Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 23456 SonuncuSonuncu

​EKEN mi? SJCAM mi? SONY mi? XIAOMI mi? GOPRO mu? Test bizden, karar senden...

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Yamaha R25
    Hocam bu bildiğimiz orjinal aparatın birebir aynısımı? Kayış yerine 3m yapışkan ile tutturabilir miyiz bunu?
    forzaBJK bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    TATLIHIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    (14) Yamaha Ybr (16) Yamaha Ybr
    Sjcam M20 almıs bulunmaktayım
    forzaBJK bunu beğendi.

forzaBJK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 690 Enduro/SMC R
    Alıntı orhanyıldızz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam bu bildiğimiz orjinal aparatın birebir aynısımı? Kayış yerine 3m yapışkan ile tutturabilir miyiz bunu?
    montaji band ile degil, kameranin kutusundan cikan aparati kaska yapistirip yapiyorsun.

ben eken sj4000 sj5000 f68 kullandım sanırım bunların hepsini boşver 500 dolar ver gopro5

Motosikleti
    Yamaha R25
    Hocam teşekkürler, aliexpressden siparis gectim ürünü. Yapıskanda ürünle beraber geliyor mu?
    forzaBJK bunu beğendi.

Motosikleti
    KTM 690 Enduro/SMC R
    Alıntı orhanyıldızz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam teşekkürler, aliexpressden siparis gectim ürünü. Yapıskanda ürünle beraber geliyor mu?
    kaska yapistirilan parcanin aynisi o setten cikmiyor, kameranin yaninda veriliyor o arkasi yapiskanli parca. eger kameranin yaninda gelmediyse, set ile beraberinde gelen parcanin arkasindaki süngeri cikar ve saglam cift tarafli band ile kaska yapistir tamamdir
    ● hız sınırlarına uy / trafiğin akışkanlığını takip et / hızını görüş ve duruş mesafene göre ayarla ● sürüş şekli ile kimseyi hataya zorlama, tehlike yaratma ● diğerlerin öküzlüklerini telafi edebilmek için pay bırak

https://youtu.be/IuFZNCCBY3o EKEN H9R İNCELEME

tubejh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ankara- Tekirdağ( Çerkezköy)-Çanakkale- artık nere olursa :)
    Motosikleti
    Yamaha tracer 700
    ForzaBJK, aksiyon kamera için başlık açmıştım tek yardım eden sen oldun, 2 gün önce Sony Hdr-a300 aldım. kullandın mı dersen hiç kullanamadım kutusundan aksesuar olarak hiç bir şey yok kask bağlantı aparatı almak istiyorum ama Aliexpreste 20-23 gün teslimat süresi yazıyor Türkiye'de aynı parçayı satan internet sitesi biliyor musun? sadece oval yapışkan alıp kaska takamıyorum üst kısmı oval değil sivri.
    forzaBJK bunu beğendi.

Motosikleti
    KTM 690 Enduro/SMC R
    Alıntı tubejh adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sadece oval yapışkan alıp kaska takamıyorum üst kısmı oval değil sivri.
    bu kismi anlamadim kardes, bi foto atar misin
    ● hız sınırlarına uy / trafiğin akışkanlığını takip et / hızını görüş ve duruş mesafene göre ayarla ● sürüş şekli ile kimseyi hataya zorlama, tehlike yaratma ● diğerlerin öküzlüklerini telafi edebilmek için pay bırak

tubejh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ankara- Tekirdağ( Çerkezköy)-Çanakkale- artık nere olursa :)
    Motosikleti
    Yamaha tracer 700

üste takamıyorum oval olmadığından

gittigidiyordan aldığım mg135 adlı parça ile uydurdum ama kaskın biraz arkasında kaldı.

son resim iyi çıkmamış.

Benim alabileceğim eken h9r. Ve sipariş verdim. Muhakkak en iyi kamera değil fakat fiyat performans olarak eken h9r yi beğendim. Yaklaşık 130 liraya sipariş verdim. E şimdi daha iyisi var demeyin çünkü onların fiyatı bunun 5, 6 katı.
    Ben özellikle güvenlik için motor kaskına takacam

TUTITO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Enduro
    10 numara! Forumdaki en detaylı çalışmalardan biri. Saygı duydum.

Motosikleti
    Kymco Agility 200i
    burda en baba kamera bence xiaomi yi dir. neden derseniz gece çektikleri fotoğrafa bakın bir de diğerlerine bakın. bende eken h9 var. ama parlaklık ayarı akşamları +2.0 a getirmeniz gerekiyor. eğer bu ayarı manuel yapmazsanız kamera otamatik yapmıyor.

Eken h9r mp4 formatında kayıt yapıyor mu bilgisi olan var mıdır teşekkürler.

acemi60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha X-City 250
    Alıntı burakfbz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    burda en baba kamera bence xiaomi yi dir. neden derseniz gece çektikleri fotoğrafa bakın bir de diğerlerine bakın. bende eken h9 var. ama parlaklık ayarı akşamları +2.0 a getirmeniz gerekiyor. eğer bu ayarı manuel yapmazsanız kamera otamatik yapmıyor.
    Karanlıkta çekim konusunda Sony HDR AS50 de fena değil. Aşağıda 1:50 dk dan itibaren zifiri karanlıkta çekim örneği var.
    https://youtu.be/4XhbBx7zABo

Motosikleti
    Kymco Agility 200i
    Alıntı demiratlı35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eken h9r mp4 formatında kayıt yapıyor mu bilgisi olan var mıdır teşekkürler.
    evet mp4 formatinda kayıt yapıyor

Motosikleti
    pulsar ns200
    örnek bir çalışma tebrikler gopro nun iyi olduğunu zaten kendini kanıtlamış herkes biliyor fakat ucuz kameraların hangisi bu işi kotarıyor bu önemli bu çalışma ile bu konuda aydınlandı.

[IMG][/IMG]

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:45 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:24 ----------

Bu üçüncü sony kameram . kameram kaybolduğu için araştırmalardaydım , ilanlarda bu denk geldi . zaten bu modele karar vermiştim. 4k ihtiyacım yok full hd yeterli benim için . önceki kameram as200 le iki saat fullhd kayıt yapıyordum tek bataryayla yetiyor bana gopro bir saat yazıyor özelliklerinde. çinli markalarında izlediğim görüntülerde ses kaydı çok iyi değil. sony ses kaydında iyi. wifi gps gibi özellikler var ama pili çabuk bitirdiği için benim için olmasada olur kullanmıyorum. 32gb ses kartıyla 750 ye aldım amerika dan 500 dolara hero 6 getirtebilirdim arkadaşlarıma ama ne gerek var 4k için fazladan 300 dolar vermeye .
    forzaBJK bunu beğendi.

https://www.youtube.com/watch?v=0NCiUnZZrPY&t=4s

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:04 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:03 ----------

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:07 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:04 ----------

sony as200 gece çekimi

en önemlisi gece çekimi, eken bu konuda çok başarısız ama gündüz çekimleri güzel, gece hiç çıkmıyorum derseniz eken alabilirsiniz ucuz

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 23456 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler