Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
17. sayfa BirinciBirinci ... 7151617181927 ... SonuncuSonuncu

Yol Kayıt Kask Kamerası (Action camera) sahipleri bilgi paylaşımı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Kocaeli İl Temsilcisi Ezio41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Yamaha XJ6 Diversion F ABS
    Alıntı cenkito adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    istediğin max olsun.
    kitabını yazdım onun.
    ama fırsat bulup okuyamadım
    aklına takılan nokta olursa elbet yardımcı olurum Burak
    Eyv. cem abi bu arada adını cenk zannediyordum kusura bakma . Xtrem max sayfasında Uğur ile birlikte dün yazdık oradan yazarsan sevinirim abi .
    Honda CBF 150 < Kawasaki Z 250 SL < Yamaha MT-25 < Yamaha XJ6 Diversion F

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tazy21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hedefim DL650 :)
    Alıntı Ezio41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Buyrun beyler sj4000 ile arazi çekimim .

http://www.youtube.com/watch?v=vxGjvyjKaN4
    kasktaki görüntü açısı çok çok daha iyi insan izlerken kendini bi ferah hissediyo ya :D

bikerboi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    23' Piaggio Beverly S 400
    daha önce cevap verildiyse kusura bakmayın ancak bu sj4000'in bataryası çekim yapılırken ne kadar dayanıyor acaba?

EmirhanCoskun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-10
    kendi yapmış olduğum gopro black plus 3 modeli incelemesi

http://www.canonturk.com/diger-markalar/27932-gopro-hero-black-3-incelemesi.html
    Adventure58 ve kurufasulye bunu beğendiler.

Motosikleti
    Alıntı tazy21 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kasktaki görüntü açısı çok çok daha iyi insan izlerken kendini bi ferah hissediyo ya :D

Kaskta görüntü güzel oluyor evet Ama işte benim ürün çakma gelince batarya 30 dakida da bitiyor ... 2. olarak ileride gopro alacağım inş.

J3ASKAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PULSAR TWO HUNDRED NS
    Arkadaşlar bende az önce sipariş verdim banggood sitesinden Sj4000 yellow 96 dolar + batarya 8 dolar + Battery Charger Case 5 dolar 6b84ae ödeme kısmında yazınca 10 dolar düşüyor 99.09 yaklaşık 210.12 liraya geldi elime geçince yapacağım çekimler ile görüş ve önerimi sizlerle paylaşacağım .Konuyu okudum okadar çok yer ve site gezdim nerede ne okuduğumu hep şaşırdım açıkcası monopod tavsiyesi olan kullanan memnun kalan arkadaşlardan linkle birlikte yorumunu rica ediyorum teşekkürler.

astorojna - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Mt09
    Kaskta görüntü güzel oluyor evet Ama işte benim ürün çakma gelince batarya 30 dakida da bitiyor ... 2. olarak ileride gopro alacağım inş.
    hareket halinde şarz etme gibi bi olanak yokmu bu tarz kameralarda?
    kadeh! karşındakine kaldırılır, aklındakine içilir...

Motosikleti
    Alıntı astorojna adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hareket halinde şarz etme gibi bi olanak yokmu bu tarz kameralarda?
    Araba olsaydı olurdu ama , motosiklet üzeride ne yazıkki yok . Anca motor dururken şarj edebiliriz . Bende usb çakmaklık var , motorda mola verdiğimde o şekilde şarj edebilirim ama hareket halinde şarj etme imkanımız yok .

Kerem T - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr600F
    Sj4000 i yaklasik 1 haftadir kullaniyorum su altinda,arazide vs denedim gayet basarili,ozellikle su alti cekim kalitesi tam puan aldi benden
    Kismetse yarinda kaskta ve depoda denicem iki adet base ve bant cikti bi base in arkasinda kirmizi digerinde 3m bant var hangisi daha saglamdir ? Bide kask ilk geldiginde su gecirmez kilifta takili olan siyah aparatin vidasi sıkısti zar zor cikarabildim simdide cok zor skiliyor elimde kalicak diye korkuyorum neden yapar ? Plastigi bence orta kalite sert plastik pek guvenmemek lazim
    41KT260(Pcx 125)-S,41KT460(Ninja 250r)-S,41KT374(CBR 600F)...(Polaris sportsman 500)...

130'u_gördüm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200 NS & Kanuni Windy S
    Düşünen olursa elimdeki gopro hero2 satılıktır.Resimde gözüken tüm aksesuarları ile 475 lira son fiyattır.

Motosikleti
    ya bi vantuzlu araç tutacağı alayım dedim aliexpress'ten 3 dolara bayramda araç kiralarım orada kullanırım diye 13ünde çin'den yurtdışına sevk edilmiş 10 gün oldu hala gelmedi Türkiye'ye :D kamera 5 gün sürmedi gelmesi halbuki :D

Motosikleti
    Buda sj4000 ile 2. part çekimim beyler buyrun izleyin .

cenkito ve Serdar Yıldırım bunu beğendiler.

