Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
37. sayfa BirinciBirinci ... 27353637383947 ... SonuncuSonuncu

Yol Kayıt Kask Kamerası (Action camera) sahipleri bilgi paylaşımı

Motovento
    REKLAM ALANI
    eek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tracer 9
    Alıntı Berkay Eraydın adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sağolun, diyelimki sipariş verdik. Sonra gümrüğe takıldığını nasıl öğrenicez ? Takip kodundanmı ? Ve vergisi ne kadar ? Birde gümrüğe takılınca ben mesela istanbuldayım. İstanbulda biryerde olacak demi ödeyeceğim yer.

Bu arada arkadaşlar cevap geldi diye yazmamazlık etmeyin he sizde yollayın
    Gümrükten yazı geliyor, ya da takip kodundan görebiliyorsunuz. Ben kağıt beklemeden gittim, ben ürünü aldıktan 3 gün sonra kağıt geldi. Vergisi %20 (ekstre çıktısı isteyebilirler, internetten bakabilirler, ya da ürünü tanıyabilirler). İstanbul'da İkitelli UKİM var oraya gitmek gerekiyor.
    berkaye bunu beğendi.
    www.capitalcitychoppers.org

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    orhanerdogan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki GSX650F
    Bu aynı satıcıdan 5.ci alışverişim çevremdeki arkadaşlarım kredi kartı vs kullanmadığı için ben yardımcı oluyorum. En son aldığımız wifi olan modeller aşağıdaki adresten alındı. 3 batarya ve şarj aleti ile tanesi 94$ a satın aldım.

http://www.aliexpress.com/snapshot/6...65746181520764

Wifi tabiki olmazsa olmaz değil benim şuan çene kameram wifi siz 10 dakikalık parçalar halinde devamlı çekim yapıyor. Bu tarz bir kullanımda aç kapat sadece durduğumda yaptığım için kameranın pozisyonunuda birkaç seferde ayarladığım için çok önemli değil. Fakat ikinci bir kamera alacağımda bu kesinlikle wifi olucak.
    berkaye ve Sepetçioğlu bunu beğendiler.

Motosikleti
    Tracer 9
    Alıntı pardus81 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben de riske girmemek için burdan siparişini verdim bakalım inşallah gümrükte sorun çıkmaz.
    Hocam şans işi, benim kutuyu telefon sanmışlar çağırdılar, yoksa vergi ödemeden evime kadar gelecekti Gitmişken vergiyi de ödedik
    berkaye bunu beğendi.

berkaye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLX
    Alıntı orhanerdogan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu aynı satıcıdan 5.ci alışverişim çevremdeki arkadaşlarım kredi kartı vs kullanmadığı için ben yardımcı oluyorum. En son aldığımız wifi olan modeller aşağıdaki adresten alındı. 3 batarya ve şarj aleti ile tanesi 94$ a satın aldım.

Wifi tabiki olmazsa olmaz değil benim şuan çene kameram wifi siz 10 dakikalık parçalar halinde devamlı çekim yapıyor. Bu tarz bir kullanımda aç kapat sadece durduğumda yaptığım için kameranın pozisyonunuda birkaç seferde ayarladığım için çok önemli değil. Fakat ikinci bir kamera alacağımda bu kesinlikle wifi olucak.
    3 batarya gayet güzelmiş. kargo içinde sadece 2 dolar ödüyoruz başkada bişey çıkmıyorsa alayım bende bunu bari geldiyse sizin aldıklarınız. Acaba dolar ne zaman düşer beklesemmi alsammı kararsız kaldım. Tam 250 TL m var birazı kalsın isterdim ama kalmasada olur. Kararsız kaldım ah dolar ah tam zamanında yükseldi yahu Kask aparatıda çıkıyor demi setin içinden ?

Motosikleti
    Suzuki GSX650F
    Kask aparatı diye bahsettiğiniz şey eğer yapışkan ise ondan bir kaç tip çıkıyor, kaskınızın şekline işinizi görür görmez bileme ben çeneye monte şekilde kullanıyorum. Tek başına aparat yetmediği için silikon yapış vs biraz ekstra çalışma yaptım ama çok mennunum.

