Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Aksiyon kamera önerisi ( Sony hdr-ac50 veya başka model)

Motovento
    REKLAM ALANI
    tubejh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ankara- Tekirdağ( Çerkezköy)-Çanakkale- artık nere olursa :)
    Motosikleti
    Yamaha tracer 700
    Merhaba arkadaşlar, 28 Temmuz da Ege turuna çıkmayı düşünüyorum, gezi için hem fotoğraf çekebileceğim hemde iyi videolar çekebileceğim bir kameraya ihtiyacım var. Sony ac-50 baktım ama kaska takmak için ekstra aksesuar almam gerekiyor, yani fiyat aralığım 800 lira, önerebileceğiniz daha iyi özelliklerde kamera olabilir veya ''Sony al güzel makine memnun kalırsın'' önerilerinize açığım.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    forzaBJK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 690 Enduro/SMC R
    sony as100 veya as200 öneririm. ikiside yüksek kalitede cekim yapar (as50'den üstün) ve su alti kafesi kullanmadan yagmura ve su sicramalarina dayaniklidir. en iyi kalitede (1080p60) iki saate yakin kayit yapar.
    64gb sdxc hafiza karti öneririm, xavc 1080p60 kalitede 2 saat 15 dakika kayit yaparsin.
    ikinci el piyasasini bilmiyorum fakat bu iki model bütcen icerisinde olmali.

eger bütcen kurtarirsa as300 (x3000) tavsiye ederim, simdiye kadar kullandigim en kral sony aksiyon kamerasi.
    tubejh bunu beğendi.

tubejh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ankara- Tekirdağ( Çerkezköy)-Çanakkale- artık nere olursa :)
    Motosikleti
    Yamaha tracer 700
    Alıntı forzaBJK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sony as100 veya as200 öneririm. ikiside yüksek kalitede cekim yapar (as50'den üstün) ve su alti kafesi kullanmadan yagmura ve su sicramalarina dayaniklidir. en iyi kalitede (1080p60) iki saate yakin kayit yapar.
    64gb sdxc hafiza karti öneririm, xavc 1080p60 kalitede 2 saat 15 dakika kayit yaparsin.
    ikinci el piyasasini bilmiyorum fakat bu iki model bütcen icerisinde olmali.

eger bütcen kurtarirsa as300 (x3000) tavsiye ederim, şimdiye kadar kullandigim en kral sony aksiyon kamerasi.
    İnternet olmadığı için geç cevap veriyorum bilgilendirdiğiniz için teşekkür ederim. O kameralara baktım fiyatları yüksek ama ikinci el bulursam listemde as50 mikrofon girişi yok muş o direk elememe sebep oldu.
    Hakını aramaktan korkmak erdemmidir ?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)