Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
5. sayfa BirinciBirinci ... 34567 ... SonuncuSonuncu

EKEN H9 Ultra HD 4K Aksiyon Kamerası incelemesi ve test videoları

Motovento
    REKLAM ALANI
    ayzek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İstanbul ( Avrupa ) Motosikleti: MONDİAL MG 150 SÜPERBOY X - HERO HUNK
    Motosikleti
    YUKİ FORZA 170 - MONDİAL 100 SÜPERBOY + 100 HYENA
    Alıntı Olcay Avşar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İlk mesajımda kameranın kendi özelliklerine bakarak 64 gb karta kadar desteklendiğini yazmışım, 64 gb kart aldım taktım.

Sorun yok destekliyor kayıt yapıyor ama kamera her kapanıp tekrar açıldığında eski videoların üzerine yazarak yeniden kayıt yapıyor, yeni dosya oluşturmuyor.

Merak edip sitesine girip kurcaladım şimdi, 32 Gb desteklediğini yazmışlar. Tüh
    bendede 64 gb lık var hafıza kartı sanırım sorun bundan ibaretmiş böyle kayıt yapıyor olması çok saçma
    Yolların Kralı Değil ! Kuralı Vardır..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Motosikleti
    İlk mesajımda kameranın kendi özelliklerine bakarak 64 gb karta kadar desteklendiğini yazmışım, 64 gb kart aldım taktım.

Sorun yok destekliyor kayıt yapıyor ama kamera her kapanıp tekrar açıldığında eski videoların üzerine yazarak yeniden kayıt yapıyor, yeni dosya oluşturmuyor.

Merak edip sitesine girip kurcaladım şimdi, 32 Gb desteklediğini yazmışlar. Tüh
    64 gb hafıza kartında yaşanan sorunu çözdüm aslında basit birşeymiş şuan sorunsuz kayıt yapıyorum 64gb sd lerinin format fat32 olmadığı için bundan dolayı kayıt ustune kayıt edıyormuş facebookta eken h9 grubunda guiformat diye bir dosya var açıkcası bununla denedim ama hata verdi hiçbir şekilde yapamadım bende bu linkteki program ile yaptım
    http://www.easeus.com/download/epmf-download.html
    programı indirip kuruyoruz ve açıyoruz bunu yaparken hiç bir şekilde kamerayı bağlayarak yapmayın direk hafıza kartını adaptörüyle ve direk olarak cardraider üzerinden yapın programın ekranında bilgisayarımda ne görünüyorsa f-k-l programdan onu seçerek sağ tıklıyoruz aşağılarda format lı bölümü seçiyoruz açılan pencereden karta isim veriyoruz alttakı bölüm fat32 seçiyoruz en alttada sanırım 32 ben onu 64 yaptım devam ediyoruz ve biçimlendirmesini bekliyoruz işlem bu kadar anlatım kötüde olsa ufak bir iki deneme ile yapılabilir aslında bende o şekilde buldum 64 gb hafıza kartı olup sorun yaşayanlar denesin birde hiçbir şekilde pc den hızlı biçimlendir yapmasınlar format değişeceğinden tekrar bu işlemi yapmak zorunda kalacaklar 100%100 çözüm bi teşekkürü hakettim
    Alper_tim, polo34 ve Olcay Avşar bunu beğendiler.

ERROR88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750S
    İhtiyacı olana temin edebilirim sıfır ürün 230 tl aynı gün kargo 05078726807

Motosikleti
    falcon flash 100
    kamerayı yeni aldığım için konuya yeni dahil oluyorum. benim sorum kaska nasıl bağlanıyor.yapışkanlı kısım düz kask ise eğimli tam temas etmediği için yapışmıyor. birde kamerayı açıp kapadığımda veya yedek pili taktığımda tarih değişiyor. (14.05.2016 çıkıyor)yeniden güncellemem gerekiyor. sizde de tarih değişiyor mu

