Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Piranha 1101 Aksiyon Kamerası

Motovento
    REKLAM ALANI

Arkadaşlar A-101'e 80 TL'ye Piranha ActionCam 1101 gelecekmiş HD video çekiyor vs. vs. diye yazmışlar benim de aklımda aksiyon kamera almak vardı sizce almalı mıyım? Bilgilendirirseniz sevinirim. Veya düşük bütçeli alabileceğim güzel bir aksiyon kamera var mıdır?

Piranha Aksiyon Kamerasını böyle tanıtmışlar. (ALINTIDIR)

Piranha Aksiyon Kamerası (ActionCam 1101) A101 mağazalarında 25 Ağustos 2016 tarihinden itibaren avantajlı bir fiyatla satışa sunulacak. Yaz aylarında olduğumuzu düşünecek olursak, böyle bir aksiyon kamerasına sahip olmak hiç de fena olmaz. Hesaplı bir fiyatla satışa sunulan bu kameranın bir de su geçirmez kılıfı bulunuyor. Havuzda ve denizde bu aksiyon kamerasını kullanarak çekim yapmak mümkün oluyor. Cihazla ilgili detaylı teknik bilgi paylaşılmadığı için kaç metre derinliğe kadar su geçirmiyor, doğrusunu söylemek gerekirse biz de bilemiyoruz. HD video kaydı yapabilen cihaza bir hafıza kartı da takılabiliyor. Böylece microSD kart takılan cihazın bellek kapasitesini arttırmak da mümkün oluyor. Siz de yaz tatilinizde su altında fotoğraf ve video çekmek istiyorsanız bu cihazı kaçırmayın deriz. A101‘de satışa sunulacak olan Piranha Aksiyon Kamerası ile ilgili inceleme videosu ne yazık ki bulunmuyor. Cihazın satışa sunulmasının ardından hazırlanacak olan inceleme videosu sayfamızda paylaşılacaktır. Kameranın teknik özellikleri ve A101 fiyatı ile ilgili detaylar aşağıda sunulmuştur.

Piranha Aksiyon Kamerası Özellikleri Nasıl?

Piranha Aksiyon Kamerası özellikleri aşağıda listelenmiştir.

Suya Dayanıklılık: Cihaz suya dayanıklı koruyucu kılıf ile satılıyor
    Ekran: 2.0” LCD ekrana sahip
    Dijital Zoom: 10x
    Hafıza Kartı: microSD kart ile bellek kapasitesi yükseltilebiliyor
    Fotoğraf Kalitesi: 12 Mega Piksel çözünürlüğünde foto çekebiliyor.
    Lens: 70 Derece lens açısına sahip
    Video Kayıt: HD kalitesinde video kayıt edebiliyor
    Sensör: Hareket sensörlü
    Garanti: 2 yıl süreyle garanti altında

Piranha Aksiyon Kamerası A101 Fiyatı Nedir? Piyasa Fiyatı Ne Kadar?

Piranha Aksiyon Kamerası A101 fiyatı ile ilgili yaptığımız araştırmaya göre aksiyon ve su altı kamerası peşin fiyatına 79.95 TL’den satışa sunulacak (25 Ağustos 2016’dan itibaren, stoklarla sınırlı). Ürünün piyasa fiyatına ilişkin yaptığımız incelemede (hepsiburada.com, n11.com, media markt, teknosa, vb.) cihazın satış fiyatına ilişkin bir bilgi bulamadık. A101 fiyatının hesaplı olup olmadığına yönelik bir değerlendirme yapmak ne yazık ki mümkün değil. Kullanıcı yorumu bırakmak için altta bulunan yorum formunu kullanabilirsiniz. Siz değerli ziyaretçilerimizin yapacağı yorumlar aksiyon kamerasını satın almak isteyecek diğer kullanıcılar için büyük önem arz ediyor. Bu aksiyon kamerası ile ilgili daha detaylı bilgi sahibi olmak için altta linkini paylaştığımız kullanım kılavuzuna göz atabilirsiniz.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Evet almayı bende dusunuyorum cunku su ara 300 400 tl veremem ama böylede 80 tl yı cöpe mı atarız bilemiyorum

Arkadaşlar bizi bilgilendirir misiniz? Almalı mıyız?

Emreerol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R 1250 GSA
    Böyle ürünlere para vereceğinize;

Aşağıda linkte bulunan ürünü almanızı tavsiye ederim. Direkt FHD su altı, yağmur çekimi yapabilen gayet kaliteli bir ürün. 140 TL gibi bir fiyata geliyor sanırım.

https://www.amazon.com/Ion-1011L-Lit...n%3A3242350011

polo34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    Gearbest'te 53 usd'ye elephone indirimde şu an,izlenimlerime göre çok iyi...

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:15 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:22 ----------

f68 novatek 96660 olan kamera fena görünmüyor, gearbest 15 güne kalmadan gönderim yapıyor, 65 usd, kredi kartının hesap kesim tarihi sonrası bunu alabilirim, 96660 chipset iyiymiş, üzerinde sony lens varmış, 4k için hızlandırılmış resim deniyor, yani sahte, 120 kare çekebiliyor, all winner bilmemne chipsetinden daha iyiymiş, xiomi ve sj4000+ bu chpsetliymiş, 96660'ın en ucuzu f68 marka olarak geçiyor...

otopsici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha tracer 900 - Yamaha tracer 700
    ben kesinlikle almayı düşünüyorum
    neden derseniz bende go pro hero3 black edition var
    bana hem yedek batarya hemde şarj makinesi olarak kullanmayı düşünüyorum
    Piranha markasından dili yanmış biri olarak söylüyorum benim istediğim şeyler dışında alıp kullanacam diyen varsa boşuna satın almasın parasına yazık eder
    piranha ile müşteri hizmetlerini bi aramayı deneyin cevap bile vermiyorlar size hele ürünü tamir ettirmeye kalkın abaaav
    o yüzden 100 tl daha verin daha iyi bişey alın

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    her 100 lirada yeni bi makineyi karşına çıkaracak kadar model varken sabahtan akşama kadar inceleyip kumbarayı da açmak gerekir. bikere alırsın 10 sene kullanırsın. paraşütle atlarsın, suya dalarsın, bisiklete bağlarsın..