720p ile örnek çekimler

Gündüz

Gece
    berkaye bunu beğendi.

Motosikleti
    KLX
    Kask aparatı diye bahsettiğiniz şey eğer yapışkan ise ondan bir kaç tip çıkıyor, kaskınızın şekline işinizi görür görmez bileme ben çeneye monte şekilde kullanıyorum. Tek başına aparat yetmediği için silikon yapış vs biraz ekstra çalışma yaptım ama çok mennunum.

720p ile örnek çekimler

Gündüz
    https://www.youtube.com/watch?v=2UTxEtW-4ig

Gece
    https://www.youtube.com/watch?v=oNVjmlGU0Wg

Kaskım Lazer Vertigo. Çenede kamera açısı güzelmiş bende orada kullanırım. Sağolun. Takip kodu veriyormu bu satıcı ? Genelde Ebayden alış veriş yaptım orada bazıları vermiyorda burdada öylemi acaba diye sordum.

Motosikleti
    Suzuki GSX650F
    Evet takip numarası veriyor, kargo en son 24 gün sürdü.
    berkaye bunu beğendi.

DamienRice - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha TDM 900 A
    SJ 4000 Wifi
    Gündüz/Gece Çekimi
    1080P izleyin
    Youtube Ekleyince Görüntü Kalitesi Düşüyor

Motosikleti
    KLX
    Alıntı eek adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam şans işi, benim kutuyu telefon sanmışlar çağırdılar, yoksa vergi ödemeden evime kadar gelecekti Gitmişken vergiyi de ödedik
    Gümrüğe takılmazsa vergi ödemiyoruz değil mi ?

Dolara bakın yahu düşşün diye bekliyorum yavas yavas artıyor hala

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:43 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:00 ----------

Aaa 75 euroyu aşıyor nasıl takılmıyor gümrüğe

Motosikleti
    Tracer 9
    Gümrüğe takılmazsa vergi ödemiyoruz değil mi ?

Dolara bakın yahu düşşün diye bekliyorum yavas yavas artıyor hala

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:43 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:00 ----------

Aaa 75 euroyu aşıyor nasıl takılmıyor gümrüğe
    Hocam üzerine gerçek değerini yazmıyorlar, fatura da olmadığı için üründen şüphelenmezlerse geçip gidiyor

Motosikleti
    KLX
    Hmm bende internetten bakıyorlar sanıyordum doğruya nasıl bakacaklar

Motosikleti
    Tracer 9
    Hmm bende internetten bakıyorlar sanıyordum doğruya nasıl bakacaklar
    Hocam paket açılırsa internetten de bakabilirler, dediğim gibi ilk giriş esnasında yasaklı üründen (genellikle cep telefonu) şüphelenmedikleri durumda zaten eve gelir uğraşmazsınız. Şüphelenip gümrüğe çağırdıklarında değeri nasıl biçecekleri o günün durumuna bağlı, ekstre görmeden vermeyen var, internetten bakan var, veya bana denk gelen gibi bunlar 100USD oluyor öyle yazıyorum diyen de var Siz bunları düşünmeyin alın, en fazla 35-40TL vergi çıkar ve İkitelli'ye gitmiş olursunuz

Motosikleti
    Suzuki GSX650F
    Banada bir keresinde neden bu kadar ucuz demişlerdi bende zaten ucuz olduğu için çin den aldığımızı ifade etmiştim. Yani işin Allah'a kalmış.
    braveguy bunu beğendi.

Motosikleti
    KLX
    Banada bir keresinde neden bu kadar ucuz demişlerdi bende zaten ucuz olduğu için çin den aldığımızı ifade etmiştim. Yani işin Allah'a kalmış.
    Sizinkidemi takıldı gümrüğe ? Birde şarjı nekadar gidiyor ve 32 GB lık hafıza kaç dakikalık video alıyor 720p de ?
    - Ayağımız kick starta değer değmez, gözümüz dağlara çevrilir.

