Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

SJCAM 5000 umre giden arkadaşlar yardımcı olurmu :)

Motovento
    REKLAM ALANI
    Crixa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha 1100 dragstar
    arkadaşlar ortağım umreye gitti mekke den medineye geçti umre giden arkadaşlarınız varmı action camera getirmeyi düşünüyorum sjcam5000 yada gopro nerden alınır bilmiyorum telefoncular varmış sormuş orda yokmuş bilen varsa çok iyi olur

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:52 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:27 ----------

http://urun.n11.com/outdoor-kamerala...Q&gclsrc=aw.ds

yada bu orjinalmidir

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Allah kabul etsin mübarek.

Motosikleti
    Yamaha 1100 dragstar
    Birlikte gidecektim babam vefat etti planlar altüst oldu ben gidemedim nasip olursa seneye inşallah gideceğim ortağim 4 gün sonra dönücek istediğin bişe varmı dedi zemzem suyu toprak hurma hariç action camera istedim telefoncularda yokmuş satan muhakak vardır orda daha uygun

Baş sağlığı dilerim, yalnız hicaz'ı dubay ile karıştırmayın pek, gerçi mutlaka vardır satanlar, valide seneler evvel gittiğinde objektif olarak gözlemlediği ülkemizdeki elektroniklern daha kaliteli olduğu idi, neredeyse her tarafta ucuz çaynalar sarmış dedi, yani bir foto makinası istemiş idim bende, bide ağaç tesbih, tesbih geldide... makinayı buradan al demişti^^

İstek bana kalırsa yersiz, tabii şimdiki durum mağazaların durumunu bilemiyorum.

Macit250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar
    Linkdeki orjinal, ama gearbest sitesinden bu camerayı 230 tl ye alabilirsin. 15_20 gün arası elinde olur.

Ben sipariş vereli 13 gün oldu alet şu an istbul ptt ye varmış bile,bir kaç gün içinde elimde olacak

Gümrükde takılmaz 100/100 sorunsuz elinde olur. Tek yapman gereken paypal. Com adresine üye olup kredi kartı bilgilerini siteye tanıtacaksın. Daha sonra ödeme yapmak için paypalı kullanıcaksın. Herhangi bir sıkıntı sorun halinde paypaldan ödeme miktarının tamamını geri alabilirsin.

Yurt dışından mal almak artık bakkaldan ekmek almak gibi. Gearbest den 3 ay önce çekilişten 80 dolarlık hediye bile kazandım

Motosikleti
    Yamaha 1100 dragstar
    Alıntı Macit250 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Linkdeki orjinal, ama gearbest sitesinden bu camerayı 230 tl ye alabilirsin. 15_20 gün arası elinde olur.

Ben sipariş vereli 13 gün oldu alet şu an istbul ptt ye varmış bile,bir kaç gün içinde elimde olacak

Gümrükde takılmaz 100/100 sorunsuz elinde olur. Tek yapman gereken paypal. Com adresine üye olup kredi kartı bilgilerini siteye tanıtacaksın. Daha sonra ödeme yapmak için paypalı kullanıcaksın. Herhangi bir sıkıntı sorun halinde paypaldan ödeme miktarının tamamını geri alabilirsin.

Yurt dışından mal almak artık bakkaldan ekmek almak gibi. Gearbest den 3 ay önce çekilişten 80 dolarlık hediye bile kazandım
    Teşekür ederim hocam bulamassam ordan alırım sana danısırım hangisi orjinal oldugunu

Motosikleti
    Yamaha 1100 dragstar
    sjcam 5000 alıcam bu site güvenilirmi orjinal mi ürün kaliteli mi serisi iyi mi çok soru sordum yardımcı olursanız sevinirim

http://www.gearbest.com/action-cameras/pp_243426.html

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)