Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
42. sayfa BirinciBirinci ... 32404142434452 ... SonuncuSonuncu

Yol Kayıt Kask Kamerası (Action camera) sahipleri bilgi paylaşımı

Motovento
    REKLAM ALANI
    ATLANTİS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA MSX 125 (GROM)
    Alıntı PARSS adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ya kamere ile alakısı yok ama fondaki şarkı nedir adı bulamadım Far Cry 3 den hatırlıyorum ama bir türlü adı aklıma gelmedi bilenler yazarsa sevinirim.
    http://www.shazam.com/track/13328800...e-it-bun-remix

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mephamd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CRF1000 AfricaTwin

MANKU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia & YAMAHA
    Arkadaşlar herkese merhaba, bugün elime sj4000 wi-fi kameram ulaştı yanlız bir sorum var. Bu telefona yüklenecek olan programı google play store dan mi indiroyoruz. Orada sjcam hd diye bir program bulamadım ben.

Selamlar arkadaşlar,

Shoei xr1100 kaskına aksiyon kamera yapıştıran oldumu?
    Sony as100v aldım ve uygun aparatı ile birlikte kaskın yan tarafına takmak istiyorum.
    Fakat yapıştırıcıyı kaska bir türlü sağlam olarak tutturamadım.
    Yapıştırcağım alanı kolonya ile temizledim ve yapıştırdıktan sonra 24 saat bekledim.
    Bunu iki kez denedim fakat ikisindede sonuç hüsran. Küçücük bir oynatma ile yerlerinden çıktılar

ATLANTİS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA MSX 125 (GROM)
    arkadaslar benim sorum action kamera ile internet üzerinden online yayın yapabiliyomuyuz bunun bi yontemi varmıdır kamera sonyHDR-AZ1 mini bilgisi olanvarsa tejrubelerini paylasırsa memnun oluruz yurtdısında oldukca yaygın olarak yapılıyo sanırım bu sekil kisisel yayın

ahmetersoz1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 KN
    Alıntı MANKU adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar herkese merhaba, bugün elime sj4000 wi-fi kameram ulaştı yanlız bir sorum var. Bu telefona yüklenecek olan programı google play store dan mi indiroyoruz. Orada sjcam hd diye bir program bulamadım ben.
    Aynı sıkıntı bende var. Dün benimde kameram geldi playe baktım yok... Sipariş verirken vardı Bende senin gibi onu araştırıyorum. Farklı programlarlada oluyor galiba ama bakıcaz artık bişeyler...

eek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tracer 9
    SJ5000 için linkineyes programını kullanıyorum, deneyin isterseniz ben gayet memnunum (Puhui Digital de bu programı tavsiye ediyordu).

EmirhanCoskun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-10
    uygulama adı ;
    SJ Versatile Cameras

app storede mevcut arkadaşla kuzene almıştık bu kameradan iphon da sıkınıtsız eşleştirip kullanıyor kendisi...

google playde bakındım ama aynı programı bulamadım

app stere linki;
    https://itunes.apple.com/cn/app/sj-versatile-cameras/id906303485?mt=8

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:18 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:16 ----------

Alıntı ATLANTİS adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaslar benim sorum action kamera ile internet üzerinden online yayın yapabiliyomuyuz bunun bi yontemi varmıdır kamera sonyHDR-AZ1 mini bilgisi olanvarsa tejrubelerini paylasırsa memnun oluruz yurtdısında oldukca yaygın olarak yapılıyo sanırım bu sekil kisisel yayın

modoxy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Fiddle 2
    Arkadaşlar,

GoPro dışındaki kameralarınızın GoPro aparatlarına uyumlu hale gelmesi için adaptör:

http://www.sahibinden.com/ilan/alisv...8426185/detay/

YouSuffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6N
    Alıntı YouSuffer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar next aee sd21 kameram geldi ama bantlar parçalar felan benimde elim yatkın değil bunları nasıl birleştiricem ben avcısına bakan ceylan gibi suan parçlara bakıyorum yardımcı olacak varmı acaba
    Bu konuda tuyo vercek var mı :(

Motosikleti
    Yamaha MT-10
    çok zor bir olay yok hocam...yapıştırıcağınız her iki yerin temiz olması gerekiyor ve yapıla biliyorsa hem bant hemde yapıştırılacak yüzey fön makinası ile 5-10 saniye ısıtılırsa daha iyi olur..yapıştırıldıktan sonra ilk 2 3 saat kendi haline bırakın kullanmayı ürünleri ondan sonra gönül rahatlığı ile kullana bilirsinizi takıldığınız başka bir aparat felan varsa yazın daha detaylı anlata bilirim..iyi sürüşlerrr
    Youtube Kanalım -- Youtube.com/bilemir1

Arkadaşlar Merhaba,

Codegen HD20 marka kameramı satıyorum.
    Forumdan almak isteyen arkadaş olursa kargoyu da ben karşılayabilirim.

KAMERAYI ALDIĞIMDAN BERİ 3 DEFA KULLANDIM
    İKİ TANE DAHA KAMERAM OLDUĞU İÇİN KULLANMIYORUM
    TÜM APARATLARIYLA BİRLİKTE VERİLECEKTİR
    YANINDA POWERBANK DA VERECEĞİM

Aşağıdaki linkten detaylı fotoğraflarına ulaşabilirsiniz:

http://www.sahibinden.com/ilan/alisv...8351409/detay/

schumacher__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık 4 teker..
    Alıntı maktama adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Açıkçası dış mikrofon takmak için böyle bir seçenek olsaydı youtube'de kameranın içindeki mikrofon bağlı kısma lehim yapmakla falan uğraşmazlardı diye düşünüyorum.

