Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
7. sayfa BirinciBirinci ... 56789 SonuncuSonuncu

EKEN H9 Ultra HD 4K Aksiyon Kamerası incelemesi ve test videoları

Motovento
    REKLAM ALANI
    omeroquz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200 NS
    arkadaşlar kamera çok güzel de her kapatıp açmam da saat ve tarih değişiyor. bunu nasıl çözebilirim ?

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:40 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:29 ----------

Alıntı Ogretmen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar yedek pil nereden alınabilir. Aliexpress dışında bulamadım
    http://aksiyonbutik.com/urun-etiketi/eken-h9-pil/

bende burdan almayı düşünüyorum

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:47 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:40 ----------

Alıntı erol 62 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    [B]Kaska takılan aparatın bantlarının problemine kesin çözüm bulan arkadaş var mı.Kamerayı Yeni aldım 3M cırtlı yapışkan bant veya patex yada japon yapışkanı gibi bir formülü deneyen oldumu?/B]
    kamerayı kaskın sol tarafına taktım. paketten çıkan bi parça var çırtlı hem yapıştırdımhem de onunla kaska monte ettim. şuanlık bişey yok
    Motor Aşktır ! Tüm Motorcular Birbirleriyle Dosttur Ve Birbirlerini Korumalıdır !

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    AdBlue4you - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Olcay Avşar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aliden al gelsin, hatta 2 pil ve şarj aleti ile birlikte takım al. Pil şarj etmek için kameraya muhtaç kalmazsın, kameradaki pil bitince yedek dolu pili takar boşu şarj cihazına atar sürekli şarjlı gezersin.
    Alıntı AdBlue4you adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba ben bu ürünün H9R remote control kumandalısını almak istiyorum aynı satıcı bunu satıyor güvenilirse alışveriş yapılmışsa sipariş vercem yorumlarınızı bekliyorum
    Sağlam bir link verebilirmisiniz satış için
    @olcayavşar

Süper Moderatör Olcay Avşar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750X
    Sağlam bir link verebilirmisiniz satış için
    @olcayavşar
    Siparişlerime bakar nereden aldığımı söylerim ama çok da önemli değil aslında, fiyatı mantıklı her satıcıdan alınabilir.

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:28 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:37 ----------

https://tr.aliexpress.com/item/2pcs-set-3-7V-900mAh-SJ4000-SJ5000-SJ6000-Battery-Dual-Battery-Charger-for-SJCAM-SJ-4000/32714567009.html
    AdBlue4you bunu beğendi.
    "normal insanlar bir yerden bir yere gitmek için araba kullanırlar, motorcular ise motosiklet kullanmak için bir yerlere giderler"

AdBlue4you - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Olcay Avşar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Siparişlerime bakar nereden aldığımı söylerim ama çok da önemli değil aslında, fiyatı mantıklı her satıcıdan alınabilir.

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:28 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:37 ----------

https://tr.aliexpress.com/item/2pcs-set-3-7V-900mAh-SJ4000-SJ5000-SJ6000-Battery-Dual-Battery-Charger-for-SJCAM-SJ-4000/32714567009.html
    Batarya için değilde Aksiyon kamerası için link istemiştim Eken H9r kumandalı modeli için size zahmet : )

ahmetunuver - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Modenas GT135
    Batarya için değilde Aksiyon kamerası için link istemiştim Eken H9r kumandalı modeli için size zahmet : )
    Ben buradan opsiyon 2 yi almıştım 40 usd idi, geçen yaz dolar düşüktü 120 tl ye gelmişti.. https://tr.aliexpress.com/item/Action-camera-EKEN-h9-Ultra-HD-4k-sport-camera-wifi-1080p-waterproof-2-0-LCD-helmet/32547440329.html
    AdBlue4you bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda NC 750X
    Özel mesaj ile cevapladığım bir soru belki birilerinin işine yarar

Alıntı efendy06 adlı üyeden alıntı
    Hocam selamlar, siz detaylı incelemişsiniz ama ya siz değinmediniz ya ben atladım. Ürün çekim yaparken şarj olabiliyor mu?
    Merak edip denedim şimdi

Çekime başladıktan sonra şarj takarsan çekimi durduruyor, tekrar kayıt tuşuna basınca yeniden çekime başlıyor.

