Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

​EKEN mi? SJCAM mi? SONY mi? XIAOMI mi? GOPRO mu? Test bizden, karar senden...

Motovento
    REKLAM ALANI
    DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    şimdiye kadar bu kadar özenle hazırlanılmış gördüğüm sayılı konulardan biri oldu. 2 saattir inceliyorum, bütün videoları 1080 hd kalitesinde izledim. alıcak olsam kararım Sony FDR-X3000 olurdu

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ..YaNKee.. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 650F
    Elinize ve emeğinize sağlık çok iyi çalışma olmuş...

tam kamera alacağım zamanlardı çok araştırdım ama bu kadar iyi bir inceleme-karşılaştırma bulamamıştım.. sayenizde kararımı verdim bende. Teşekkürler..
    forzaBJK bunu beğendi.

forzaBJK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 690 Enduro/SMC R
    Alıntı ..YaNKee.. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sayenizde kararımı verdim bende. Teşekkürler..
    hangi kameraya karar verdiniz?
    ● hız sınırlarına uy / trafiğin akışkanlığını takip et / hızını görüş ve duruş mesafene göre ayarla ● sürüş şekli ile kimseyi hataya zorlama, tehlike yaratma ● diğerlerin öküzlüklerini telafi edebilmek için pay bırak

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200NS
    Eken H9R le Sj5000 X Elite arasında kararsız kaldım

Motosikleti
    KTM 690 Enduro/SMC R
    Alıntı Pistonlar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eken H9R le Sj5000 X Elite arasında kararsız kaldım
    ikisinide tavsiye etmem, ucuz filan eyvallah ama görüntü kalitesi olarak totalde berbat.

miyazaki - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mt25
    Selamlar,
    Elinize sabriniza saglik cok emek var yaptiginiz incelemede.

Ben bu ay motorsiklet icin guvenlik amacli bir adet almak icin bakiniyordum ki as50 yi begendim fiyat/performans urunu gibi geldi
    Ben yuksek kalite ve cozunurluk beklemiyorum - araclarin plakasi gozuksun - sarji uzun dayansin
    - aksesuar dahil 1000 tl yi gecmesin - aksam da plaka okusun.
    ebay de aksesuarlari ile 200 dolara buldum - tr de de 600 tl civarinda aksesuarsiz. heralde amerikadan almanin bir esprisi kalmamis

Benim merak ettigim sey su, kayit suresi, ilave hafiza karti ihtiyaci, ilave batarya ihtiyaci
    1 saatlik bir surus icin heralde onemli degil hepsi bu isi yapacaktir ancak her 1 saat sonunda bataryayi sarj etmek gerekirmi ya da hafiza kartini yenilemek gerekirmi.
    Kask aparati haricinde gerekli malzemeler nelerdir.

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:49 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:14 ----------

sony as50 nin yanina xiaomi yi yide ekledim
    aksesuarlariyla 500 tl yi gecmiyor xiaomi
    bu ikiliden hangisini tavsiye edersiniz
    forzaBJK bunu beğendi.

Motosikleti
    Artık yok
    Sony hdr as50 aldım, fiyatına göre çok çok iyi bir cihaz... beklediğimden iyi çıktı, tek sorunu kaliteli çekimlerde biraz fazla ısınıyor ve kendini kapatabiliyor. Ama 720 gayet iyi görüntü veriyor ve kesintisiz, loş ışıktaki performansı da gayet iyi
    forzaBJK bunu beğendi.

Motosikleti
    KTM 690 Enduro/SMC R
    Alıntı miyazaki adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selamlar,
    Elinize sabriniza saglik cok emek var yaptiginiz incelemede.

