Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
47. sayfa BirinciBirinci ... 37454647484957 ... SonuncuSonuncu

Yol Kayıt Kask Kamerası (Action camera) sahipleri bilgi paylaşımı

Motovento
    REKLAM ALANI
    solmyr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı < iLk@yy > adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    telefonuda motorda önünüzde bir yere monte ediyorsanız eğer wifi ile bağlayıp bu sorunu çözebilirsiniz.
    fakat wifi açıkken baya bir pil harcanıyor bilginiz olsun
    yani tam dolu bir pille 2 saat üzerinde kayıt alabiliyorsunuz fakat wifi açıkken 1 saat altına iniyor bu süre çünkü sürekli olarak telefona görüntü aktarımı oluşuyor en basidi

he ama benim gibi elinin kolayca erişebileceği yola olan bakışını bozmayacak yerlerde ise yolda açıp kaydı başlatıp yine durdurabilirsiniz.
    telefon işi dediğiniz gibi pil tüketiminden olmaz. telefonu şarj'a monte etmem gerekir. hem eldinvenle zor olur. öyle olacaksa direk kamerayı şarja bağlarım ama, bunların kumandalarını far açma düğmesi gibi gidona monteleyip o şekilde kullanmayı düşünüyorum.
    motogünlüğüm: youtube.com/c/Bereñârı

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    < iLk@yy > - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '01 CBR600F4i(2011-?) / '07 Burgman400(2018-?)
    valla ben kaskımın sağ tarafına monte ettim kamera mounth aparatını motordada depo kapağı üzerinde yer var veya yine sağ taraftaki farın üzerine mounth aparatını yapıştırdım yolda dikkat dağıtmamak için ya çok düşük hızda yada durarak açıp kaydı başlatabiliyorum düğmelerin yerine alışık olduğumdan sj4000 içerisinde 10dk parçalar halinde kayıt yapabiliyoruz maksimum birde 3 dk ve 5 dk vardı sanırım

kayıt bi kere arada bir yerdeki hatadan dolayı komple gitti öyle bir daha riske atmamak için 10dk kayıtlar haline çevirdim bende en iyisi bu şekilde diyorlar ama gopro için veya başka markalar içinde
    solmyr bunu beğendi.

C.Kaan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 MH Drift - 2015
    Bağlantı aparatı düz bir aksiyon kamerası elimde mevcut ancak kaskım oval yani yuvarlak düz bir yeri yok, nasıl montaj yapabilirim ?

Alıntı C.Kaan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bağlantı aparatı düz bir aksiyon kamerası elimde mevcut ancak kaskım oval yani yuvarlak düz bir yeri yok, nasıl montaj yapabilirim ?
    1-2 önceki sayfada hamur yapıştırıcı anlatımı vardı.

YouSuffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6N
    Arkadaşlar yan baglantı aparatı takıcam yapıştırdıktan sonra fön makinası tutarak ısıtmak mı lazım daha saglam olması için?

Motosikleti
    Z300, Xtreme Enduro/Süpermoto, XRS700
    sony'ninki öyle bir yapışıyor ki, ayıtmak için herkül lazım. diğer markaları bilemeyeceğim.

emrb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6
    next sd21de görüş açısı bölümünü balık göz olmaması için dar yapıyorum.aleti açıp kapayınca tekrar genişe çevriliyor.bugün açıp kapadım ayarlamayı unuttum 20 dklık video balık göz çıkmış sildim.yok mu bunun hafızaya kaydedilen ayarı :/

maydin02 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbr 250r
    çok şükür 16 martta aldığım sj4000 wifi kamera bugün elime geçti. gümrüğe yakalandı. 60 tl bayıldım. gönderici üzerinde gift ve 65 dolar belirtmesine rağmen yemedi :D. benim paypaldan ödediğim fiyatı yazmışlar nerden buldularsa.

Alıntı sdirer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben 32gb kart kullanıyorum. benim kullanımımla, günde 80dk gibi, iki gün çok rahat yetiyor. hatta bazen 3 günü bitirdiğide oluyor. Normalde her akşam bilgisayara aktarıp kartı boşaltıyorum. böylece hem çektiklerimi unutmadan ayıklayabiliyoum hem de kartı boşaltmaya fırsatım olmazsa diye hafızada yer açılıyor.

Tekrarlı çekimin action cam.lerdeki amacını anlayamadım? yol kayıt kamerası (dash cam.) değilki bunlar; neden daha önce çektiklerinin üzerine yazıp benim kaydımı silsin ki? action cam'in amacı çektiklerinizi kayıt etmek; onları kaybetmek değil?

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:53 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:46 ----------

Go prolar piksellenme ve netlik kaybı yapıyor. belki yazılım güncelleme ile ilgili bir sorundur ancak pekçok gopro çekiminde bu sorunlar var.

