Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
48. sayfa BirinciBirinci ... 38464748495058 ... SonuncuSonuncu

Yol Kayıt Kask Kamerası (Action camera) sahipleri bilgi paylaşımı

Motovento
    REKLAM ALANI
    biyeybaraküs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2017 HONDA CBR 1000 RR SP
    bende aranıza bunla http://www.sjcam.com/cameras/29-sjca...on-camera.html katıldım ürün yarın elimde olacak 550 tl ye geldi bakalım nasıl mış göreceğiz herkese kazasız belasız

standart aksesuarlar varmış kutuda hafıza kartı alıp çekime başlarız artık
    www.youtube.com/c/biyeybaraküs "Motora binmeye karar verecek kadar cesur ve aptal, üzerinde ölmeyecek kadar korkak ve akıllı olacaksın" alıntıdır AttilaXtreme den

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    < iLk@yy > - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '01 CBR600F4i(2011-?) / '07 Burgman400(2018-?)
    Alıntı biyeybaraküs adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende aranıza bunla http://www.sjcam.com/cameras/29-sjca...on-camera.html katıldım ürün yarın elimde olacak 550 tl ye geldi bakalım nasıl mış göreceğiz herkese kazasız belasız

standart aksesuarlar varmış kutuda hafıza kartı alıp çekime başlarız artık
    hayırlı olsun

özellikle gece çekimi yaparsan yazarmısın
    sj4000'de ışıklar patlıyor goproda olmuyor mesela ve yol görüntüsüne dair ışık kaliteside çok düşüyor bu yüzden
    Hayat çok küçük bir olasılık ile gerçektir...
    Bunu size kanıtlayabilirim !

Motosikleti
    Alıntı < iLk@yy > adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun

özellikle gece çekimi yaparsan yazarmısın
    sj4000'de ışıklar patlıyor goproda olmuyor mesela ve yol görüntüsüne dair ışık kaliteside çok düşüyor bu yüzden
    tabiki paylaşacağım çekimleri SJ nin en üst modeli bildiğim kadarıyla umarım kaliteli çekim yapıyordur
    www.youtube.com/c/biyeybaraküs "Motora binmeye karar verecek kadar cesur ve aptal, üzerinde ölmeyecek kadar korkak ve akıllı olacaksın" alıntıdır AttilaXtreme den

Sonun XiaoMi Yi siparişimi verdim bakalım ne zaman gelecek, ürün elime gelince bilgileri yazarım.

Aiexpress'de orjinal ürün ve güvenilir satıcı aramaktansa daha önce alışveriş yaptığım ve sorun yaşamadığım Gearbest.com sitesinden aldım.

Kamera http://www.gearbest.com/action-cameras/pp_153557.html
    Su geçirmez kabı http://www.gearbest.com/action-camer...pp_170859.html

motodevil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 Momo
    bende kamera almayı düşünüyorum ancak;

Sj4000 wifi mi yoksa Xiomi Yi mi almalıyım?

Hangisinin çekim kalitesi daha iyi?

< iLk@yy > - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '01 CBR600F4i(2011-?) / '07 Burgman400(2018-?)
    Alıntı biyeybaraküs adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tabiki paylaşacağım çekimleri SJ nin en üst modeli bildiğim kadarıyla umarım kaliteli çekim yapıyordur
    gopro 3 teki işlemcinin aynısı varmış üzerinde plus modelinde sadece
    yaza doğru bendekini satıp alabilirim sırf bu yüzden değer
    Hayat çok küçük bir olasılık ile gerçektir...
    Bunu size kanıtlayabilirim !

wolfakin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    asya 200 tay
    Arkadaslar merhaba..
    sjcam 5000 + modelivar bende.
    32 gb hafiza karti var ancak video kayit ederken 2-3 saniyelik videolar cekiyor.degistiremedim uzun sureli video cekemiyorum.yardim edebilirseniz sevinirim.

solmyr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    fusuy364 bunu beğendi.
    motogünlüğüm: youtube.com/c/Bereñârı

by1302 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200 eNeS
    merhaba arkadaşlar ben konuyu yeni farkettim, bende de gopro hero 4 silver var , motosiklet üzerinde sürekli kayıttayım, yardımcı olmaya çalışırım ilgilenenlere..

bu da son yaptığımız geziden bir düzenleme

https://youtu.be/GGCN3_mm1hk
    4KORSAN bunu beğendi.

Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200ns
    Alıntı wolfakin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar merhaba..
    sjcam 5000 + modelivar bende.
    32 gb hafiza karti var ancak video kayit ederken 2-3 saniyelik videolar cekiyor.degistiremedim uzun sureli video cekemiyorum.yardim edebilirseniz sevinirim.
    Bende sj4000 var ayarlar menüsü aynı ise yapman gereken şu cihazı açtıktan sonra cihazı açma düğmesine tekrar basarak ayarlar menusünü açaçaksın. Bu menüde "CyclicRecord" seçip kayıt süresini istediğin gibi ayarlayabilirsin.

Alıntı motodevil adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende kamera almayı düşünüyorum ancak;

Sj4000 wifi mi yoksa Xiomi Yi mi almalıyım?

Hangisinin çekim kalitesi daha iyi?
    Test videoları ve özelliklerini karşılaştırınca Yi daha öne çıkıyor
    Yi'nin fiyatı su geçirmez kabıyla $93 oluyor gearbest.com dan verdiğim siparişim bu ayın 9 da kargoya verilmiş 10'nunda yurtdışına sevk edildi yazıyor merakla bekliyorum acaba kaç günde gelir takılır mı?

Bu da ağır çekim test videosuymuş

Motosikleti
    4KORSAN bunu beğendi.

Motosikleti
    BMW F650 GS (2006 Model)
    Geçenlerde hepsiburada'dan şunu aldım: Next AEE SD21 Pro Aksiyon Kamera (8 GB Sandisk MicroSD Kart + Full Aksesuar Seti Hediye)
    İlk fırsatta test sürüşlerine başlayacağım

Xiaomi Yi kamera elime ulaştı. Gearbest.com 'dan 07.05.2015 de verdiğim sipariş 09.05.2015 de kargoya verilmiş.
    Bugün 14.05.2015 de elime ulaştı bu kadar hızlı geleceğini tahmin etmiyordum. Daha kask bağlantısını ve micro sd kartını almadım bile
    Su geçirmez kabını da sipariş etmiştim umarım oda böyle hızlı gelir.

Gelen paket EMS adlı bir kargo ile gönderilmiş. Sanırım gümrükte incelenmiş. Teslim eden kişi Gümrük Snm Ucr adında 3 TL aldı.
    Gümrük kontrolü yapılmıştır etiketi var. Kutuyu maket bıçağı ile açmışlar sanırım, ufak kolinin içindeki YI'nin kutusuda kesilmiş allahtan YI'nin kutu baya sert birşey olmamış. Micro SD yi alıp test çekimlerine başlayacağım tavsiyeniz var mı?
    mephamd bunu beğendi.

dockerengin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR125 > CBF150 > CRF250L > XZ250R 4V > ?
    Alıntı desender adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://i.hizliresim.com/mPEGJZ.jpg

http://i.hizliresim.com/EY3VyB.jpg

Xiaomi Yi kamera elime ulaştı. Gearbest.com 'dan 07.05.2015 de verdiğim sipariş 09.05.2015 de kargoya verilmiş.
    Bugün 14.05.2015 de elime ulaştı bu kadar hızlı geleceğini tahmin etmiyordum. Daha kask bağlantısını ve micro sd kartını almadım bile
    Su geçirmez kabını da sipariş etmiştim umarım oda böyle hızlı gelir.