Motosikleti
    Alıntı yaşlıveacemi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kamerayı yeni aldığım için konuya yeni dahil oluyorum. benim sorum kaska nasıl bağlanıyor.yapışkanlı kısım düz kask ise eğimli tam temas etmediği için yapışmıyor. birde kamerayı açıp kapadığımda veya yedek pili taktığımda tarih değişiyor. (14.05.2016 çıkıyor)yeniden güncellemem gerekiyor. sizde de tarih değişiyor mu
    Olmamasi lazim aslinda boyle bi sorun hic yasamadim simdiye kadar fakat bataryada hic enerji kalmadiginda yada pil belirli bi sure cihazdan cikarildiginda cihaz resetliyo kendisini bu arada 720 60 fps de artik cekim yapiyorum sarji iki kat fazla gitmeye basladi goruntu kaliteside oldukca iyi yapiskan olayina gelince 2 tane aparat var biri duz birida kavisli kavisli olani ile montaji yaparain bana yapiskan dayanmiyo 3 uncu yapiskan onunda atmasi yakindir yapiskanlari cok dandik kaska yapisan kisim degilde aparatla yapiskan ayriliyor her seferinde birbirinden 502 ile falan yapistirmayi denicem
    Alper_tim bunu beğendi.

Süper Moderatör Olcay Avşar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750X
    Alıntı ayzek adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    64 gb hafıza kartında yaşanan sorunu çözdüm aslında basit birşeymiş şuan sorunsuz kayıt yapıyorum 64gb sd lerinin format fat32 olmadığı için bundan dolayı kayıt ustune kayıt edıyormuş facebookta eken h9 grubunda guiformat diye bir dosya var açıkcası bununla denedim ama hata verdi hiçbir şekilde yapamadım bende bu linkteki program ile yaptım
    http://www.easeus.com/download/epmf-download.html
    programı indirip kuruyoruz ve açıyoruz bunu yaparken hiç bir şekilde kamerayı bağlayarak yapmayın direk hafıza kartını adaptörüyle ve direk olarak cardraider üzerinden yapın programın ekranında bilgisayarımda ne görünüyorsa f-k-l programdan onu seçerek sağ tıklıyoruz aşağılarda format lı bölümü seçiyoruz açılan pencereden karta isim veriyoruz alttakı bölüm fat32 seçiyoruz en alttada sanırım 32 ben onu 64 yaptım devam ediyoruz ve biçimlendirmesini bekliyoruz işlem bu kadar anlatım kötüde olsa ufak bir iki deneme ile yapılabilir aslında bende o şekilde buldum 64 gb hafıza kartı olup sorun yaşayanlar denesin birde hiçbir şekilde pc den hızlı biçimlendir yapmasınlar format değişeceğinden tekrar bu işlemi yapmak zorunda kalacaklar 100%100 çözüm bi teşekkürü hakettim
    Valla yaptık bakalım inşaallah olur, fakat keşke bunu ben yeni bir 32 gb sipariş etmeden bulsaydın
    ayzek bunu beğendi.
    "normal insanlar bir yerden bir yere gitmek için araba kullanırlar, motorcular ise motosiklet kullanmak için bir yerlere giderler"

Motosikleti
    Valla yaptık bakalım inşaallah olur, fakat keşke bunu ben yeni bir 32 gb sipariş etmeden bulsaydın
    Guiformat ile denedim olmadi programi bulmam uzun surdu biraz

Super Moderator Alper_tim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık araba var
    YouTube videoları incelediğim kadarıyla başarılı bir kamera siparişi verdim sanırım pazartesi salı elimde olacak
    Bizde eken h9r lı olduk

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:10 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:07 ----------