Not: senin kanala aboneyim. videolarını beğenerek izledim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:57 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:53 ----------

royal jordanian'ın gopro 4 black'i var ama o, 3+yı beğeniyor. https://www.youtube.com/watch?v=PVULgH3mOtw
    ben as100v kullanıyorum. ben çok memnunum. özelikle gece, az ışıklı ortam çekimleri goproalrdan iyi. ( elbet benim düşüncemdir.)
    Eğer mümkün olursa bir aya elime gopro 4 geçecek onunla ilgili yorum bırakırım konu düşmezse

maydin02 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbr 250r
    ben sjcami kaskın yanına değlde üstüne monte ettim. fark eder mi?

oenaj - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    SJCAM 5000+ slow motion,,,

http://www.youtube.com/watch?v=QxwHqOeFgC8

Arkadaşlar merhaba yardımınıza ihtiyacın var,

Shoei xr1100 kaskı olup kaskının yan tarafnda yapışkan aparatını kullanan oldumu?
    Gerek düz olan gerek oval olanı denedim ama bir türlü sağlam şekilde tutmadı. Oval olanın ortası, düz olanın ise uç tarafları kask ile temas etmiyor. 2 oval 1 düz aparatı heba ettim denemelerde

Tepeye ovali yapıştrdm çok iyi oldu fakat nc700x ön depoya kask sığmamaya başladığı için çıkardım.

Valla çaresiz kaldım arkadaşlar

xiaomi yi almaya karar verdim sizce doğru bir karar mı? gelişmeleri burada yazacağım.

Sony sahipleri;

Bu cihaz PAL modunda 720p 60fps yapmıyor. NTSC modunda kullansak bir sorun yaratır mı Youtube veya yerel cihazlarda izlerken?

YouSuffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6N
    Arkadaşlar next kameramın yan kask baglantı aparatının yapışkanı kaskımdan cıkıp halıya dustu. Şimdide yapışınca tutmuyor ne yapabiliriz bu konuda :/

Motosikleti
    BMW F650 GS (2006 Model)
    Merhabalar,

Hepsiburada.com'da satılan "Next AEE SD21 Pro Aksiyon Kamera (8 GB Sandisk MicroSD Kart + Full Aksesuar Seti Hediye)" ürünü almaya karar verdim, umarım pişman olmam :(

ilker AVCI

bur-k@ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 125 pert oldu :(
    http://www.aliexpress.com/item/FHD-1080P-Action-Camera-Waterproof-Sports-DV-120-Wide-Angle-Outdoor-Camcorder-2-0-Touch-Panel/2021013453.html

bu üründen kullanan var mı ? tavsiye edermisiniz

Motosikleti
    Hornet 650
    Alıntı onoank adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar merhaba yardımınıza ihtiyacın var,

Shoei xr1100 kaskı olup kaskının yan tarafnda yapışkan aparatını kullanan oldumu?
    Gerek düz olan gerek oval olanı denedim ama bir türlü sağlam şekilde tutmadı. Oval olanın ortası, düz olanın ise uç tarafları kask ile temas etmiyor. 2 oval 1 düz aparatı heba ettim denemelerde

Tepeye ovali yapıştrdm çok iyi oldu fakat nc700x ön depoya kask sığmamaya başladığı için çıkardım.

Valla çaresiz kaldım arkadaşlar
    Dostum daha önceki sayfalarda anlattım bi bak istersen

k_ayhn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pulsar 200 abs
    Alıntı ilker a. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhabalar,

Hepsiburada.com'da satılan "Next AEE SD21 Pro Aksiyon Kamera (8 GB Sandisk MicroSD Kart + Full Aksesuar Seti Hediye)" ürünü almaya karar verdim, umarım pişman olmam :(

ilker AVCI
    Ben kullanıyorum gayet memnunum.güle güle kullan

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:33 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:29 ----------

Next sd21pro kaskın üst kısmına takılan aparatı satan varsa talibim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:39 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:33 ----------

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:43 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:39 ----------

rozetli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial mr 150
    Somikon Video-Action-Cam Eagle 100 bi kamera aldım sıfır orijinal alman malı çok iyi birşey değil (gopro)falan filan gibi markalar uçmuş 70 TL para verdim hepsi su geçirmiyor o yönü iyi dijital ekranı var süreyi görmek için bir sürü aparatı var şarj problemi yok kalem pillerde çalışıyor kalem pille 4 saat kayıt yapıyor satıcının tozlu raflarında kalan eski bir ürün ama işimi fazla fazla görür sanırım alman sitelerinde 70 kusur avro gibi bir rakamı çıkıyor en azından alaman icadı...

REKLAM ALANI
47. sayfa BirinciBirinci ... 37454647484957 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)