Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
46. sayfa BirinciBirinci ... 36444546474856 ... SonuncuSonuncu

Yol Kayıt Kask Kamerası (Action camera) sahipleri bilgi paylaşımı

Motovento
    REKLAM ALANI
    santo78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 650F
    Asagida bahsettigim Nilox markasinin ornek videosunu izleyebilirsiniz.

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:43 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:39 ----------

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:47 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:43 ----------

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:49 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:47 ----------

diger videolarada youtube kanalindan bakabilirsiniz.

http://www.youtube.com/user/WebNilox/videos

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

http://www.ebay.com/itm/Waterproof-SJ4000-Camera-720P-Helmet-Sports-DVR-Car-Cam-Camcorder-Sport-DV-New-/381145233288?pt=LH_DefaultDomain_3&hash=item58be06 b788
    Ekonomik kamera isteyenler için çözüm olabilir.

Sifir kutusunda acilmamis oregon atc9k satiyorum. Uygun bütçeye. Usa malıdır. En iyi kameralar arasinda zaten.

Sony action cam'lerde loop(eski kayıtları silerek sürekli kaydetme) yokmuş. Sony kullananlar şikayetçi mi bu durumdan? Hergün yol kaydedenler ne yapıyor?

arkadaşlar bende de gopro plus 3 var çekimleri özellikle renkleri çok iyi hatta ben video serisi bile çekiyorum onla ilgilenirseniz urlsihttps://www.youtube.com/channel/UCwn...S2Bqiww/videos

oenaj - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Sizce ?
    Gopro Hero4 Black mi Sony FDR-X1000V mi ?

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    GoPro Hero 3 white + Vantuzlu aparat 500 liraya bırakırım. Bir yerlerde tripod aparatı da vardı bulabilirsem onu da veririm. Aralık 2012'de İtalya Roma mediamarkt'dan alınma. Android telefondan kumanda da edilebiliyor. Ankara içi elden teslim.

Özgürr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS RTR 150 + Yamaha R25
    Alıntı metinkilic adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sj 4000. Ben sipariş verdim, ama elime geçmedi henüz. geçince ayrıntılı inceleme yazarım. Gerçi yurt dışı sitelerde ayrıntılı incelemeleri var. Araştırın isterseniz.
    kesinlikle tasiye etmıyorum aldım 1 hafta kullanamadım bozuldu güncelleme yapiyim düzelir dedim bu sefer hiç çalışmadı ASLA ÖNERMİYORUM alıcaksan ebay.com dan al bari ben sahibinden.com falan gibi yerlerden aldım o yüzde birabir aynısı sjcam açılış logosu zart zurt herseyi aynı oysa almadan 1 ay önce arastırmaya baslamıstım

k_ayhn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pulsar 200 abs
    Abi 400liraya next sd21 var.2yılda garantisi var gayette iyi ne uğraşıyosunuz sj4000'le ayrıca bir ay bekliyceksin bide çakması gelicek hop çaktı.
    fusuy364 bunu beğendi.

Motosikleti
    Z300, Xtreme Enduro/Süpermoto, XRS700
    Alıntı noob adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sony action cam'lerde loop(eski kayıtları silerek sürekli kaydetme) yokmuş. Sony kullananlar şikayetçi mi bu durumdan? Hergün yol kaydedenler ne yapıyor?
    ben 32gb kart kullanıyorum. benim kullanımımla, günde 80dk gibi, iki gün çok rahat yetiyor. hatta bazen 3 günü bitirdiğide oluyor. Normalde her akşam bilgisayara aktarıp kartı boşaltıyorum. böylece hem çektiklerimi unutmadan ayıklayabiliyoum hem de kartı boşaltmaya fırsatım olmazsa diye hafızada yer açılıyor.

Tekrarlı çekimin action cam.lerdeki amacını anlayamadım? yol kayıt kamerası (dash cam.) değilki bunlar; neden daha önce çektiklerinin üzerine yazıp benim kaydımı silsin ki? action cam'in amacı çektiklerinizi kayıt etmek; onları kaybetmek değil?

