Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
6. sayfa BirinciBirinci ... 45678 SonuncuSonuncu

Intercom (Ebay) montaj ve ön inceleme (89 USD)

Motovento
    REKLAM ALANI

Alıntı re_death adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende 2li bir set almak istiyorum artcım ile konuşmak için ama bir türlü karar veremedim
    hem telefon ile konuşabilceğim hemde artçı bindiğinde konuşabilceğim bir intercom önerisi alabilirim

Bir önceki mesajımda paylaştığım ürünün 2'li seti...

http://www.aliexpress.com/store/product/Free-shipping-2xTCOM-SC-W-Screen-Bluetooth-Motorcycle-Helmet-Intercom-Headset-Soft-Earpiece/523580_32333343350.html

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    re_death - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    teşekkürler bunda ekran olduğu için tercih etmiyorum bi ara incelemiştim , ekransızını incelemiştim bir ara ama karar veremedim okadar çok model varki , birde fm radyo olmasada olur motordayken müzik dinlemiyorum

muhammetcon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mt-09 (2018)
    Teklisini sipariş ettim inşallah dediğiniz kadar güzel birşey çıkar birde diğer marka cihazlarla eşleşiyor mu bu cihaz ?

Motosikleti
    Pulsar 200ns 2015
    bıkecoom hola f intercomum var bunu birbiriyle nasıl eşleyebilirim bilgisi olan varmı?

Alıntı krepss45 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bıkecoom hola f intercomum var bunu birbiriyle nasıl eşleyebilirim bilgisi olan varmı?

4. dk. itibaren nasıl yapıldığını gösteriyor.

Süper Moderatör Olcay Avşar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750X
    Beyler bunun siparişini veriyorum bir çift, gözünüze takılan bir şey var mı?

Yumuşak kulaklık da var ekstradan

http://tr.aliexpress.com/item/Free-Shipping-1000m-motorcycle-BT-bluetooth-multi-interphone-headset-helmet-intercom-Extra-Soft-Earpiece/1855086972.html
    "normal insanlar bir yerden bir yere gitmek için araba kullanırlar, motorcular ise motosiklet kullanmak için bir yerlere giderler"

yigit35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha mt25
    http://tr.aliexpress.com/store/product/Free-Shipping-1000m-motorcycle-BT-bluetooth-multi-interphone-headset-helmet-intercom/523580_1335547326.html bende bu urunu sipariş vericem ama motosikletler arası iletişimin kaç metre olduğu yazmıyor diğer intercomlarda 1000m 800m diye yazıyor ?

selam sen bi al gelsin kullanda ürün hakkınta yorumlarını yazdıktan sonra bende alırım

ürün mesafesi 800m olarak yazıyor

ishan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda 2009 600 silwerring
    ses gerçekten de tatmin edici ben beğendim

Alıntı Olcay Avşar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Beyler bunun siparişini veriyorum bir çift, gözünüze takılan bir şey var mı?

Yumuşak kulaklık da var ekstradan

http://tr.aliexpress.com/item/Free-Shipping-1000m-motorcycle-BT-bluetooth-multi-interphone-headset-helmet-intercom-Extra-Soft-Earpiece/1855086972.html
    Siparişi vermediysen, ben uzun süredir kullanıyorum, yağmur da çamur da en ufak problem çıkarmadı. Çok da kullanışlı. Mikrofon süngerini büyük tercih edin.

Motosikleti
    Mt-09 (2018)
    Ürün takipten baktım günrükten geçti şuan inşallah 3-4 güne gelir artık sabırsızlıkla bekliyorum

yigit35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha mt25
    Bende sj4000 ile birlikte siparis verdim urun siralama merkezinde yer aliyor diyor bekliyorum bakalim gelince kullanip yorumumu yazarim.

Motosikleti
    Honda NC 750X
    Alıntı Traveler adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Siparişi vermediysen, ben uzun süredir kullanıyorum, yağmur da çamur da en ufak problem çıkarmadı. Çok da kullanışlı. Mikrofon süngerini büyük tercih edin.
    Mikrofon süngeri tercihi derken?
    "normal insanlar bir yerden bir yere gitmek için araba kullanırlar, motorcular ise motosiklet kullanmak için bir yerlere giderler"

Alıntı sinansari_fb adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İntercom konularını hatim ettim,en son aşağıdaki intercom almaya karar verdim, 2 tane altım 1 aydır kullanıyorum, artçım ile kullandım başarılı. arkadaşımda Midland BTX1 FM Intercom Bluetooth Kulaklık var, eşleştirdik, tavsiye ederim, ürün ilanına yorumda yazdım.

BT 1200M Motorcycle Helmet Bluetooth Intercom Headset Connects for 6 Riders

http://tr.aliexpress.com/item/2-x-BT-1200M-Motorcycle-Helmet-Bluetooth-Intercom-Headset-Connects-upto-6-riders-FREE-SHIPPING/665298449.html

Ben ilk mesajdakinin ekranlısından almıştım, arkadaşımın Midland Next'i ile eşleştirmeyi beceremedik. Nasıl yaptığınızı anlatabilir misiniz?

Alıntı Olcay Avşar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mikrofon süngeri tercihi derken?
    Sipariş vermeden önce böyle bir yorum okumuştum. Mikrofonun ucundaki sünger ufakmış ve yüksek hızlar da sesimiz rüzgar alıyormuş. Ben de alırken satıcıya büyük süngerlisi olsun diye not yazmıştım.

ishan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda 2009 600 silwerring
    herkese bana da hayırlı olsun )

Motosikleti
    Mt-09 (2018)
    Banada hayırlı olsun 3 haftadır kullanıyorum çok memnunum yapandan allah razı olsun

bende aşağıdaki linkteki ürünü aldım bugün aliexpresin 6. yılı indirimi ve mağaza 2$ indirim kuponu ile 2 li seti 73.99$ a sipariş geçtim , artık beklemedeyim
    http://tr.aliexpress.com/item/surprise-Motorcycle-Bluetooth-Helmet-Intercom-upto-6-riders-Multi-Wireless-Waterproof-Interphone-Headsets-1KM-Free-Shipping/1907005436.html

Motosikleti
    Honda NC 750X
    Aliexpres'ten bir çift 80-82 $ gibi bir paraya almıştım, geçen hafta geldi. Birbirlerine ve telefonuma eşleştirdim, şimdi de kaska takıp dışarı cıkacağım sonuçları yazarım

western - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda 125 Ace
    Alıntı designserhat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Uzun süre artçımla kablolu intercom kullandım ve baya işimizi gördü 80 km ye kadar ses güzel sonrasında ses az geliyor.Bizde 1 ay önce Aliexpressten Vnetphone 6 Riders sipariş verik Telefon konuşmaları baya net ama artçımla denedik 100 km den sonra ses az geliyor acaba kask aşırı rüzgar mı alıyor yoksa bluetooth da mı sorun var?
    Aliexpress ten aldığınız ürün için vergi ödediniz mi. Yoksa direkt evinize mi geldi. Şunun için soruyorum. Ben botumu aldığımda gümrüke gidip vergi vermek zorunda kalmıştım

REKLAM ALANI
6. sayfa BirinciBirinci ... 45678 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)