Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
53. sayfa BirinciBirinci ... 3435152535455 ... SonuncuSonuncu

Yol Kayıt Kask Kamerası (Action camera) sahipleri bilgi paylaşımı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    R125 >> MT25

Sj4000 wifi çekimim edit programı gopro studio kullandım çok pratik ve youtube için ayarları harika. 140mb lık videoyu işledikten sonra 24mb fln bıraktı ve kalite çok tatmin edici. Gopro studio aslında gopro harici videoları kabul etmiyor fakat kucuk bir program ile sjcam videolarını gopro studioya uygun hale getirilebiliyor. Video işlemede zorluk yaşayan arkadaşlar bunu deneyebilir.
    cenkito ve Samet Özkan bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    cenkito - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL X-TREME MAXX 200
    hangi yardımcı programı kullandınız?
    onuda söyleseydiniz daha aydınlatıcı olurdu

Motosikleti
    R125 >> MT25
    Alıntı cenkito adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hangi yardımcı programı kullandınız?
    onuda söyleseydiniz daha aydınlatıcı olurdu
    MPEG_Streamclip adlı programı kullandım sjcamdan çıkan ham dosyayı bu programla açıp export to mpeg-4 diyip kaliteyide en yuksege getirin verdiği çıktı gopro ile aynı olacak onuda gopro editor ile rahatça işleyebilirsiniz
    cenkito ve Samet Özkan bunu beğendiler.

Karalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2teker
    sony actıon cam için mkrofon tavsiyesi alabilirmiyim

braveguy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '14 NNJ300SE
    Alıntı Karalı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sony actıon cam için mkrofon tavsiyesi alabilirmiyim
    yazıcıoğlu(kadıköy) veya doğubank(sirkeci) elektronikçilere kamera ile birlikte gidip deneyerek alabilirsin.
    Karalı bunu beğendi.

blacktulip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    az kaçar,çok yakar.
    bu ses kayıt olayını nasıl yapıyorsunuz sj ve türevleri f/p kameralarında?

telefon ile ses kaydı yapıp,video ile entegre edenler varmıs ama yolu,yordamı hakkında bilgi verirseniz memnun olurum.

Motosikleti
    Mondial 150 X-treme Max
    Herkese iyi akşamlar. Arkadaşlar hepsiburada.com dan Codegen Falcon Xman HD20 sipariş ettim ve bugün elime ulaştı. Ben bu ürünü kaskıma takmak istiyorum. Çekimler gayet iyi ancak benim istediğim açı değil. Youtube dan birkaç tane video izledim benim kamera ile aynı marka tam olarak benim istediğim açıda. İstediğim açı bu http://www.youtube.com/watch?v=46vCfk9WPYE Videoyu yükleyen arkadaşa yorum yaptım henüz cevap vermedi. Başka bi aparatmı lazım yoksa ben mi yanlış yapıyorum anlamadım. Yardımcı olabilecek varsa çok sevinirim. En azından kaskın hangi bölgesine hangi aparat ile nasıl monte edeceğimi söylerseniz sevinirim Eğer yardım gelmezse de gidona takarak yolculuklara devam edeceğim :D

ayrıca codegen falcon xman hd20 hakkında bilgi almak ve yorum yapmamı isterseniz yardımcı olurum.

Denizli İl Temsilcisi BLACK_ICE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha YZF r125 2014
    arkadaşlar go pro , ion , sony action cam , drift kameraları hakkında maddi konuda , teknik konuda bana ulaşabilirsiniz

esetabu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 honda cbr 650f
    kamerayi kaskin ustune takmak icin kullanilan aparat kamerayi kullamadigimiz zamanlar icin cikartilabiliyor mu yoksa bi kere takinca surekli kalmasi mi gerekiyor?

ayni sorum kamerayi kaskin yanina baglamak icin kullanilan aparat icin de gecerli.

Motosikleti
    Mondial Xtreme Max
    bnde sj4000 wifi modeli var gayet memnunum tüm aparatlarıda içerisinde aldım 15 gün içerisinde elinizde oluyo satıcıylada muhabbet etmiştim başka bir mevzu için soru sormuştum. başka zamanda konuşalım sadece alışverişle sınırlı kalmasın falan demişti yardımcı oldu baya. fiyatına gopro lara oranla makul tabi. 1080 phd si de var hd olarak yükleyebiliyosunz. iş hayli hayli görüyor. tabi piyasada çakmalarıda var onların önünde 1080p yazıyor sadece.

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:45 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:43 ----------

Alıntı esetabu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kamerayi kaskin ustune takmak icin kullanilan aparat kamerayi kullamadigimiz zamanlar icin cikartilabiliyor mu yoksa bi kere takinca surekli kalmasi mi gerekiyor?

ayni sorum kamerayi kaskin yanina baglamak icin kullanilan aparat icin de gecerli.
    aparat çift taraflı yapıştırıcıyla kaska takılıyor. kamerada onun üzerine istediğiniz takıp çıkarılmak üzere monte ediliyor. yani aparat kaskta kamera taşınabilir. :D benimki öyle en azından sj4000wifi. belki piyasadaki diğer ürünlerde farklıdır.
    Biz gökyüzüne inanırız, sunroof ta nesi?