Serdar Yıldırım - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    merhaba arkadaşlar,malum ihtiyaç üzerine (motosiklet için) Prestigio RoadRunner 710x i yanında hediyesi 16 gb hafıza kartıyla aldım ben alırken son 9 adetti şu anda 3 e düşmüş (HB de).çinden vs bir takım şeyler aldım ama bu camera işi biraz olsada riskli olabilir diye almadım bir kaç lira daha verip bunu aldım servisi garantisi türkçe kitapçıkları,servisi var.kullanımı kolay,lcd ekranı yok aparatları çok,kask, araç, bisiklet, kafa bantı, gibi takım taklavatlar mevcut fazlasını kullanmasanız satarsınız çünki diğer kameralara uyacak şekilde zannımca..görüntüler youtube'da dolu,ayrıca su üstünde su altında çekimleri gördüyseniz çok profesyonel olmasada hatıra niyetine saklanılabilir ilerde torunlarla seyretmek için..çorbada bizimde tuzumuz olsun istedim tekeriniz düz bassın

fatek95 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Akrabaların yanına gittiğim için yazamadım bir kaç gündür. Kameram salı günü elime ulaştı. Yaklaşık olarak 3 haftada geldi yani. Denedim test ettim bozukluk yok. Water resistant yazıyor orjinal ürün anladığım kadarıyla. Yeni kaskımı alınca takıp deneyeceğim tazy21 Abi'mizin verdiği linkten gönül rahatlığıyla sipariş verebilirsiniz. Ayrıca adam hediye gibi yollamış. Ürün gümrükte vs hiç açılmamış direk paketli haliyle geldi.
    tazy21 bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı fatek95 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Akrabaların yanına gittiğim için yazamadım bir kaç gündür. Kameram salı günü elime ulaştı. Yaklaşık olarak 3 haftada geldi yani. Denedim test ettim bozukluk yok. Water resistant yazıyor orjinal ürün anladığım kadarıyla. Yeni kaskımı alınca takıp deneyeceğim tazy21 Abi'mizin verdiği linkten gönül rahatlığıyla sipariş verebilirsiniz. Ayrıca adam hediye gibi yollamış. Ürün gümrükte vs hiç açılmamış direk paketli haliyle geldi.
    valla çok çok sevindim güle güle kullan

yasin2008 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600f
    Merhabalar arkadaşlar, bende epey araştırmıştım zamanında bu konuyu. Yaklaşık bir ay önce iphone için neden yapılmaz bu tarz şeyler diye düşünürken amerikada optrix marka bir kılıf buldum. Telefonu içine koyuyorsunuz ve kaska bağlıyorsunuz (ya da istediğiniz bir yere). İphonunuzla isteğiniz görüntüyü kaydediyorsunuz hem 10 metreye kadar su geçirmiyor hem de 100 dolar. Tavsiye ederim. İyi sohbetler..
    http://imageshack.com/a/img539/6287/6b0181.jpg

EmirhanCoskun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-10
    Alıntı yasin2008 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhabalar arkadaşlar, bende epey araştırmıştım zamanında bu konuyu. Yaklaşık bir ay önce iphone için neden yapılmaz bu tarz şeyler diye düşünürken amerikada optrix marka bir kılıf buldum. Telefonu içine koyuyorsunuz ve kaska bağlıyorsunuz (ya da istediğiniz bir yere). İphonunuzla isteğiniz görüntüyü kaydediyorsunuz hem 10 metreye kadar su geçirmiyor hem de 100 dolar. Tavsiye ederim. İyi sohbetler..
    http://imageshack.com/a/img539/6287/6b0181.jpg
    gopro bile belli bir hızın üstüne çıkınca deli gibi rüzgar tutuyor kaskta...iphonu düşünemiyorum bile
    Youtube Kanalım -- Youtube.com/bilemir1

nisanci93 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial MR 150 Vulture
    http://www.indirdik.com/HD-DVR-2-5-LCD-Ekran-Arac-Ici-Kamera böyle birşey alsak motorun gidonuna bağlasak 5-6 saat kayıt yapıyormuş. görüntü kaliteside idare eder. ne dersiniz?

http://www.bitenekadar.com/gece-goruslu-hd-arac-kamerasi-cw-x-37180-firsat-urun?upcid=38068&catid=1-5-126-1

35emre35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf250 L
    Araba olsaydı olurdu ama , motosiklet üzeride ne yazıkki yok . Anca motor dururken şarj edebiliriz . Bende usb çakmaklık var , motorda mola verdiğimde o şekilde şarj edebilirim ama hareket halinde şarj etme imkanımız yok .
    motorunuzda çakmaklığınız var ise neden arabadaki gibi giderken şarj edemeyesiniz anlayamadım??

< iLk@yy > - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '01 CBR600F4i(2011-?) / '07 Burgman400(2018-?)
    Alıntı 35emre35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motorunuzda çakmaklığınız var ise neden arabadaki gibi giderken şarj edemeyesiniz anlayamadım??
    su deçirmez ve darbe emici kılıfı taktığında şarj etme imkanı olamıyor
    Hayat çok küçük bir olasılık ile gerçektir...
    Bunu size kanıtlayabilirim !

REKLAM ALANI
17. sayfa BirinciBirinci ... 7151617181927 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)