60 fps kayıt yapmanıza gerek yok, çünkü gerçek 60 fps değil çekimi. her kareyi 2 defa kaydederek 30 fps'yi 60'a çıkarıyor. Belirteyim dedim.
    bizim next aee sd21 ler için de bu durum geçerli mi, nereden aldınız bu bilgiyi?

eğer öyleyse boşuna 60 fps çekim yapmayayım, pil ömrünü ciddi derecede azaltıyor çünkü

Motosikleti
    XJ6N
    Alıntı EmirhanCoskun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çok zor bir olay yok hocam...yapıştırıcağınız her iki yerin temiz olması gerekiyor ve yapıla biliyorsa hem bant hemde yapıştırılacak yüzey fön makinası ile 5-10 saniye ısıtılırsa daha iyi olur..yapıştırıldıktan sonra ilk 2 3 saat kendi haline bırakın kullanmayı ürünleri ondan sonra gönül rahatlığı ile kullana bilirsinizi takıldığınız başka bir aparat felan varsa yazın daha detaylı anlata bilirim..iyi sürüşlerrr
    Açıkcası 4-5 büyük bir o kadarda kucuk parçlar var, nasıl birleştiriceğimi bilmiyorum kullanım klavuzu hiç düzgün anlatmamış

Motosikleti
    Yamaha MT-10
    fotoğraflarını çekip paylaşırsanız sizin için açıklayıcı bir şekilde anlatmaya çalışa bilirim..

Motosikleti
    Dominar D400
    Alıntı schumacher__ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bizim next aee sd21 ler için de bu durum geçerli mi, nereden aldınız bu bilgiyi?

eğer öyleyse boşuna 60 fps çekim yapmayayım, pil ömrünü ciddi derecede azaltıyor çünkü
    Hocam araştırmalarımdan, incelemelerden öğrendim. En güzel "araç kayıt kamerası" incelemelerini, bilgilerini ve karşılaştırmalarını youtube'da "techmoan" adlı kullanıcının kanalında bulursunuz. Orada da açıklıyor, sj4000 ve sj4000-wifi modelindeki 60fps gerçek 60fps değil.

Açıkçası aee sd21 için bu durum nasıl bilmiyorum, iki kamera da var bende.

Alıntı YouSuffer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Açıkcası 4-5 büyük bir o kadarda kucuk parçlar var, nasıl birleştiriceğimi bilmiyorum kullanım klavuzu hiç düzgün anlatmamış
    Hocam belli bir birleştirme prosedürü yok ki, lego gibi ihtiyacınıza göre birleştiriyorsunuz. 2çıkıntısı(1 aralığı) olan taraflar 3 çıkıntısı(2 aralığı) olana geçiyor ve vidalanıyor. 1 tane uzun vida var, o da her zaman koruma kabının altına gelecek şekilde oluyor. Plastiklerden 1'i de eksen değiştirmeye yarıyor. Elinizin yatkın olması gerekmiyor açıkçası, çok da karmaşık değil, alın bağlayın, olmadı sökün bir daha bağlayın.

Motosikleti
    XJ6N
    Yarın bi kullanım klavuzu cd sini takıp önüme sarıp deniyim. Aparatları alıyorum elime biri birine geçmiyor felan karışık 2 tanede siyah bant çıktı kucuk onlar çift taraflı bantmıdır neyde kullanacagız acaba?

MANKU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia & YAMAHA
    Arkadaşlar google play store da sjcam hd programı gozuktu çok şükür. Programı kurdum sıkıntı yok. Herkese teşekkürler.
    manofsteel bunu beğendi.

Ahmetcan45 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 125 -- YZF R25 -- CBR 600RR -- YZF R1
    Usta iyi güzel yapmışsında sen bu yapışkanı oradan cıkarmaya calısırsan kaskının üst tarafını komple dağıtırsın haberin olsun daha önce kullandıgım bi ürün tabi kaskta deyil ama ürünün nasıl bişy oldugunu cok iyi biliyorum tamamen kurudumu tamam elinle asla sökemessin biz benzin deposu üzerinde denemiştik daha sonra sökmeye calıstık sökemedik tornavidalar çekiç ler girdi işin içine :D Bilgin olsun.

afyonlu003 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KANUNİ TİGER250, HONDA CBR250R HONDA 600F
    Merhabalar ufak bi sorum olacaktı. Vatan dan sony Hdr-as30v almayı düşünüyorum afyondaki vatanda olmadığı için sipariş edip gelir dedi ama kutu içeriğini tam olarak bilmiyorlar. Şimdi görmeden satın almak istemiyorum ama yapabilecek birşeyim yok.. Acaba bu aletin kutu içeriği nedir ne çıkar özellikle kask bağlantıları eksik çıkarmı çıkmaz mı bilgi verebilecek var mı ??
    City Bike Racing 250r -- AFYONKARAHİSAR / MERKEZ

REKLAM ALANI
42. sayfa BirinciBirinci ... 32404142434452 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)