Ben bu ay motorsiklet icin guvenlik amacli bir adet almak icin bakiniyordum ki as50 yi begendim fiyat/performans urunu gibi geldi
    Ben yuksek kalite ve cozunurluk beklemiyorum - araclarin plakasi gozuksun - sarji uzun dayansin
    - aksesuar dahil 1000 tl yi gecmesin - aksam da plaka okusun.
    ebay de aksesuarlari ile 200 dolara buldum - tr de de 600 tl civarinda aksesuarsiz. heralde amerikadan almanin bir esprisi kalmamis

Benim merak ettigim sey su, kayit suresi, ilave hafiza karti ihtiyaci, ilave batarya ihtiyaci
    1 saatlik bir surus icin heralde onemli degil hepsi bu isi yapacaktir ancak her 1 saat sonunda bataryayi sarj etmek gerekirmi ya da hafiza kartini yenilemek gerekirmi.
    Kask aparati haricinde gerekli malzemeler nelerdir.

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:49 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:14 ----------

sony as50 nin yanina xiaomi yi yide ekledim
    aksesuarlariyla 500 tl yi gecmiyor xiaomi
    bu ikiliden hangisini tavsiye edersiniz

Kesinlikle AS50 derim, lakin test ettigim Xiaomi Yi 2K modelin görüntü sabitleyicisi yoktur. Kayit sürelerini paylasmistim sanirim, kacirdiysaniz buraya tiklayin.
    Onun disinda; Xiaomi'de ayarlari cep telefon uygulama üzerinden yapmaniz gerektigi icin biraz hantal kalabilir.

AS50'de 02:30 saat civarinda kayit süreleri gördüm tek sarj ile. full batarya ile XAVC kalitede ve 1080p60 ayarda 64gb kart ile 02:15 saat cekim süresi oluyor yanlis hatirlamiyorsam.
    yani isini hertürlü görür AS50, bir üstteki arkadasin bahsettigi isinma sorununu muhtemelen kameranin su alti kabi ile kullandigindan dolayidir. acik kullandiginda böyle bir sorun olmamasi gerekir.
    ● hız sınırlarına uy / trafiğin akışkanlığını takip et / hızını görüş ve duruş mesafene göre ayarla ● sürüş şekli ile kimseyi hataya zorlama, tehlike yaratma ● diğerlerin öküzlüklerini telafi edebilmek için pay bırak

Macit250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar
    Elinize sağlık,ben başkalarının adınada o güzel ellerinizden öpüyorum emeğe saygı

miyazaki - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mt25
    duzeltme yapildi

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:34 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:31 ----------

Alıntı forzaBJK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kesinlikle AS50 derim, lakin test ettigim Xiaomi Yi 2K modelin görüntü sabitleyicisi yoktur. Kayit sürelerini paylasmistim sanirim, kacirdiysaniz buraya tiklayin.
    Onun disinda; Xiaomi'de ayarlari cep telefon uygulama üzerinden yapmaniz gerektigi icin biraz hantal kalabilir.

AS50'de 02:30 saat civarinda kayit süreleri gördüm tek sarj ile. full batarya ile XAVC kalitede ve 1080p60 ayarda 64gb kart ile 02:15 saat cekim süresi oluyor yanlis hatirlamiyorsam.
    yani isini hertürlü görür AS50, bir üstteki arkadasin bahsettigi isinma sorununu muhtemelen kameranin su alti kabi ile kullandigindan dolayidir. acik kullandiginda böyle bir sorun olmamasi gerekir.

Su alti kabi ile isinmasi mantikli ama tehlikeli - cunku surus sirasinda kapanip kapanmadigini belirlemek durmadan zor

housing olmadan kullanmak sicrama ve hafif atistirmalarda bile tehlikeli ise bu modelde demekki bu alet kapli kullanilacak ve isinacak - gerci su ana kadar ilk defa okuyorum isinip kapanma konusunu genel bir sorun mu bilemedim aldiktan sonra rastlarsam yazarim

kayit surelerini kacirmisim gercekten - onu da gorunce kararimi verdim Sony AS50 aliyorum (2.30 vs 1.30) xiaomi elendi

sanirim housing ile kask aparati da cikiyor icinden - tek eksik sd card onu da 64 class10 aldikmi tamamdir.

Hocam tekrar tesekkurler gercekten bu inceleme cok fikir verdi bana.

