Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

İnterkom arıza

Motovento
    REKLAM ALANI
    ergunerbaş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XT 660 Z Tenere
    Arkadaşlar merhabalar,geçen yıl Çin'den aldığım freedconn marka interkom arıza yaptı. Durum şöyle;
    Müzik dinleme veya telefon görüşmesinde problem yok fakat başka interkom ile konuşurken karşı tarafın sesi bana gelmiyor.Garanti vs durumu da yok.Tamir ettirme şansım var mıdır?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    otopsici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha tracer 900 - Yamaha tracer 700
    Alıntı ergunerbaş adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar merhabalar,geçen yıl Çin'den aldığım freedconn marka interkom arıza yaptı. Durum şöyle;
    Müzik dinleme veya telefon görüşmesinde problem yok fakat başka interkom ile konuşurken karşı tarafın sesi bana gelmiyor.Garanti vs durumu da yok.Tamir ettirme şansım var mıdır?
    dostum aynı intercom dan bende de var bendeki problem de ses geliyor fakat konuşmam gitmiyor
    açtım içini bişeylerin yanmış olduğunu gördüm elektronikçi birine 5 tl karşılığı lehimlettim şimdi çalışıyor
    bi içi aç bak mutlaka bişey takılır gözüne
    Doğru yüz kişi yalanlasa da DOĞRUDUR.
    Yanlış yüz kişi doğrulasa da YANLIŞTIR.
    Dürüst olun DANSÖZLERİ kimse sevmez

ergunerbaş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XT 660 Z Tenere
    Alıntı otopsici adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dostum aynı intercom dan bende de var bendeki problem de ses geliyor fakat konuşmam gitmiyor
    açtım içini bişeylerin yanmış olduğunu gördüm elektronikçi birine 5 tl karşılığı lehimlettim şimdi çalışıyor
    bi içi aç bak mutlaka bişey takılır gözüne
    İçini açtım biraz beyaz beyaz lekeler gördüm kart üzerinde,sanırım nem yapmış ama sadece bir varsayım.Kopuk veya başka bir türlü duruma rastlayamadım.Elektronikten anlayan dostlar bi el atsanız

jacob34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT 03 (660)
    Freedconn T Com kullanan var mı? Mikrofon aktif değil/çalışmıyor. Yani kulaklık mikrofon setini aynısından başka cihaza takınca çalışıyor fakat benim cihaza takınca milrofon iptal oluyor. Karşı tarafa ses gitmiyor. Sirkecide gösterdim hiç bir sorun görünmüyor. İşin içinden çıkamadım yardımcı olabilcek biri varsa sevinirim.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)