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:53 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:46 ----------

Alıntı dislilastik adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bende de gopro plus 3 var çekimleri özellikle renkleri çok iyi hatta ben video serisi bile çekiyorum onla ilgilenirseniz urlsihttps://www.youtube.com/channel/UCwn...S2Bqiww/videos

Go prolar piksellenme ve netlik kaybı yapıyor. belki yazılım güncelleme ile ilgili bir sorundur ancak pekçok gopro çekiminde bu sorunlar var.

Not: senin kanala aboneyim. videolarını beğenerek izledim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:57 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:53 ----------

Alıntı oenaj adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sizce ?
    Gopro Hero4 Black mi Sony FDR-X1000V mi ?
    royal jordanian'ın gopro 4 black'i var ama o, 3+yı beğeniyor. https://www.youtube.com/watch?v=PVULgH3mOtw
    ben as100v kullanıyorum. ben çok memnunum. özelikle gece, az ışıklı ortam çekimleri goproalrdan iyi. ( elbet benim düşüncemdir.)

Alıntı sdirer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben 32gb kart kullanıyorum. benim kullanımımla, günde 80dk gibi, iki gün çok rahat yetiyor. hatta bazen 3 günü bitirdiğide oluyor. Normalde her akşam bilgisayara aktarıp kartı boşaltıyorum. böylece hem çektiklerimi unutmadan ayıklayabiliyoum hem de kartı boşaltmaya fırsatım olmazsa diye hafızada yer açılıyor.

Tekrarlı çekimin action cam.lerdeki amacını anlayamadım? yol kayıt kamerası (dash cam.) değilki bunlar; neden daha önce çektiklerinin üzerine yazıp benim kaydımı silsin ki? action cam'in amacı çektiklerinizi kayıt etmek; onları kaybetmek değil? [COLOR="Silver"]
    Cevap için teşekkürler. 32gb kartım vardı. Sony alırsam yeterli olur o zaman.

Motorsiklette action cam'i dashcam oalrak kullanıyoruz zaten. Dash bizim kafamız. İlgilinç bir olay yoksa, Kaza falan olmadıysa kamera silsin işte en eski görüntüyü. İşe gidiş geliş kaydetmek için loop çekim daha rahat olur kanısındayım.

Motosikleti
    Alıntı noob adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cevap için teşekkürler. 32gb kartım vardı. Sony alırsam yeterli olur o zaman.

Motorsiklette action cam'i dashcam oalrak kullanıyoruz zaten. Dash bizim kafamız. İlgilinç bir olay yoksa, Kaza falan olmadıysa kamera silsin işte en eski görüntüyü. İşe gidiş geliş kaydetmek için loop çekim daha rahat olur kanısındayım.
    Allah kaza, bela vermesin tabii. Ben kaydettiğim ilginç şeyleri montajlayıp youtube'ye koyuyorum aklım ona gitti. Siz delil amacı ile kullanıyormuşsunuz.

benim kamerada tekrarlı çekim " loop " diye değil " flip " diye geçiyor. " flip " komutunu " on " durumuna ayarlarsanız kart dolduğunda eski verinin üzerine yazacaktır. selamlar.

solmyr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    merhaba. sj4000 kameramı değiştirmek istiyorum. uzaktan kumandalı kamera almak istiyorum. amacım 10 saat yolculuğu parça parça, tek şarj ile çekmek. bu uzaktan kumandalı kameralarla kayda başlayıp durdurabiliyorsunuz ama kayıttan çıkınca pil tüketimleri ne oluyor? 10 saatlik yola dayanabilir mi?
    motogünlüğüm: youtube.com/c/Bereñârı

