Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Kamera Sorunsalı..

Motovento
    REKLAM ALANI
    ccc67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbr 125 (2014 kirmizi) /Artik Cbr 250 (2016 siyah)
    Malum ülkemizde bütün motorcu arkadaşların başına gelen bir takim sıkıntılar oluyor ve genelde nedense haksız biz oluyoruz.Bu aralar kask kamerası kullanımı yaygınlaştı ve bende bu ise girişmek istedim sjcam sj4000 modelini duydum.Bu model hakkında bilgisi olan var midir? Ve aliexpress fiyatı Tr fiyatına göre oldukça ucuz,buralardan alirsak sıkıntı yasar miyiz? Ornek link veriyorum
    http://m.aliexpress.com/item/1684922889.html
    http://m.aliexpress.com/item/1961000596.html
    Şimdiden teşekürler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    yaso2867 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbr 250r
    Ben de merak ediyorum kullanan arkadaşlar bilgilendirirse mutlu oluruz

Xiaomi yi sipariş ettim GearBest ten, 10 gün geçti, gelir bir kaç güne heralde, incelemelerde sj4000 den daha iyi olduğunu gördüm. Kararınızı gözden geçirmekte fayda var, izleyin karşılaştırmaları. Ayrıca satıcı feedback ine bakın aliexpress de, 95 in altında ki satıcılara itibar etmeyin.
    ccc67 bunu beğendi.

Memory42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja 300 , CBR 650F, Rc 390
    Bu arada xiaomi yi kaskın yanına takmak için aparat olarak ne almalıyız ?

Motosikleti
    Duke 200
    sj4000 normal olanını sipariş ettim. phui digital scamın kendi satıcısı. 25 günde elime geçti şuan hafıza kartı bekliyorum. görüntü kalitesi tatmin edecek derecede iyi lakin motorda henüz deneyemedim asıl sorun olan titreşim ve ses meselesi nasıl deneyince yazarım

Motosikleti
    Alıntı AKIN17 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Xiaomi yi sipariş ettim GearBest ten, 10 gün geçti, gelir bir kaç güne heralde, incelemelerde sj4000 den daha iyi olduğunu gördüm. Kararınızı gözden geçirmekte fayda var, izleyin karşılaştırmaları. Ayrıca satıcı feedback ine bakın aliexpress de, 95 in altında ki satıcılara itibar etmeyin.
    Hangi modeli hocam.Aldığınız kutu içinde kask aparatı ve su geçirmez kılıf var mi.varsa bir link alırım hocam

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:51 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:49 ----------

Alıntı Lukocan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sj4000 normal olanını sipariş ettim. phui digital scamın kendi satıcısı. 25 günde elime geçti şuan hafıza kartı bekliyorum. görüntü kalitesi tatmin edecek derecede iyi lakin motorda henüz deneyemedim asıl sorun olan titreşim ve ses meselesi nasıl deneyince yazarım
    Deneyimleri paylasirsaniz seviniriz hocam

Motosikleti
    klr650-R25-600RR
    ben xiaomi yi ve eken h9 siparişi verdim . ekenin yanında aparatlarıda var. iki modelide inceleyin derim.

Motosikleti
    pulsar 200ns
    ustam alıcaksanız sj4000 bını bence sjcam.comdan alın acıkcası ben guvenemıyorum orjınallıgıne bende alıcam

Motosikleti
    Alıntı r48 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben xiaomi yi ve eken h9 siparişi verdim . ekenin yanında aparatlarıda var. iki modelide inceleyin derim.
    Neden 2tane alma ihtiyacı duydunuz ve neden farklı marka

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:34 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:32 ----------

Alıntı Mr.Duke adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ustam alıcaksanız sj4000 bını bence sjcam.comdan alın acıkcası ben guvenemıyorum orjınallıgıne bende alıcam
    Hocam arada ciddi fark olunca insan bi düşünüyor.60dolar ya Tr de 350tl

rehberoguz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R 1200 GS
    Sj cam 4000 tavsiye ederim. yaklaşık 2 senedir kullanıyorum hiç bir problem yaşamadım. sjcam.com adresinden sipariş verdim 15 günde ulaştı elime içerisinden de envayi çeşit aparat çıkıyor, ama çantasını göğüs askısı aparatını aliexpress ten sipariş edebilir fiyatları uygun. bir de mutlaka yedek batarya ve seyahat şarjı almanı tavsiye ederim sitesinde var, ve aynı zamanda bunları kendi sitesinden almanı tavsiye ederim çünkü çakmaları piyasada çok var hem de sitesinden ço ucuza bulamazsın dışarıda fiyatları gayet ekonomik, ben denemek için en alt modelini aldım iyi çıkmaması ihtimaline karşı fakat daha sonra model yüksetmeyi de düşünmedim hiç, kayak yaparken, dalarken , bisiklette ve motorda kullandım gayet başarılı,