Olmamasi lazim aslinda boyle bi sorun hic yasamadim simdiye kadar fakat bataryada hic enerji kalmadiginda yada pil belirli bi sure cihazdan cikarildiginda cihaz resetliyo kendisini bu arada 720 60 fps de artik cekim yapiyorum sarji iki kat fazla gitmeye basladi goruntu kaliteside oldukca iyi yapiskan olayina gelince 2 tane aparat var biri duz birida kavisli kavisli olani ile montaji yaparain bana yapiskan dayanmiyo 3 uncu yapiskan onunda atmasi yakindir yapiskanlari cok dandik kaska yapisan kisim degilde aparatla yapiskan ayriliyor her seferinde birbirinden 502 ile falan yapistirmayi denicem
    Yapışkanlar için aliexpres e bak bence 3 - 5 dolara yedekleri var gayette sağlam
    ayzek bunu beğendi.
    motosiklet kullanmak şeytanla kumar oynamaya benzer ,hep sen kazanırsın ama o kazandığında oyun biter

Motosikleti
    Alıntı Alper_tim adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    YouTube videoları incelediğim kadarıyla başarılı bir kamera siparişi verdim sanırım pazartesi salı elimde olacak
    Bizde eken h9r lı olduk

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:10 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:07 ----------

Yapışkanlar için aliexpres e bak bence 3 - 5 dolara yedekleri var gayette sağlam
    Abi öncelikle hayirli olsun 3 uncu yapiskanim ve gopro yapiskani malesef buda acilmaya basladi aparatlarla yandan takiyordum agir oluyor diye atiyordur diyip tek parca ile sabitledim buda acilmaya basladi
    [IMG][/IMG]

Motosikleti
    Honda NC 750X
    Guiformat ile denedim olmadi programi bulmam uzun surdu biraz
    Valla oldu be

öğleden beri türlü türlü deniyorum, kapıyorum açıyorum pili söküp takıyorum, kartı çıkarıp bir iki dosya silip geri takıyorum.

Sorun kalmadı, lan boşuna verdik 32 gb siparişi be

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:58 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:57 ----------

yapışkan sıkıntısını ben de çekiyorum, sık sık gevşiyor çıkıyor.

Ne olur ne olmaz diye yağışkanlı plastik kroşe ile cırt kelepçe attım mekanizmaya. Hani yapışkan açılır da kamera düşerse kelepçe bırakmasın durup alayım kafadan
    ayzek bunu beğendi.
    "normal insanlar bir yerden bir yere gitmek için araba kullanırlar, motorcular ise motosiklet kullanmak için bir yerlere giderler"

Motosikleti
    Valla oldu be

öğleden beri türlü türlü deniyorum, kapıyorum açıyorum pili söküp takıyorum, kartı çıkarıp bir iki dosya silip geri takıyorum.

Sorun kalmadı, lan boşuna verdik 32 gb siparişi be

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:58 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:57 ----------

yapışkan sıkıntısını ben de çekiyorum, sık sık gevşiyor çıkıyor.

Ne olur ne olmaz diye yağışkanlı plastik kroşe ile cırt kelepçe attım mekanizmaya. Hani yapışkan açılır da kamera düşerse kelepçe bırakmasın durup alayım kafadan
    Valla yapıskan ayrılırsa kamerada pert olacak belki söker eski usul ipiylede bağlarım düşmeden 2 kere ip kurtardı zaten kamerayı 5m şipariş vericem birde onuda deniyeceğim belki daha sağlam olur
    Hafıza kartı işine gelince alper abide kamera şipariş etmiş brlki hafıza kartı ona lazım olur

Motosikleti
    falcon flash 100
    ilgilendiğiniz için teşekkür ederim. yapışkanlı aparat bende ikisi de düz yazının başında konulan aksesuar resimlerine dikkat ederseniz orada da ikisi de düz demek bize ikisi de düz göndermişler. sadece kavisli parçayı bulabilirmiyim. bulabilirsem nereden Türkiye de satan bir yer var mı saat ve tarih olayını halen çözemedim. açıp kapayınca halen değişiyor.(14.05.2016 çıkıyor)