Simdi nxr kaskin neresine yapistiririz diye dusunelim

Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Eğer ücreti mukabilinde bu çalışmayı yaptıysan umarım emeğinin karşılığını almışsındır.
    Yoksa amme hizmeti ise, cennetlik olursun sanırım alacağın dualar ile.
    Ellerine sağlık
    forzaBJK bunu beğendi.
    Legends may sLeep.. But they never diE..!

Motosikleti
    KTM 690 Enduro/SMC R
    Alıntı Gouranga adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sony hdr as50 aldım, fiyatına göre çok çok iyi bir cihaz... beklediğimden iyi çıktı, tek sorunu kaliteli çekimlerde biraz fazla ısınıyor ve kendini kapatabiliyor. Ama 720 gayet iyi görüntü veriyor ve kesintisiz, loş ışıktaki performansı da gayet iyi
    720p kayit süresini uzatsa bile kalite olarak tavsiye etmem, al 1080p60'a cek gitsin

Sony AS50'ye mikrofon takabiliyor muyuz?
    forzaBJK bunu beğendi.

Motosikleti
    KTM 690 Enduro/SMC R
    Alıntı Monty adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sony AS50'ye mikrofon takabiliyor muyuz?
    takamiyoruz, harici mikrofon girisi yoktur AS50`de

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:29 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:28 ----------

Alıntı Lucas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eğer ücreti mukabilinde bu çalışmayı yaptıysan umarım emeğinin karşılığını almışsındır.
    Yoksa amme hizmeti ise, cennetlik olursun sanırım alacağın dualar ile.
    Ellerine sağlık
    amme hizmeti, duakarinizi bekliyorum..

acemi60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha X-City 250
    Bende AS50 tercih ettim. Pil bitene kadar 2 saati aşkın süre su kabı içinde çekim yaptım. Kapanma, ısınma vs olmadı.Mikrofon takılamadığı kesin bir bilgi mi? Micro usb girişinden adaptör ile takılan mikrofonu algıladığını okumuştum. Ayrıca gece çekimleri çok güzel.

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:22 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:45 ----------

Araştırdım. Sony HDR AS50'de USB den Mikrofon girişi yapılamıyor. Benim için sorun yok. Mikrofon girişi olan modelleri var. İhtiyacı olanlar o modellere yönelecek.

Motosikleti
    Yamaha R25
    Arkadaşlar sony hdr as50 kullanıyorum. Kask yan bağlantı aparatı alacağım fakat 120 lira. Aliexpressde uygun fiyatlı alternatifinide bulamadım, bilen kullanan varmı?

acemi60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha X-City 250
    Alıntı orhanyıldızz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar sony hdr as50 kullanıyorum. Kask yan bağlantı aparatı alacağım fakat 120 lira. Aliexpressde uygun fiyatlı alternatifinide bulamadım, bilen kullanan varmı?
    Ben de yeni aldım HDR AS50'yi. Kask aparatının fiyatını kazık buldum. Eski Midland kameranın kask aparatı kaskta takılıydı. Kalın ambalaj lastikleriyle onun üzerine tutturuyorum şimdilik. Kötü görünüyor olabilir. Fakat, kazık yemekten koruyor şimdilik.

BigLion - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio xevo 250 ve Yamaha Tracer 700
    merhaba, bende SJ4000 WIFI var görüntü kalitesi ve telefona, pc ye aktarım kolaylığı tahmin ettiğimden çok daha iyi çıktı, gerek sualtı gerek kaskta yaptığım çekimlerde çok memnunum. instagramımdan da inceleyebilirsiniz: @theali100 devamı gelecek ...

Motosikleti
    KTM 690 Enduro/SMC R
    sony kask aparati icin böyle buyurun..

TATLIHIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    (14) Yamaha Ybr (16) Yamaha Ybr
    Kafam cok karıstı cok para vermek istemiyorum, Eken H9R ile Sjcam SJ4000 arasında kaldım, Ekenin yanında yedek bataryası olması ekeni kendine cekiyor,Sj cam ında turkiye dist olması artı özellik lütfen yardım edin

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler