Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

EKEN H8R 4K Aksiyon Kamerası İncelemesi

Motovento
    REKLAM ALANI
    DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    sj de akıcı bi görüntü yok kare kare çekmiş (1080p de izledim) beğenmedim

go pro 5 çıkmış bu arada

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Moderatör Levent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R 1200 GS Adventure
    Alıntı velizrsln adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    1080 i indiriyorum yakından izlicem, bu arada h8r dan mı bahsediyoruz h9 dan mı?
    h8r bu.........

Alıntı Levent Gocmen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    h8r bu.........
    gercekten aralarında çok karanlık farkı var, ben bu tür kameralardan bir çok alıp sabit olarak motorunun önüne ve arkasına motora sabitlemeyi düşünüyordum ama gerçekten titreşimden çok etkileniyorlar telefon kameramla suratım bile gözükmüyor o konuya daha çok var sanırım

Moderatör Levent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R 1200 GS Adventure
    Alıntı velizrsln adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gercekten aralarında çok karanlık farkı var, ben bu tür kameralardan bir çok alıp sabit olarak motorunun önüne ve arkasına motora sabitlemeyi düşünüyordum ama gerçekten titreşimden çok etkileniyorlar telefon kameramla suratım bile gözükmüyor o konuya daha çok var sanırım
    Film cekmeyeceksen isini gayet iyi gorur. Titresim onleyici pad kullanirsin 1-2 tane daha da azalir

merhaba bizim ekenlerin çektiği videoların son çektiği videolar genellikle son yarısı falan açılmıyor, video hasarlı hatası veriyor, sorunsuz kullananların kullandığı firmware sürümü kaç?

Motosikleti
    Bajaj Discovery 150F
    ben bu ürünü geçen yaz ve bu yaz denize gittiğimizde kullandım. görüntü kalitesi bence çok iyi. su altı çekimleri harika. bu kadar net görüntüler beklemiyordum açıkçası. normal olarak housing takılı iken sesleri az alıyor.
    tek beni üzen yanı kumandasının su alması be bozulması oldu. normalde 3m su geçirmez olması gerekiyor. ama kıyıda çocuklarla çekim yaparken su almış.
    yurt dışından aldık garanti falan yok tabi. olsada garantiye girermiydi ayrı bir konu.
    wifi pek kullanışlı değil. bağlanması zor oluyor ve çok yavaş işliyor. hatta bazen donuyor. ben pek kullanamadım. düzgün çalışsa çok işe yarar bi özellik. telefonum galaksy s5. belki benim telefonla alakalıdır. bilemiyorum. başka kullanan varsa yorumlarını beklerim.
    1080 30 fps de kullanıyoru. (benim full hd tv daha üst çözünürlükleri oynatmadı) en düşük çözünürlükte bile video boyutları çok büyük geldi bana. hele birde 2k, 4k çekimlerde 10 dk lık video 10 gb kadar oluyor. 1080 60 fps de çekim yapmak isterdim. ama tv desteklemiyor işte.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)