Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
7. sayfa BirinciBirinci ... 5678 SonuncuSonuncu

Intercom (Ebay) montaj ve ön inceleme (89 USD)

Motovento
    REKLAM ALANI
    re_death - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    intercomum geldi lexin r6 telefonla ve 2. intercomla hemen eşleşmesini yaptım ,kolay bi şekilde kaska mic. hoparlörleri yerleştirip deneme yaptım ses gayet tatminkar
    kaska ile giderken hoparlör yerlerinde kask içi ses sanki biraz daha arttı anlamadım orayı, çözmeye çalışıyorum

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Cole Trickle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax Momo Design
    Benimki de bugün geldi. Fakat maalesef montaj özürlüyüm. Elimden hiç gelmiyor böyle şeyler. Bunun montajını yapmış bir arkadaş bana yardımcı olabilirmi? İşim 4.Levent evim floryada. İki semtten herhangi birine yakın olan bir arkadaş varsa, buluşup yardımcı olabilirse sevinirim...

amış olduğum lexin r6 şarj olmadığı için geri yolladım yenilerini yolladı ama yine şarj olmuyo intercomlar komple şarjlarını bitirip birkez daha şarj etmeyi denicem ,yine şarj olmassa geri iade için mesaj atıcam
    kullanımı çok rahat ama şarj olayı mide bulandırdı artık çözemessem iade edip farklı bir ürün alıcam

sezginozkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF1000FBA
    arkadaslar bu ürünün radyo mp3 çalarlısını test eden alan kullanan varmı ?
    ayrıca bt 6riders kullanan arkadaslar memnun mu aletten.
    uzun mesafe yolculuklarda çok sıkıcı geliyor bazen.arada bi sohbet etmek gerekiyor.aaa orada bir kuş var şurada şu var.azıcık geri kay sırtımı kaşı vs. gerekli oluyor :D
    Eski_kasa bunu beğendi.

Eski_kasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-03 660 / tvs apache 150
    Alıntı sezginozkan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaslar bu ürünün radyo mp3 çalarlısını test eden alan kullanan varmı ?
    ayrıca bt 6riders kullanan arkadaslar memnun mu aletten.
    uzun mesafe yolculuklarda çok sıkıcı geliyor bazen.arada bi sohbet etmek gerekiyor.aaa orada bir kuş var şurada şu var.azıcık geri kay sırtımı kaşı vs. gerekli oluyor :D
    sırtımı kaşı hahaha alem adamsın

intercom ile alana giren bütün motorcularla konusabiliyormusun

sezginozkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF1000FBA
    ARKADASLAR ŞU İNTERKOMUN SİPARŞİNİ VERECEĞİM VAR MI ÖNERİNİZ ??
    http://tr.aliexpress.com/item/V8-BT-Interphone-with-Remote-Controller-FM-NFC-5-Riders-Motorcycle-Bluetooth-Intercom-1200M-motos-Intercomunicador/32545517095.html?spm=2114.010208.3.28.Bey3hS&ws_ab _test=searchweb201556_8,searchweb201602_1_10017_10 021_507_10022_10020_10009_10008_10018_10019_101,se archweb201603_1&btsid=5798c3b7-b0b3-4b6d-b37d-65982a23f3d3

Alıntı velizrsln adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    intercom ile alana giren bütün motorcularla konusabiliyormusun
    Hayır, eşleştirmiş olduğunuz interkomlarla görüşebilirsiniz.

eminemre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X Max 250 Ironmax
    Güle güle kullanın, iyi bir ürüne benziyor. Bu vesileyle merak ettiğim bir husus var. Android için sunulan bir kaç popüler intercom programı var. Bunlar artçı ile kısa ve orta mesafe yolculuklarda iş görür mü? Kullanan var mı?