Çekime hiç başlamadan cihazı açıp, şarja takıp, sonra kayıt yaparsan yapıyor.

Cihazı açmadan şarja taktığında otomatik açılıyor, kayıt tuşuna basınca kayıt başlıyor.
    efendy06 bunu beğendi.

omeroquz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200 NS
    https://www.youtube.com/watch?v=hCjbMqzpLyQ
    Eken H9 Kask Kamerası - Kısa Kayıt

Motosikleti
    CBR250R Repsol/SATILDI
    Olcay Bey, 10 dk'lık kayıt yapması için gereken ayarı bulamadım. 1 dklık 50 tane videom oldu Bana bu ayarlar menüsü ile ilgili yardım eder misiniz?

okanbagiscan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TRK 502
    Olcay Bey pille ilgili linkler paylaşmışsınız.Gümrükten pil geçiyormu.Benim paketten adaptör çıkmadı adam zaten yok dedi kutu üzerindeki resimde var ama.Bunu şarj edeceğimiz adaptör nasıl olmalı.Bilgisayara bağladım sarj olduğunu nasıl anlıyoruz.Siz tecrübelisiniz diye başınızı ağrıtıyorum.

Motosikleti
    Honda NC 750X
    Alıntı efendy06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Olcay Bey, 10 dk'lık kayıt yapması için gereken ayarı bulamadım. 1 dklık 50 tane videom oldu Bana bu ayarlar menüsü ile ilgili yardım eder misiniz?
    Valla şimdi kurcaladım öyle bir ayar yok menüde

Alıntı okanbagiscan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Olcay Bey pille ilgili linkler paylaşmışsınız.Gümrükten pil geçiyormu.Benim paketten adaptör çıkmadı adam zaten yok dedi kutu üzerindeki resimde var ama.Bunu şarj edeceğimiz adaptör nasıl olmalı.Bilgisayara bağladım sarj olduğunu nasıl anlıyoruz.Siz tecrübelisiniz diye başınızı ağrıtıyorum.
    Kutudan basit bir usb çıkışlı şarj cihazı çıkması lazım, ama ben onu kullanmıyorum. Android telefonları şarj ettiğim cihazları kullanıyorum.
    "normal insanlar bir yerden bir yere gitmek için araba kullanırlar, motorcular ise motosiklet kullanmak için bir yerlere giderler"

Motosikleti
    Benelli TRK 502
    Olcay bey siz 64gb sd kartı sorunsuz kullanıyorsunuz değilmi.Minimum yazma hızı ne tavsiye ediyorsunuz sd card için.Yada fiyat performans ürünü bir tavsiyeniz varmı.Teşekkürler.

ayzek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İstanbul ( Avrupa ) Motosikleti: MONDİAL MG 150 SÜPERBOY X - HERO HUNK
    Motosikleti
    YUKİ FORZA 170 - MONDİAL 100 SÜPERBOY + 100 HYENA
    Olcay bey siz 64gb sd kartı sorunsuz kullanıyorsunuz değilmi.Minimum yazma hızı ne tavsiye ediyorsunuz sd card için.Yada fiyat performans ürünü bir tavsiyeniz varmı.Teşekkürler.
    ben samsung evo 64gb micro sd kullanıyorum 64 gb sd lerde hafıza kartının formatı fat 32 olmadığı için olan formatı fat32 ile değiştirmen gerekiyor aksı halde hafızada yer olsa dahi 3 tane kayıt yapıyor ve aynı kayıtın üstüne kayıt ediyor 32 gb alman daha iyi ama dersen bende 64 gb var yada hafıza bol olsun önceki sayfalarda format için bir program paylaşmıştım o programla formatlaman gerekicek ve pc den normal yolla biçimlendirirsen tekrar başa dönecektir o şekilde yapabilirsin
    Yolların Kralı Değil ! Kuralı Vardır..