okican - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Lambretta V200 Special ABS
    Alıntı solmyr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba. sj4000 kameramı değiştirmek istiyorum. uzaktan kumandalı kamera almak istiyorum. amacım 10 saat yolculuğu parça parça, tek şarj ile çekmek. bu uzaktan kumandalı kameralarla kayda başlayıp durdurabiliyorsunuz ama kayıttan çıkınca pil tüketimleri ne oluyor? 10 saatlik yola dayanabilir mi?
    standart ekipmanla 10 saatlik çekim yapabilen kamera yok
    en iyisi bile 3 saati geçmiyor genelde
    güçlendirilmiş pil yada hareket halinde usb kabloyla beslemek işe yarayabilir
    ayrıca wireless desteği olan kameraların daha fazla enerji tükettiğini unutmamak lazım

bu da benim gopro hero yu monster 796 ya uygulamam
    bu açıdan iyi görüntü ve ses veriyor

kaanklky - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1100GS
    Görüntülerde yüksek karşıtlık ve renk doygunluğunu çok seviyorum ama GoPro serisindeki gereksiz kontrast beni sinir ediyor. Bu yüzden SJ4000 Wi-Fi ^=^

solmyr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı okican adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    standart ekipmanla 10 saatlik çekim yapabilen kamera yok
    en iyisi bile 3 saati geçmiyor genelde
    güçlendirilmiş pil yada hareket halinde usb kabloyla beslemek işe yarayabilir
    ayrıca wireless desteği olan kameraların daha fazla enerji tükettiğini unutmamak lazım

bu da benim gopro hero yu monster 796 ya uygulamam
    bu açıdan iyi görüntü ve ses veriyor

http://i.hizliresim.com/VV2kgv.jpg
    10 saat kayıt yapmasını istemiyorum. yol 10 saat ama motordan inmeden kayda başlayıp, 30 saniye kaydedip durdurucam. bu şekilde parçalarla 1 saat kayıt yapabilir. ama uzaktan kumandadan bu işi yapmak istersem, kayıt yapmayacağı o 9 saatte pil harcıyor mu, ne kadar harcıyor, onu merak ediyorum.
    motogünlüğüm: youtube.com/c/Bereñârı

Motosikleti
    Sony icin soyleyeyim kaydi durdurunca bir sure sonra uykuya geciyor. Ama bu sekilde 9 saat dayanirmi bilmiyorum?
    Kendi ozel kumandasindan ya da telefonunuzdan acip kapatabilirsiniz. Tel icin uygulasi car.
    cenkito ve solmyr bunu beğendiler.

okican - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Lambretta V200 Special ABS
    stand by moduna geçiyordur kamera
    ancak yine de enerji tüketimini bilmek zor
    test etmek lazım

emrb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6
    arkadaşlar bugün next sd21 action kameram geldi.Kullananlar ayarlarını söyleyebilir mi?birde aldığımda balık göz çekiyor onu nasıl ayarlayacağım.Kısacası bu makinadan verim alabilmem için bütün ayarlarını tarif eder misiniz?Teşekkürler.

< iLk@yy > - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '01 CBR600F4i(2011-?) / '07 Burgman400(2018-?)
    Alıntı solmyr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    10 saat kayıt yapmasını istemiyorum. yol 10 saat ama motordan inmeden kayda başlayıp, 30 saniye kaydedip durdurucam. bu şekilde parçalarla 1 saat kayıt yapabilir. ama uzaktan kumandadan bu işi yapmak istersem, kayıt yapmayacağı o 9 saatte pil harcıyor mu, ne kadar harcıyor, onu merak ediyorum.
    telefonuda motorda önünüzde bir yere monte ediyorsanız eğer wifi ile bağlayıp bu sorunu çözebilirsiniz.
    fakat wifi açıkken baya bir pil harcanıyor bilginiz olsun
    yani tam dolu bir pille 2 saat üzerinde kayıt alabiliyorsunuz fakat wifi açıkken 1 saat altına iniyor bu süre çünkü sürekli olarak telefona görüntü aktarımı oluşuyor en basidi

he ama benim gibi elinin kolayca erişebileceği yola olan bakışını bozmayacak yerlerde ise yolda açıp kaydı başlatıp yine durdurabilirsiniz.
    Hayat çok küçük bir olasılık ile gerçektir...
    Bunu size kanıtlayabilirim !

REKLAM ALANI
46. sayfa BirinciBirinci ... 36444546474856 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)