profesyonel bir arkadaşım bana tavsiye etmişti '' film çekmeyeceksen go proya o kadar para verme '' diyerek şimdi her seferinde dua ediyorum adama resmen )

diğer arkadaşların saydıkları markaları bilmiyorum ancak kendi kullandığım cihaz oldugu için ihtiyacın kafana takılan sorulara cevap verebilirim SJ cam ile ilgili.
    CraCheR bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı rehberoguz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sj cam 4000 tavsiye ederim. yaklaşık 2 senedir kullanıyorum hiç bir problem yaşamadım. sjcam.com adresinden sipariş verdim 15 günde ulaştı elime içerisinden de envayi çeşit aparat çıkıyor, ama çantasını göğüs askısı aparatını aliexpress ten sipariş edebilir fiyatları uygun. bir de mutlaka yedek batarya ve seyahat şarjı almanı tavsiye ederim sitesinde var, ve aynı zamanda bunları kendi sitesinden almanı tavsiye ederim çünkü çakmaları piyasada çok var hem de sitesinden ço ucuza bulamazsın dışarıda fiyatları gayet ekonomik, ben denemek için en alt modelini aldım iyi çıkmaması ihtimaline karşı fakat daha sonra model yüksetmeyi de düşünmedim hiç, kayak yaparken, dalarken , bisiklette ve motorda kullandım gayet başarılı,

profesyonel bir arkadaşım bana tavsiye etmişti '' film çekmeyeceksen go proya o kadar para verme '' diyerek şimdi her seferinde dua ediyorum adama resmen )

diğer arkadaşların saydıkları markaları bilmiyorum ancak kendi kullandığım cihaz oldugu için ihtiyacın kafana takılan sorulara cevap verebilirim SJ cam ile ilgili.
    Hocam hangi modeli önerirsiniz peki? Ve çeşitli aparatlar derken su geçirmez kılıfı ve kask takma aparati çıkıyor mu

rehberoguz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R 1200 GS
    Alıntı ccc67 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam hangi modeli önerirsiniz peki? Ve çeşitli aparatlar derken su geçirmez kılıfı ve kask takma aparati çıkıyor mu
    su geçirmez kılıf ( housing ) içerisinden çıkıyor aynı zamanda kaska takma aparatı da cıkıyor. ama dediğim gibi bence göğüs askısı alsan daha rahat edersin kaskta agırlık yapmaz ve yüksek hızlarda rahatsız etmez ama ille kaska takıcam dersen içinde aparatları ve çift taraflı bantları var.

TOTEMONS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1991 MODEL MZ 251-YAMAHA MT-125-2014CBR500R-CBF150
    Arkadaşlar son zamanlarda "sorun" kelimesinin boku çıktı galiba.Cümleye ayrı bir hava katmak için veya entelim ben havası yaratılmak için çok kullanılmaya başlandı.

Lütfen "çözüm" lerinizi değil çözümselinizi yazınız ,Allahım yaa
    Nuansiyen ve bpak bunu beğendiler.

Motosikleti
    Alıntı TOTEMONS adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar son zamanlarda "sorun" kelimesinin boku çıktı galiba.Cümleye ayrı bir hava katmak için veya entelim ben havası yaratılmak için çok kullanılmaya başlandı.

Lütfen "çözüm" lerinizi değil çözümselinizi yazınız ,Allahım yaa
    Hocam niye rahatsız etti anlamadım ki bidahakine dikkat ederiz diyelim

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:01 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:57 ----------

Alıntı rehberoguz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    su geçirmez kılıf ( housing ) içerisinden çıkıyor aynı zamanda kaska takma aparatı da cıkıyor. ama dediğim gibi bence göğüs askısı alsan daha rahat edersin kaskta agırlık yapmaz ve yüksek hızlarda rahatsız etmez ama ille kaska takıcam dersen içinde aparatları ve çift taraflı bantları var.
    Kullanış açısından haklisiniz hocam göğüs daha rahat olabilir.Bu konuyu kesinlikle pas geçmicem

Motosikleti
    klr650-R25-600RR
    Alıntı ccc67 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Neden 2tane alma ihtiyacı duydunuz ve neden farklı marka

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:34 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:32 ----------

Hocam arada ciddi fark olunca insan bi düşünüyor.60dolar ya Tr de 350tl
    hem denemek için hem de birini egzoz üstü diğeri depo üstü vs gibi farklı noktalarda kullanmak için.
    ccc67 bunu beğendi.