Alıntı DusenAdam adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayır, eşleştirmiş olduğunuz interkomlarla görüşebilirsiniz.
    hayır eşleştirmeden kanal herkeze açık değilmi
    insta: veli_montana_

Alıntı velizrsln adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayır eşleştirmeden kanal herkeze açık değilmi
    Öncelikle şunu belirteyim; konu üzerinde yetkin bir bilgiye sahip değilim ve araştırarak öğrendiklerim ile deneyimlerime dayanarak yazıyorum. Dolayısıyla "verdiğim bilgiler kesin olarak doğrudur" diyemem.
    Bildiğim kadarıyla; diyelim bir PMR/UHF/VHF/CB vb.. telsiziniz var, çekim alanı içindeki aynı frekans/kanala ayarlı tüm cihazları dinlersiniz ve yayınlarınız o cihazların hepsine gider ama interkomda "kanal" değil "birbirine tanıtılmış cihazlar" sistemi geçerli. Aynı frekansta çalışsalar bile, cihazınızı önceden eşleştirmediğiniz bir interkomu dinleyemez ya da ona gönderide bulunamazsınız.

Alıntı DusenAdam adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Öncelikle şunu belirteyim; konu üzerinde yetkin bir bilgiye sahip değilim ve araştırarak öğrendiklerim ile deneyimlerime dayanarak yazıyorum. Dolayısıyla "verdiğim bilgiler kesin olarak doğrudur" diyemem.
    Bildiğim kadarıyla; diyelim bir PMR/UHF/VHF/CB vb.. telsiziniz var, çekim alanı içindeki aynı frekans/kanala ayarlı tüm cihazları dinlersiniz ve yayınlarınız o cihazların hepsine gider ama interkomda "kanal" değil "birbirine tanıtılmış cihazlar" sistemi geçerli. Aynı frekansta çalışsalar bile, cihazınızı önceden eşleştirmediğiniz bir interkomu dinleyemez ya da ona gönderide bulunamazsınız.
    anladım o zaman gerek yok ya intercoma daha özgün projelerim var teşekkür ederim
    insta: veli_montana_

cagiran - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1. Honda NSS 300 FORZA / 2. Suzuki GW250 INAZUMA
    Hadi bakalım sipariş ettik aynısından..

MASTER_10 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NC750 X DCT
    merhaba,

@sezginozkan nickli arkadasa hitaben:

http://www.aliexpress.com/item/New-1...1-2b137f345355

bu linkteki urun gidon kumandasi haric sizin yazdiginiz linkteki urunun isini goruyor ve parca basina yaklasik 45 dolar daha uygun fiyati var.

urunun onceki modellerden farki eslestirilen telefon uygunsa sesli arama ve muzik kumanda komutlarini desteklemesi. sizinki ise ayrica bir gidon kontrol unitesi oldugu icin pahali sanirim. sonucta tercih sizindir. alip kullanacak forumdaslara bilgi icin yazdim. saygilarimla

iyi forumlar

Motosikleti
    Kawasaki EN500
    Merhaba
    Bu ürünlerde bt ünitesi kolay sök tak yapılabiliyor mu? Yani avm'ye gittim, kaskı motora kilitledim, Bluetooth kısmını çıkarabiliyor muyum üzerinden? Yoksa her dakika sök tak sıkıntı çıkartır mı?

intercom kaska tak çıkart şeklinde istediğin zaman çıkartabilirsin

Arkadaşlar bir saate falan yola cikacagiz 3 motor olarak. Bugune kadar 2 tcom sc ile baglaniyorduk, fakat su an 3.yü baglamaya calisiyoruz fakat bir turlu baglanti kuramadik. Bunu cozebilen var midir?

ishan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda 2009 600 silwerring
    bt beni 2 gündür çözemediğim 1 sıkıntıdan dolayı üzmeye başladı radyo çalışdığında ses gayet tatminkar ama 1 si beni aradığında karşı taraf sesimi çok net duyarken neredeyse ben hiç duymuyorum yok gibi neredeyse...başka tlf larda da denedim onlarda da aynı sorun oldu .başına boyle 1 şey gelen var mı ?

Motosikleti
    Yamaha BWS100 / Honda CBR250R
    Freedconn'larım geldi, hemen ilk kaska montajını yaptım. Henüz motosiklet üzerinde denemedim ama radyosu, görüşme ses kalitesi ve müzik çalma sesi baya kaliteli.

Motosikleti
    Honda Africa Twin
    Beyler bayanlar şurada motora rahat rahat binmemize 2-3 ay kaldı. Yavaş yavaş kaşıntılar başladı. Hazirandaki turlar için ekipmanları şimdiden hazır etme niyetindeyiz. 5-6 kişilik bir grup için önerebileceğiniz bir interkom markası modeli var mı?

REKLAM ALANI
7. sayfa BirinciBirinci ... 5678 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)