Motosikleti
    Benelli TRK 502

Motosikleti
    CBR250R Repsol/SATILDI
    Alıntı ayzek adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben samsung evo 64gb micro sd kullanıyorum 64 gb sd lerde hafıza kartının formatı fat 32 olmadığı için olan formatı fat32 ile değiştirmen gerekiyor aksı halde hafızada yer olsa dahi 3 tane kayıt yapıyor ve aynı kayıtın üstüne kayıt ediyor 32 gb alman daha iyi ama dersen bende 64 gb var yada hafıza bol olsun önceki sayfalarda format için bir program paylaşmıştım o programla formatlaman gerekicek ve pc den normal yolla biçimlendirirsen tekrar başa dönecektir o şekilde yapabilirsin
    Birde bana video birleştirme programı önersene ☺
    Evet Manuş Baba dinliyor, kitap, gazete okuyor ve düşünüyorum...
    Düşünün, düşünmekle ölmüyor insan...

ayzek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İstanbul ( Avrupa ) Motosikleti: MONDİAL MG 150 SÜPERBOY X - HERO HUNK
    Motosikleti
    YUKİ FORZA 170 - MONDİAL 100 SÜPERBOY + 100 HYENA
    http://www.mediamarkt.com.tr/tr/prod...FSEG0wodHOMHIQ
    benimki bundan turunculu olanından programla format değiştirdim zaten kamerayı letgodan satışa koydum hafıza kartsız hafıza kartlı fıyatı var 75 tl ye satıcam bilginize

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:50 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:37 ----------

Alıntı efendy06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Birde bana video birleştirme programı önersene ☺
    valla bizim iş yerinde pc biraz dandik bir kaç program açmamıştı şuanda program yok tam adını hatırlamıyorum ama easy cutter miydi Easily edit action cam miydi öyle birşeylerdi crack falanda bulmuştum netten araştır action cam movie editör falan de çıkar bir sürü program
    Yolların Kralı Değil ! Kuralı Vardır..

Motosikleti
    Honda NC 750X
    Ben 64 gb ile kayıt sorunu yaşamıştım, Ayzek'in önerdiği program ile formatlayıp sorunsuz kullamıyorum. Kartı aliexpress den aldım.

Motosikleti
    Honda CBR 125R, CBR 250R, Yamaha XJ6 Diversion S
    hocam merhaba,

gümrükte 30 euro limit geldi ya şimdi, gümrük vergisi ödediniz mi alırken malum 40$ :(

Motosikleti
    Benelli TRK 502
    Aldık hafıza kartını 27,6 görüyor.

Motosikleti
    Benelli TRK 502
    Birinin işine yarar diye çözümünü ekliyeyim Kart okuyucum class10 desteklemiyormuş Yeni bir kart okuyucu aldım.Hemde usb 3.0 aktarım hızı falan gayet hızlı sdcardın tamamını gördü.

Deadly Sto(R)m - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2022 / Mondial X-Treme Maxx 200i
    Arkadaşlar merhaba,

2 gunluk H9R kullanicisiyim. Birkac sorum olacak;
    1- Kamerayi sarja takinca hem ondeki mavi hem ustteki kirmizi led sabit yaniyor. Sarjin doldugunu nasil anlarim?
    2- Kameranin geldigi ilk gun kumandadaki tusa 3 saniye basinca kamera acilmiati. Tekrar basinca kayda basladi. Sorun yoktu. Ama simdi 3 saniye bassam da kamera acilmiyor. Kamerayi ben ondeki tustan acip kumandadan kayda basliyorum. Nedendir?
    3- H9R icin yayinlanan son firmware nedir? Nereden bulurum?
    4- Lcd ekran uzerinde batarya yuzdesi gorme sansimiz var midir?
    Cevaplayabilirseniz sevinirim...

REKLAM ALANI
7. sayfa BirinciBirinci ... 56789 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)