Bune - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fazer 8
    Sjcam olayında en önemli olanı sahtesini almamak, sahtelerde sjcam logosu olmuyor ama sj4000 yazıyor. Görüntü kalitesi olarak genellikle gopro3' ten iyi ama gopro4 ile yarışamadığı söyleniyor (ki onun da rakibi sjcam5000) alacaksanız wifi' li model çok işinize yarar. Bunun haricinde mutlaka ama mutlaka 1-2 adet ekstra pil alın çünkü kendi pili wifi kapalı ekran uyku moduna geçmişken en fazla 2 saat gidiyor.

32gb 720p 60fps çekim ile 5 saate yakın çekim süresi oluyor (ama pil yetmiyor) sjcam' in xiaomi' den en üstün olduğu yeri evrensel parçalar sunması, yani birçok gopro aksesuarı sjcam ile de uyumlu.

https://www.youtube.com/channel/UCyv...AUu3YF3q_pTa5w

Burda benim kanalım var ilk eklediğim bazı videolar kullandığım edit programı yüzünden kalitesizleşmiş ama son videolar normal görüntü kalitesine yakın performans sergiliyor. İzleyip bilgi sahibi olabilirsiniz.

Ahmetcan45 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 125 -- YZF R25 -- CBR 600RR -- YZF R1
    orjinal sjcam sitesinden alın yada Türkiyede kaan elektronik satıyor 325 tl suanda galiba türkçe menü + 2 yıl garanti veriyor.

Motosikleti
    Café Racer
    Xiaomi Yi tavsiye ediyorum, yakın zamanda gearbestten sipariş verdim.
    YouTube ve forumlardan inceleme videolarını izledikten sonra kararınız bu yönde olacaktır diye düşünüyorum.

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:18 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:15 ----------

Alıntı Bune adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sjcam olayında en önemli olanı sahtesini almamak, sahtelerde sjcam logosu olmuyor ama sj4000 yazıyor. Görüntü kalitesi olarak genellikle gopro3' ten iyi ama gopro4 ile yarışamadığı söyleniyor (ki onun da rakibi sjcam5000) alacaksanız wifi' li model çok işinize yarar. Bunun haricinde mutlaka ama mutlaka 1-2 adet ekstra pil alın çünkü kendi pili wifi kapalı ekran uyku moduna geçmişken en fazla 2 saat gidiyor.

32gb 720p 60fps çekim ile 5 saate yakın çekim süresi oluyor (ama pil yetmiyor) sjcam' in xiaomi' den en üstün olduğu yeri evrensel parçalar sunması, yani birçok gopro aksesuarı sjcam ile de uyumlu.

Burda benim kanalım var ilk eklediğim bazı videolar kullandığım edit programı yüzünden kalitesizleşmiş ama son videolar normal görüntü kalitesine yakın performans sergiliyor. İzleyip bilgi sahibi olabilirsiniz.
    GoPro aksesuarlarının fiyatlarından haberiniz var mı sizin? Söylemiş olduğunuz kesinlikle üstünlük sağlayacak bir durum değil. Markası her ne olursa olsun o ürün için çok uygun fiyatlara aksesuar bulamamak imkansız.
    ccc67 bunu beğendi.

okican - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Lambretta V200 Special ABS
    şu ucuz bütçeli aksiyon kameracılar go proyla yarışmaktan vazgeçeler hayat daha güzel olacak:D

sjcam4000 i arkadaşım kullanıyordu. bende ise gopronun giriş modeli olan hero var. aradaki fark dağlar taşlar kadar.
    özellikle ses konusu sjcam için çok rahatsız edici.

yine de ucuz bütçeli herhangi bir kamera bile gündüz ışık altında trafiği çekmek için yeterli olur.

blog veya video yapacaksanız zaten gopro veya sony tercih etmek iyidir.ancak bütçeyi yorar.
    ccc67 bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı Bune adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Hocam kalite olarak gayet yeterli ve iyi buldum videoları.Bence gayet iş görür teşekürler

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:03 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:01 ----------

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:05 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:03 ----------

Alıntı *Heka adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Xiaomi Yi tavsiye ediyorum, yakın zamanda gearbestten sipariş verdim.
    YouTube ve forumlardan inceleme videolarını izledikten sonra kararınız bu yönde olacaktır diye düşünüyorum.

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:18 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:15 ----------

GoPro aksesuarlarının fiyatlarından haberiniz var mı sizin? Söylemiş olduğunuz kesinlikle üstünlük sağlayacak bir durum değil. Markası her ne olursa olsun o ürün için çok uygun fiyatlara aksesuar bulamamak imkansız.
    Bende o markaya yönelmeye başladım.Hangi modeli önerirsiniz ve wi-fi bu cihazda neler yapabiliyor

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)