Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

sj4000 mikrofon bağlantısı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Mamba09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Scrambler & Suzuki Vanvan
    arkadaşlar sj4000e mikrofon takabilen bi arkadaş varsa bi kaç sorum var yardımcı olabilir mi?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

How to install an external microphone jack on SJ4000
    internette bir anlatım mevcut ama ben yapmadım.

Mamba09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Scrambler & Suzuki Vanvan
    Alıntı tian adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    How to install an external microphone jack on SJ4000
    internette bir anlatım mevcut ama ben yapmadım.
    bende gördüm onları ama yapabileceğimi sanmıyorum elime alabilirim makineyi

manofsteel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-25
    Bandit hayırlı olsun mamba, ben 2 adet pc mikrofonu monte ettim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:32 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:31 ----------

[IMG][/IMG]

Sepetçioğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKİ VERSYS 650
    Merhaba, ben Xiaomi yi ye mikrofon girişi olmamasına rağmen mikrofon girişi taktım. Varsa merak ettiğin bir şey cevaplayalım

RiddeX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha yzf r25
    Arkadaşlar Merhaba.Çözüm bulundu!!!(
    Sj4000 kameraya mikrafon ekleme.bunu bi çok yerde paylaştım sebeb ise gerçekten yapan usta bulamıyor oluşumuz inşallah faydalı olur)
    ben yeni yapmaya karar verdim ve piyasayı yokladım tabiki hiç bi usta yanaşmöadı pek. Sonra benim eskiden tanıdık bi ustaya gittim.dedim kanka gel oturup yapak benim hatrım için okey dedi.oturduk yaptık delmesinden jackına lehimine kadar hepsini kendi yaptı.isterseniz foto/video/o kamera ile yapılmış ses denemeside ekleyebilirim. yakın zamanda youtube kanalımı da açıp bu kamera ile video çekmeye başlayacağım zaten.Ustaya gelirsek he buarada sizleri de unutmadım çünkü bende aramıştım usta ilk başşta belki yapan vardır diye. Dedim aga böle böyle yapan usta yok ve biz motorcular bunu istiyoz eğer yaparsan ve uygun bi fiyat söylersen yazıyım adresini gelsinler yap.Tamam yaparım dedi gülümseyerek buarada yaşı genç ve arkadaş canlısı zaten.Fiyatıda uygun aldığımı düşünüyorum 30 tlye mikrafon hariç hepsini yapacak.bu fiyatı verme sebebi gelen müşterinin çok olacağını düşündüğümü söyledim. o ustanında emek hakkını düşünürsek bence çok iyi fiyat.isteyen bana mesaj atar tel no'sunuda veririm burdan direk vermeme nedenım gecelerı rahatsız edilmesin diye. ADRES!!! Yazıcıoğlu iş hanı bilmeyen yoktur heralde.
    Açık adres: Caferağa Mahallesi, Güneşli Bahçe Sok. No:41, 34710 Kadıköy/İstanbul -- Deniz Elektonik (bodrum kat) Bartu Usta. Giderseniz benden bi selam söyleyin :D merak ettikleriniz olursa yorum atın cevaplarım. Buarada mikrafonuda bi üst kattan yaka mikrafonu 5 10 tlye bulabilirsiniz bende ordan aldım. Tekeriniz düz bassın

Motosikleti
    Pulsar 200NS-Yamaha R25-Xmax 250-Fz6 Fazer
    buyur kardeşim yardımcı olayım kanalımda bir ara paylaşmıştım yardımcı olacak bir iki şey bende sıkıntı çekmiştim başta

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)