Gelen paket EMS adlı bir kargo ile gönderilmiş. Sanırım gümrükte incelenmiş. Teslim eden kişi Gümrük Snm Ucr adında 3 TL aldı.
    Gümrük kontrolü yapılmıştır etiketi var. Kutuyu maket bıçağı ile açmışlar sanırım, ufak kolinin içindeki YI'nin kutusuda kesilmiş allahtan YI'nin kutu baya sert birşey olmamış. Micro SD yi alıp test çekimlerine başlayacağım tavsiyeniz var mı?
    Güle güle kullanın. EMS ptt gibi değil, özel ve hızlı kargo diye biliyorum.

Alıntı dockerengin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Güle güle kullanın. EMS ptt gibi değil, özel ve hızlı kargo diye biliyorum.
    Teşekkürler.
    Kamerayı kurcalamaya başladım. İlk önce android uygulamasını şu adresden indirip kurdum (http://sports.xiaoyi.com/app/sports_camera.apk)
    Wifi ile kolayca bağlandı ilk açılısta uygulama firmware güncellemesi çıktığını söyledi kamerayı güncelledi nasıl bir güncellemesi vardı bilmiyorum ama uygulamanın güncellemeleri takip etmesi güzel.

Uygulama için söyle bir video var.

m_arslan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XJ6 Diversion F
    Arkadaşlar merhaba,

Bende Next'in AEE SD21 Pro modelini satın alıp kullanmaya başladım. Genel olarak görüntü kalitesinden memnunum fakat şarj süresi canımı sıktı biraz.
    Önceki sayfalarda bahsedilen ekranın kapanması olayını deneyeceğim. Oradan biraz daha kayıt zamanı alırız sanırım.
    Benim sormak istediğim, ben cihazın yedek bataryasını kaybettim. Hepsiburada'dan baktığımda tanesi 140 tl gözüküyor. Aliexpress'te bir satıcıda 28 dolardan satışı var. Ürün şu

http://www.aliexpress.com/item/Free-Shipping-New-AEE-1000mAh-External-Backup-Battery-D23-For-AEE-Magic-Camera-SD19-SD21-SD23/1836639781.html

2 tane almayı düşünüyorum. Sizce daha uyguna bulmamız mümkün olurmu? Yada bu üründe bir sıkıntı cıkabilirmi?

Teşekkürler.

k_ayhn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pulsar 200 abs
    Next'i ara onlar bir siteden yedek parca online satış yapıyolar.

braveguy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '14 NNJ300SE
    Alıntı m_arslan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar merhaba,

Bende Next'in AEE SD21 Pro modelini satın alıp kullanmaya başladım. Genel olarak görüntü kalitesinden memnunum fakat şarj süresi canımı sıktı biraz.
    Önceki sayfalarda bahsedilen ekranın kapanması olayını deneyeceğim. Oradan biraz daha kayıt zamanı alırız sanırım.
    Benim sormak istediğim, ben cihazın yedek bataryasını kaybettim. Hepsiburada'dan baktığımda tanesi 140 tl gözüküyor. Aliexpress'te bir satıcıda 28 dolardan satışı var. Ürün şu

http://www.aliexpress.com/item/Free-Shipping-New-AEE-1000mAh-External-Backup-Battery-D23-For-AEE-Magic-Camera-SD19-SD21-SD23/1836639781.html

2 tane almayı düşünüyorum. Sizce daha uyguna bulmamız mümkün olurmu? Yada bu üründe bir sıkıntı cıkabilirmi?

Teşekkürler.
    o yedek batarya decathlonda 75liraya satılıyor alabilirsiniz. geonaute markası var üzerinde ama aynı batarya.

Motosikleti
    BMW F650 GS (2006 Model)
    Şarjı ne kadar gidiyor yaklaşık olarak?

REKLAM ALANI
48. sayfa BirinciBirinci ... 38464748495058 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)