Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Interkom tavsiyesi gerekiyor :)

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Xmax 250 ABS
    Merhaba arkadaşlar. Yeni bir motorcuyum arkadaşlarımla geziyoruz ediyoruz şu sıralar. Intercom eksikliği hissettiriyor kendini. Onların interkomuna bağlanabileceğim (6kişiyiz) güzel sorun yaratmayacak bir cihaz istiyorum. Arkadaşlarımın bana tavsiye ettiği ürünler 1.1k dan başlıyor fiyatları bende şuan o parayı veremiyeceğim motordu sigortaydı kaskdı monttu ıcırdı zıvırdı çoook para gitti bana önerebileceğiniz neler var acaba onlarada bakayım Sena ve bir kaç markaya bakıyorum fakat çok pahalılar. İstediğim özellikler 6kişiye kadar interkom, kaliteli ürün ses radyo ve net telefon görüşmesi. Bütçem 500-750 tl arası olabilir.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    6 kişiye bağlanmanı sağlayacak bir intercom üst modeldir. Genel kullanılan yöntem 2 kişiye bağlanan cihaz alıp zincir oluşturmaktır. Mesela birinci kişi ikiye bağlanır. İkinci kişi zaten birinciye bağlıdır, öteki bağlantısını üçüncü ile yapar ve bu böyle devam eder. Bir şey söylenecekse en baştan sona kadar zincirleme ulaştırılır. Ama yok aynı anda herkese ulaşacağım diyorsan o üst model, hatta aynı anda 6 kişi sohbet odasındaki gibi konuşacağız diyorsan öyle bir interkom bilmiyorum.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)