Motosikleti
    2014 honda cbr 650f
    Alıntı uday.31 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bnde sj4000 wifi modeli var gayet memnunum tüm aparatlarıda içerisinde aldım 15 gün içerisinde elinizde oluyo satıcıylada muhabbet etmiştim başka bir mevzu için soru sormuştum. başka zamanda konuşalım sadece alışverişle sınırlı kalmasın falan demişti yardımcı oldu baya. fiyatına gopro lara oranla makul tabi. 1080 phd si de var hd olarak yükleyebiliyosunz. iş hayli hayli görüyor. tabi piyasada çakmalarıda var onların önünde 1080p yazıyor sadece.

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:45 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:43 ----------

aparat çift taraflı yapıştırıcıyla kaska takılıyor. kamerada onun üzerine istediğiniz takıp çıkarılmak üzere monte ediliyor. yani aparat kaskta kamera taşınabilir. :D benimki öyle en azından sj4000wifi. belki piyasadaki diğer ürünlerde farklıdır.

benim merak ettigim o aparat bi kere taktiktan sonra cikarmak mumkun mu, veya saglikli mi? yani kamera kullanmadigimda aparati cikarabilir miyim kasktan?

Motosikleti
    Xciting25Ori - SYM WOLF - Xmax400 - NC750D integra
    Aparat paket içinden çıkan çift taraflı bantla kaska monte edildiğinden, kaska yapışan kısmı sadece kaskta kalıyor.

Kameranın bağlı olduğu diğer parçalar kamerayla birlikte çıkıyor.

Yapışan kısım budur;
    http://www.hepsiburada.com/rollei-ka...m-outmyd159739

Motosikleti
    2014 honda cbr 650f
    Alıntı Evrenalpar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aparat paket içinden çıkan çift taraflı bantla kaska monte edildiğinden, kaska yapışan kısmı sadece kaskta kalıyor.

Kameranın bağlı olduğu diğer parçalar kamerayla birlikte çıkıyor.

Yapışan kısım budur;
    http://www.hepsiburada.com/rollei-ka...m-outmyd159739

evet bunu sormustum tesekkurler. cok siritmaz o zaman kamera yokken bunla gezmek.

Motosikleti
    BMW F650 GS (2006 Model)
    Aparat kaskta kalıyor, hatta çıkarması çok problem.
    Galiba saç kurutma makinesiyle ısıtıp sökmek falan gerekiyormuş.

Motosikleti
    Z300, Xtreme Enduro/Süpermoto, XRS700
    SONY kamera ve play memories kullananlar dikkat.
    windows 8'i; windows 10'a yükselttim ancak sony play memories home ve sony action cam movie creator çalışmadı.
    sonynin sayfasından yükleyeyim dedim install başlayıp sonra attı. ben de bilgisayarın kayıt defterinde gördüğüm tüm sonyleri sildim. ama buna rağmen başlangıçtan kaldıramadım.

Motosikleti
    Mondial Xtreme Max
    Alıntı esetabu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benim merak ettigim o aparat bi kere taktiktan sonra cikarmak mumkun mu, veya saglikli mi? yani kamera kullanmadigimda aparati cikarabilir miyim kasktan?
    evren arkadaş cevap vermiş soru işareti kalmamıştır umarım aklında
    Biz gökyüzüne inanırız, sunroof ta nesi?

teodor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XV 950 CAFE RACER - Yamaha YZF R25
    Sony action cam için eğimli aparatın altındaki yapışkanım gitti. 3M Bant diyorlar ama orjinali gibi bulamadım hiçbir yerde. Sadece bantı nereden bulabilirim, sağlamından.

ZümeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Me Te Doquz
    Arkadaşlar neden kimse kaskın üzerindeyken bir resim çekip nasıl monte edilip durduğuna dair bir paylaşımda bulunmamış..?

ozanghost - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 390 Duke
    Herkese merhaba, SJ4000 veya benzeri 100 dolar altı fiyatlı kamera alacak arkadaşlar için yazıyorum. Bazen rastgele gumruğe takılabiliyor ve sizden gumruk vergisi isteyebilirler. Bu durumda satın aldığınız sitenin ve odemenin ekran görüntüsü ile gümrüğe itiraz edin mutlaka. Kendileri değer biçmeye kalkarlarsa 100 dolar ustune denk gelebilir. Benim itirazım sonucunda gümrükten vergiden muaf şekilde geçti. Bilginiz olsun.
    Samet Özkan bunu beğendi.

anilozerr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Ybr 125
    Ilgi çektiği bir gercek,Gecen yogun trafikte durdum.Kaskimda da gopro takılıydi. Yanda duran yaya adamin biri birden kameraya asıldı ve cekmeye basladi. Kafam iceride sallandı resmen.. Bakti cikartamayacak vazgecti o anda trafik yurudu adama baktim hic orali degil, elini cebine atmis yere bakiyor. Bulundugum semtte kotu bi semt oldugu icin hic inip bulasma geregi duymadim. Cok sasirdim ama.Burdan o amcanın ozguvenine selam

REKLAM ALANI
53. sayfa BirinciBirinci ... 3435152535455 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)