Arkadaşlar sony action cam kullanan kişilere sorum olacak.Ben az1vr modelini yani,minisini kullanıyorum.Ayarlar en düşükte wifi kapalı 2 saate yakın video çekiyor.Ama gps saatini takıp eşleştirirsem bu süre yarım saate düşüyor.çekim kalitesini yükseltirsem 20dkya kadar düşüyor.media markt 2.5 3 saate kadar çekim ypabileceğini söylemişti.Eğer bende bir sorun varsa iadesini isteyeceğim.

ilkerakdag - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YZF 125 R MAT GRi '14
    İsteyen olursa elimde 0 kutusu hiç açılmamış gold renk sj4000 wifi var. Yanında 32 gb class 10 hafıza kartı ve kart okuyucu vericem 320 liraya özelden ulaşabilirsiniz.
    İstanbul (Güngören-Bakırköy) / 2014 YAMAHA YZF-125R MAT GRİ / İnstagram : ilkerakdaag

Sepetçioğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKİ VERSYS 650

Bilgiler için teşekkürler, en kısa zamanda bende edineceğim
    Olduğunuz yerde durarak, olmak istediğiniz yere varamazsınız!

Motosikleti
    Hornet 650
    Arkadaşlar örnek olması için, kamerayı sabitlediğiniz yeri kamera ile beraber bir yada daha çok resmini çekip paylaşabilirmisiniz.

Kameranın markası önemli değil, sabitlemek için yaptığınız extra işlemler varsa anlatabilirsiniz.

Konuya baya bir faydası olacaktır. ( başta bana ).

Motosikleti
    KLX
    http://www.aliexpress.com/store/prod...016716076.html

Bende bu phui den almayı düşünüyorum, diğer satıcıdaki 3 batarya olan kargoyla 97 dolar tutuyor şuan buda 97 dolar, 2 batarya ama güvenilirliği kanıtlanmış olduğu için burdan alasım var. Ama @eek in gümrüğe takılmış ondan korkuyorum.

http://www.aliexpress.com/item/SJ400...751389221.html

Bumu yoksa en üsttekimi kararsız kaldım.
    - Ayağımız kick starta değer değmez, gözümüz dağlara çevrilir.

OnurTr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar araştırmalarım sonucunda (ekleyebilirsem )resimdeki kamerayı almış bulunuyorum.Amerikan menşeili Magicam-Aee nin ürünü olan ve ülkemize Next'in distribütörlüğünde gelen Sd21 Pro modelini 9 taksit 400 liraya aldım.

Satın aldığım site ve linki : http://www.hepsiburada.com/m/next-aee-sd21-pro-aksiyon-kamera-8-gb-sandisk-microsd-kart-hediye-p-OUTNEXTYESD21P?productId=outnextyesd21p&categoryId =22018092

Siparişimden 2 gün sonra elime ulaştı.Yerli testler (Chip testi) ,yabancı forumlar ve kullanıcılarına ulaştım kendimce ve almaya karar verdim.Doların 2.64 olduğunu ve ekstralarıyla en az 100 doların üzerinde bir maliyet getireceğini hesap ederek ayrıca harici mikrofon girişinin olmaması nedeniyle Sj4000 den vazgeçtim.(2 yıl da garantisi var tabi)Kutu içeriği gerçekten çok fazla (dolu dolu yani ) Kaska monte ettiğimde ve kullandığımda da ayrıca tekrar yazarım yorumları.Ama şu varki günümüz kurunda 150$ (399.90 ) gibi bir ücrete 9 taksitle bu kaliteye ve kutu içeriğine sahip olmak ayrıca garantili bir ürün almak cazip geldi..İlk izlenimlerim bunlar..Kalın sağlıcakla..
    ellaksakir bunu beğendi.
    ...Bir acaip Mühendis.....3 aşağı 5 yukarı yok...1 aşağı...2..3..4..5..6 yukarı

REKLAM ALANI
37. sayfa BirinciBirinci ... 27353637383947 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)