Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Gopro Hero 4 Session Kamera hakkında ufak bir soru

Motovento
    REKLAM ALANI
    DisturbedXL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha R25, Yamaha R6
    Merhaba, şu an bir adet gopro hero 4 session almak üzereyim. Ancak ben bu kameraya harici bir mikrofon takıp kask içerisinden ses kaydı yapmak istiyorum ama ufak bir araştırma yaptığımda bir kısım kullanıcı bu kameraya mikrofon takılmadığını, bir bölümüde takılabildiğini söylüyor. Aklım iyice karıştı

Aynı modeli kullanan arkadaşların bu konudaki deneyim ve önerilerini dört gözle beklemekteyim. Bu kamerayı asıl almamdaki amaç kaskın çene kısmına monte ederek kullanmak ve küçük boyutlarda bir aksiyon kamerası arayışı sebep olmuştur, haliyle bu durum göz önünde bulundurularak diğer marka-model aksiyon kamerası önerilerinede her zaman açığım Şimdiden yorumunu esirgemeyecek herkese çok teşekkür ederim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Jemand - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-10 SP
    sessionlara external mic takılmıyor.

Motosikleti
    Yamaha R25, Yamaha R6
    Çok kötü oldu şimdi bu.. O kadarda heves etmiştim :( Yine hero 4 session kadar küçük olmasada önerebileceğiniz yapı itibarı ile küçük modeller varmıdır?

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:40 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:53 ----------

Günceldir, önerileri beklemekteyim bütçem max 1000 TL civarı

Motosikleti
    MT-10 SP
    yahu handycam takmadigin surece kucuk buyuk pek bi onemi yok aksiyon kameralarinin. 800 liraya ikinci el bi hero4 black al geç. gelmiş geçmiş en iyi aksiyon kamerasidir kendileri. hero 6 kullandim, gece çekimi vasat. hero 5 gece hero 4 black ile ayni fakat gel gelelim external ses işi 4 black kadar muazzam değil. sadece image stabilization ile 1 adim onde diyebilirim hero 5 için.

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:03 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:55 ----------

kendi videolarimdan sana fikir olmasi için bir kaçını koyuyorum buraya

hero 5
    iso limit 1600
    30 fps

hero 6
    pro tune off
    60 fps

hero 4
    pro tune off
    60 fps
    oialdemir ve DisturbedXL bunu beğendiler.

Motosikleti
    Yamaha R25, Yamaha R6
    Alıntı Jemand adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yahu handycam takmadigin surece kucuk buyuk pek bi onemi yok aksiyon kameralarinin. 800 liraya ikinci el bi hero4 black al geç. gelmiş geçmiş en iyi aksiyon kamerasidir kendileri. hero 6 kullandim, gece çekimi vasat. hero 5 gece hero 4 black ile ayni fakat gel gelelim external ses işi 4 black kadar muazzam değil. sadece image stabilization ile 1 adim onde diyebilirim hero 5 için.

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:03 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:55 ----------

kendi videolarimdan sana fikir olmasi için bir kaçını koyuyorum buraya

hero 5
    iso limit 1600
    30 fps
    https://www.youtube.com/watch?v=-xul4_MPl_A

hero 6
    pro tune off
    60 fps
    https://www.youtube.com/watch?v=i2vqff9ytsg

hero 4
    pro tune off
    60 fps
    https://www.youtube.com/watch?v=r_gHq_FcS0E
    Yardımınızı esirgemediğiniz için çok teşekkür ederim Son olarak Hero 4 silver, black edition modele kıyasla bazı özellikler açısından daha pratik geldi. Silver yerine ısrarla black'mi önerirdiniz yoksa silver'da iyi bir opsiyon olabilirmi sizce?

Motosikleti
    MT-10 SP
    1080p den yukarı çekim yapmayacaksan black e gerek yok.
    DisturbedXL bunu beğendi.

solmyr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    En iyi aksiyon kamera sony x3000. Butce daha az ise as300. İkisi arasindaki tek fark, as300'de 4k yok. Tum goprolari, ozellikle goruntu sabitlemede tokatlar. Aksiyon demek de sabit olmayan goruntu demektir.
    DisturbedXL bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)