Motosikleti
    Alıntı yaşlıveacemi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ilgilendiğiniz için teşekkür ederim. yapışkanlı aparat bende ikisi de düz yazının başında konulan aksesuar resimlerine dikkat ederseniz orada da ikisi de düz demek bize ikisi de düz göndermişler. sadece kavisli parçayı bulabilirmiyim. bulabilirsem nereden Türkiye de satan bir yer var mı saat ve tarih olayını halen çözemedim. açıp kapayınca halen değişiyor.(14.05.2016 çıkıyor)
    versiyon ile alakalı bir durum olabilir yada biraz daah kurcalaman gerekebilir
    aparat için bu tarz ürünler var

https://tr.aliexpress.com/item/Action-Camera-Helmet-Front-Mount-Kit-With-Adjustment-Curved-Adhesive-Bracket-J-Hook-For-SJCAM/32583682068.html?spm=2114.010208.3.18.CRrtLr&ws_ab _test=searchweb201556_10,searchweb201602_4_10057_1 0065_10056_10068_10037_10055_10054_10069_301_10059 _10033_10058_10032_418_10073_10017_10070_10060_100 61_10052_10062_10053_10050_10051,searchweb201603_4 &btsid=75ba5fce-d63f-4046-b273-c594ab49edff

Crixa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha 1100 dragstar
    Benim eken de geldı kalitesi güzel ama kayıtlar hep 1 dakikalık nasıl ayarlıcam bir de ses kayıdı cok az

Motosikleti
    Honda NC 750X
    Kask da yapışkan sürekli sıkıntı yaptığı, ve de yolda lan acaba açmayı unuttum mu? Ya da pili bitti mi kuşkularından dolayı göğüs bağlantısı aldım ali den;

https://tr.aliexpress.com/item/Adjustable-Chest-Belt-Strap-Chest-Mount-Harness-for-GoPro-HD-Hero-4-3-1-2-SJ4000/32579234671.html?spm=2114.13010608.0.60.fkfJP7

Ucuz ama baya kaliteli bir malzeme, göğse dayanan plastik taban da oldukca büyük. Kamera sağa sola sallanmaz yani.

Fakat her seferinde giy çıkar kullanır mıyım bilmiyorum

Kamerayı motora sabitlersem bunu da mont içinde silah taşımak için modifiye edebilirim

Motosikleti
    Honda NC 750X

Bahsettiğim ürünün resimleri, baya kaliteli mal. İsteyen varsa alsın, 6 dolar bedava.

ahmetunuver - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Modenas GT135
    Benim kamera da son bir haftadır 1080x30 da kaldı, yukarı aşağı tuşları bu ayarı değiştirmiyor..Aldığımda 1080x60 yapmıştım ve kullanmıştım, şimdi değişmiyor.. 1080x60 1080x30 4K ve 2.7K seçeneklerine geçmiyor..

Zippo's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 600F ABS
    Alıntı ahmetunuver adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim kamera da son bir haftadır 1080x30 da kaldı, yukarı aşağı tuşları bu ayarı değiştirmiyor..Aldığımda 1080x60 yapmıştım ve kullanmıştım, şimdi değişmiyor.. 1080x60 1080x30 4K ve 2.7K seçeneklerine geçmiyor..
    SD cardiniz da bos yer var mi ya da sd cardinizi degistirdiniz mi yakin zamanda ?

ahmetunuver - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Modenas GT135
    Alıntı Zippo's adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    SD cardiniz da bos yer var mi ya da sd cardinizi degistirdiniz mi yakin zamanda ?
    CD kartım boş, her kullanıştan sonra bilgisayarıma yükleyip silip boşaltıyorum, 32gb kart kamerayla beraber 1 ay kadar önce almıştım..

omeroquz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200 NS
    merhaba , bugün gearbest den sipariş verdim 44$ a. bakalım ne zaman gelicek. inşallah güzel üründür memnun kalırız.

REKLAM ALANI
5. sayfa BirinciBirinci ... 34567 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)