Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

BT interkom eşleştirme

Motovento
    REKLAM ALANI
    DamienRice - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha TDM 900 A
    2 İnterkomu birbirine nasıl baglayabilirim teşekkürler

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Jrspawn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Calibre 250rr - CRF250L - Duke 390
    iki bt dede motosiklet sembolu olan tuşa basılı tutun. Mavi ışık yanıp sönünce bırakın tuşu daha sonra ikisinde de birer kez basın bağlanacaktır. Bağlanmazsa sırayla bi birine bi birine 1 er kez basarak bekleyin.

paps - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 Honda PCX 125, 2015 X-Max Ironmax

Merhaba interkomunuz resimdeki interkom ise iki intercomu birbirine eşleştirmek için her iki intercomunda power tuşuna aynı anda
    8 ila 10 saniye kadar basmanız gerekiyor.Bu işlemi yaptıktan sonra interkomlar da mavi ve kırmızı ışık yanmaya başlayacak bu ışıklar maviye dönene kadar bekleyin eğer dönmüyor ise intercomlardan herhangi birinin power tuşuna bir kez basarak maviye dönmesini sağlayabilir ve interkomlarınızı eşleştirmiş olursunuz.

Telefonunuz ile eşleştirmek istediğinizde ise önce telefonunuzun bluetoothunu açıyorsunuz daha sonra interkomunuzun power tuşuna 4-5 saniye kadar basılı tutuyorsunuz ve kırmızı ve mavi ışıklar yanıp sönmeye başlıyor ve telefonunuzda buletooth eşleştrimelerinde T-Com yazısını görene kadar bekliyorsunuz bu yazı gözüktükten sonra tıklayıp telefon ile intercomunuzu eşleştiriyorsunuz.

İnterkomunuzun radyosuna geçiş yapmak için multi-function butonuna 2 kere ard arda basıyorsunuz ve intercomunuz radyoya geçiş yapıyor.Multi-function butonuna 1 kez tıklarsanız telefonunuzda çaldığınız müzikleri dinlemeye devam edebiliyorsunuz.Mp3 veya radyo dinlerken arkadaşınzla 2 interkom aracılığı ile görüşmek isterseniz power tuşuna bir kere basarak radyo ve mp3 modundan çıkıp 2 interkom ile birbiriniz ile konuşmaya geçiş yapıyorsunuz.Tekrar radyo veya müzik yayınına dönmek isterseniz aynı işlemi yapıyorsunuz.

Arkadaşınızla interkomlar aracılığı ile sohbet ederken veya radyo veya müzik dinlerken telefon geldiğinde interkomunuz bağlantıyı kesiyor siz konuşmanızı tamamladıktan sonra hangi modda kaldıysanız o moda tekrar kaldığı yerden otomatik olarak devam ediyor.

Yardımcı olabildiysem ne mutlu bana yinede anlatımımda eksikler olmuş olabilir onu için kusura bakmayın elimden geldiğince yardımcı olmaya çalıştım.
    RuzgarSA, mehmetenis, ishan ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

ishan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda 2009 600 silwerring
    Alıntı paps adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://i01.i.aliimg.com/img/pb/346/9...922346_696.jpg

Merhaba interkomunuz resimdeki interkom ise iki intercomu birbirine eşleştirmek için her iki intercomunda power tuşuna aynı anda
    8 ila 10 saniye kadar basmanız gerekiyor.Bu işlemi yaptıktan sonra interkomlar da mavi ve kırmızı ışık yanmaya başlayacak bu ışıklar maviye dönene kadar bekleyin eğer dönmüyor ise intercomlardan herhangi birinin power tuşuna bir kez basarak maviye dönmesini sağlayabilir ve interkomlarınızı eşleştirmiş olursunuz.

Telefonunuz ile eşleştirmek istediğinizde ise önce telefonunuzun bluetoothunu açıyorsunuz daha sonra interkomunuzun power tuşuna 4-5 saniye kadar basılı tutuyorsunuz ve kırmızı ve mavi ışıklar yanıp sönmeye başlıyor ve telefonunuzda buletooth eşleştrimelerinde T-Com yazısını görene kadar bekliyorsunuz bu yazı gözüktükten sonra tıklayıp telefon ile intercomunuzu eşleştiriyorsunuz.