Sakın almayın , Az önce a101 den aldım denedim ilk fırsatta iade edicem edebilirsem.

chopperrider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Goldwing GL1800...
    Alıntı yuss adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sakın almayın , Az önce a101 den aldım denedim ilk fırsatta iade edicem edebilirsem.
    ne açıdan kötü ? amatörce de mi kullanılmaz ?
    .....ve sordu torununa yaşlı kızılderili büyücüsü : sen hiç orta sehpalı supersport gördün mü.....

ramazan07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tvs apache rtr 150 2014
    Arkadaşlar sakin almayın çok dandik paranızi çöpe atarsıniz. Iade edecem.
    Nokia 6600 bundan daha iyi çeker sanırım .

Çektiğim resimleri buraya ekleyemedim ama resim olarak 12mp seçili cekim yaptım görüntü vga
    video kalitesi olarakta 640x480 , 1280x720, 1920x1080 seşenekleri var ama sadece 640x480 seçebiliyosun diğerleri kapalı

kısaca video ve resimi hesap makinasıyla daha iyi çekersiniz

Whitehair - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 600 SA
    Piranha markasının aldığım ürünleri bana honda gibi bir slogan ürettirdi.

Pişmanlık içerir:

Piranha, Aman sakın ha!

fkambay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cb125e-mt 03 -cbr 250-ybr125-pcx125
    videonun altındaki yorumu okıyun almazsınız zaten

https://www.youtube.com/watch?v=IKBBSa-9jeE

özelliklerine bakmıştım fps si düşük yani hızda yüksek kalitede kare kare çekim yapar gibi bir izlenime kapıldım. araştırmadan almayın

Motosikleti
    cg125 ybr 125 esd cbf 500 cbf150 cbf250 pulsar 200
    almayı düşünmeyi bırakabilirsin biraz önce alindı test edildi ve geriye iade adildi ancak aksesuar olarak gpro icin alinir cekim kalitesi 360 piksel foto ayni sekil 3 mg piksel

Yorumlarınız için hepinize teşekkürler arkadaşlar. Paramı çöpe atmaktan beni kurtardınız
    BattalGazi bunu beğendi.

Dash_1905 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 200kt
    Sadece yanında verilen aksesuarlar için alınabilir. Kamerada çocuğun birine oyuncak olsun.

yucika - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R26 "56 model
    Arkadaşlar hepinize bravo 80 tl lik kamerayı 1550 tl lik gopro ile kıyaslamışsınız.
    Ben aldım çekim yapıyorum suda da denedim fotoğrafta çektim fhd videoda çektim çok ta eğlendim.
    Aquaparkta ordan oaraya düşüp kalkarken elimde 1550 tl lik gopro olsaydı aksiyon falan olmazdı herhalde.
    Her zaman elindeki gopro kamerayı hausing olmadan suya düşüren arkadaşı hatırlayalım ve ibret alalım.
    Bu başlık altındaki arkdaşların hemen hepsi 150cc lik 1500-2000 liralık motosiklete biniyo iyidir kötüdür derken buna da bakalım.
    ben aldım eğleniyorum alamayan şansına küssün.

Aykut Ezer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motosiklet kullanmıyorum.
    Alıntı yucika adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar hepinize bravo 80 tl lik kamerayı 1550 tl lik gopro ile kıyaslamışsınız.
    Ben aldım çekim yapıyorum suda da denedim fotoğrafta çektim fhd videoda çektim çok ta eğlendim.
    Aquaparkta ordan oaraya düşüp kalkarken elimde 1550 tl lik gopro olsaydı aksiyon falan olmazdı herhalde.
    Her zaman elindeki gopro kamerayı hausing olmadan suya düşüren arkadaşı hatırlayalım ve ibret alalım.
    Bu başlık altındaki arkdaşların hemen hepsi 150cc lik 1500-2000 liralık motosiklete biniyo iyidir kötüdür derken buna da bakalım.
    ben aldım eğleniyorum alamayan şansına küssün.
    Almayı düşünenlere fikir vermesi açısından çekim testi yükleyebilir misiniz?
    Araç ve aksiyon kamerası incelemeleri yapıyorum. Soru ve sorunlarınız için mesaj atabilirsiniz.

Dash_1905 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 200kt
    Alıntı Aykut Ezer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu paraya gerçek 1080p 30 FPS kalitesi veren. Sj4000 WIFI'siz modelinin birebir aynı iç bileşenlerini kullanan cihaz varken buna para vermek gereksiz geliyor.
    Hocam bende sj4000 wifi siz kamera mevcut zaten. Yanında verilen aksesuarları yurt içinden almaya kalkarsak eminim ki 80 liralık kameranın fiyatını ikiye katlar. Hausing zaten 40 50 tl civarında bulunuyor. Ben aksesuarları için aldım. Kamerayı bir kez bile açmadan 5 yaşındaki kuzenime verdim.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)