İnterkomunuzun radyosuna geçiş yapmak için multi-function butonuna 2 kere ard arda basıyorsunuz ve intercomunuz radyoya geçiş yapıyor.Multi-function butonuna 1 kez tıklarsanız telefonunuzda çaldığınız müzikleri dinlemeye devam edebiliyorsunuz.Mp3 veya radyo dinlerken arkadaşınzla 2 interkom aracılığı ile görüşmek isterseniz power tuşuna bir kere basarak radyo ve mp3 modundan çıkıp 2 interkom ile birbiriniz ile konuşmaya geçiş yapıyorsunuz.Tekrar radyo veya müzik yayınına dönmek isterseniz aynı işlemi yapıyorsunuz.

Arkadaşınızla interkomlar aracılığı ile sohbet ederken veya radyo veya müzik dinlerken telefon geldiğinde interkomunuz bağlantıyı kesiyor siz konuşmanızı tamamladıktan sonra hangi modda kaldıysanız o moda tekrar kaldığı yerden otomatik olarak devam ediyor.

Yardımcı olabildiysem ne mutlu bana yinede anlatımımda eksikler olmuş olabilir onu için kusura bakmayın elimden geldiğince yardımcı olmaya çalıştım.

bilgi için teşekkurler son derece açıklayıcı olmuş

Mallaca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R 1250 GS
    Konuyu canlandırmış olacağım fakat işin içinden çıkamadım. Bende tcom-sc interkom yani ekranlı modeli var. Eşimde ise ekransız olan tcom-vb modeli. İkisi de birbirine çok benziyor tek fark ekran olup olmaması. Ben bu iki interkomu birbirine bağlayamadım. Tüm işlemleri denedim olmadı. Acaba teknik olarak iki model birbirine bağlanmıyor mu? İlla ikisi de ekranlı sc modeli veya ekransız vb modeli olmalı?

Motosikleti
    MT-07
    Yok. Universal intercomlar birbiri ile muhakkak eşleşir. Mavi-kırmızı yandıktan sonra power’a anlık basın olmuyor ise telefon cevaplama tuşuna 1kez basın. Muhakkak eşleşecektir. Siri ile arama tuşu var mesela. Benimki ona basınca eşleştiriyor. Demek istediğim her şekilde eşleşirler.

blackarca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki vn 900 classic , honda msx 125 , planet 2
    Merhaba, yeni özellikli interkomlar çıktıkça bu konu güncelliğini koruyacak gibi ;
    Lexin R6 ve Maxto m3 interkom var , 3 gündür uğraşıyorum ama eşleştiremedim .Yardımcı olabilirseniz sevinirim

mavzer-i - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hypermotard 796 / vulcan s / versys 650
    kendi interkomu hiç eşleştirmedim ama nasıl yapıldığını biliyorum.

eşleşmesini istediğiniz iki interkom yanyana dururken
    açma tuşuna uzun süre basıyorsunuz.
    açılma ışığı yandığına bırakmıyorsunuz ve basılı tutmaya devam ediyorsunuz.
    açılma ışığında iki renk yanmaya başladığı zaman bırakıyorsunuz ve interkomlar eşleşiyor

bazı interkomlar eşleşme sağlamıyor.
    bunu nasıl anlarım derseniz. eşleştirme ışıkları yandığı halde eşleşmediyse oradan anlarsınız

blackarca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki vn 900 classic , honda msx 125 , planet 2
    Merhaba , Lexin r6 ve maxto m3 interkom eşletirmeye çalışıyorum , satıcı eşleşir demişti ama yapamadım , yardımcı olabilirmisiniz

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:15 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:11 ----------

Dediğiniz gibi yapıyorum eşleşmiyor , maxto nun satıcısı kesinlikle eşleştiğini , Lexin in satıcısı eşleşmeyeceğini söylüyor.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)