Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
38. sayfa BirinciBirinci ... 28363738394048 ... SonuncuSonuncu

Yol Kayıt Kask Kamerası (Action camera) sahipleri bilgi paylaşımı

Motovento
    REKLAM ALANI
    ellaksakir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar
    Alıntı mhmtesk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar örnek olması için, kamerayı sabitlediğiniz yeri kamera ile beraber bir yada daha çok resmini çekip paylaşabilirmisiniz.

Kameranın markası önemli değil, sabitlemek için yaptığınız extra işlemler varsa anlatabilirsiniz.

Konuya baya bir faydası olacaktır. ( başta bana ).
    SJ40000'de sabitlemek için kutunun içinden çıkan parçaları kullanıyoruz,ekstra bir şey yapmıyoruz.

Alıntı Berkay Eraydın adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.aliexpress.com/store/prod...016716076.html

Bende bu phui den almayı düşünüyorum, diğer satıcıdaki 3 batarya olan kargoyla 97 dolar tutuyor şuan buda 97 dolar, 2 batarya ama güvenilirliği kanıtlanmış olduğu için burdan alasım var. Ama @eek in gümrüğe takılmış ondan korkuyorum.

http://www.aliexpress.com/item/SJ400...751389221.html

Bumu yoksa en üsttekimi kararsız kaldım.
    Satışı çok alanı almanız daha doğru olacaktır.Fiyatı yüksek dahi olsa satıcıya fiyatı 100 doların altında yazın gibi bir mesaj atarsanız gümrükte sıkıntı çıkmaz. Ben daha önce araç içi kamera gibi kullanmamızı sağlayan aparatı verdiği için BURDAN kamera almıştım.Sıkıntısız gelmişti.
    En çok satış yapmış satıcılardan birinden de wifisiz model almıştım.Kameranın bataryaları şişmiş olarak kutudan çıktı ve kameraya sığmıyordu.Sıkıntılıydı.
    Yani bu işler biraz şans işi.Adamın satışlarına bakıp kamera alsanız dahi bozuk çıkma ihtimalini her zaman vardır.

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:14 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:07 ----------

Alıntı OnurTr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar araştırmalarım sonucunda (ekleyebilirsem )resimdeki kamerayı almış bulunuyorum.Amerikan menşeili Magicam-Aee nin ürünü olan ve ülkemize Next'in distribütörlüğünde gelen Sd21 Pro modelini 9 taksit 400 liraya aldım.
    http://i.hizliresim.com/8lLA8V.jpg

Satın aldığım site ve linki : http://www.hepsiburada.com/m/next-aee-sd21-pro-aksiyon-kamera-8-gb-sandisk-microsd-kart-hediye-p-OUTNEXTYESD21P?productId=outnextyesd21p&categoryId =22018092

Siparişimden 2 gün sonra elime ulaştı.Yerli testler (Chip testi) ,yabancı forumlar ve kullanıcılarına ulaştım kendimce ve almaya karar verdim.Doların 2.64 olduğunu ve ekstralarıyla en az 100 doların üzerinde bir maliyet getireceğini hesap ederek ayrıca harici mikrofon girişinin olmaması nedeniyle Sj4000 den vazgeçtim.(2 yıl da garantisi var tabi)Kutu içeriği gerçekten çok fazla (dolu dolu yani ) Kaska monte ettiğimde ve kullandığımda da ayrıca tekrar yazarım yorumları.Ama şu varki günümüz kurunda 150$ (399.90 ) gibi bir ücrete 9 taksitle bu kaliteye ve kutu içeriğine sahip olmak ayrıca garantili bir ürün almak cazip geldi..İlk izlenimlerim bunlar..Kalın sağlıcakla..
    Hayırlı olsun, örnek çekimlerinizi bekliyoruz.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    pulsar 200 NS
    BÜTÜN VİDEO LAR SONY 100V İLE ÇEKİLMİŞTİR 720P

www.youtube.com Pegasus MT KANALI Facebook Pegasus MT KANALI bu kanallardan video resim takibi yapa bilirsiniz beğenin paylaşın yorum yapın iyi eğlenceler.

sandıkçı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Joymax
    arkadaşlar sony action cam hakkında yaşadıklarımı pylaşmak isterim.dikkatli olun.
    as30v modelini satın aldım.ürüne dahilmiş gibi bütün aksesuarları mankene takmışlar.yanında hiçbir aparat yok.alt bölümü kapalı kutudan ne bağlantı aparatı ne batarya nede hafıza kartı çıktı.bunları temin etmeye kalktığımızda 200 tl civarı bir bedel ödememiz gerekiyor.ürünü iade etmek istedim sony center bizde iade yok dedi.tartışma = tabi tüketici hakları.2 aydır kamera bende standından bile sökmedim.alırken dikkatli olun ve mutlaka kutuyu açın.kabul etmezse almayın yurt dışındn söyleyin
    şimdi garanti diyeceksiniz ama daha satış aşamasında sattık bitti gitti diyen adamlar garantide ne çakallıklar yaparlar siz düşünün...
    mahkemenin sonucunu bekliyorum burda paylaşıcam.
    ayrıca sj4000 sahibinden.com da getirtenler var ben pişman oldum sony center a siz bir sahibindene-gittigidiyor a bakın

Motosikleti
    BMW F650 GS (2006 Model)
    SJ4000 WiFi modeli, %15 indirime girmiş, almak isteyen kaçırmasın:

http://tr.aliexpress.com/item/2015-N...69469.html?s=p

YouSuffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6N
    Alıntı ilker a. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    SJ4000 WiFi modeli, %15 indirime girmiş, almak isteyen kaçırmasın:

http://tr.aliexpress.com/item/2015-N...69469.html?s=p
    orjınal mi bu urun bıde ındırım ne kadar surucek biliyor musunuz?

Motosikleti
    BMW F650 GS (2006 Model)
    Verdiğim o linki, yaklaşık 1 ay önce bu forumdan bulmuş ve sık kullanılanlara kaydetmiştim.
    Şimdi açıp bakınca gördüm indirimde olduğunu.
    Orijinaldir büyük ihtimalle.
    İndirimin bitmesine de 17 saat var.

Motosikleti
    Dominar D400
    Alıntı YouSuffer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    orjınal mi bu urun bıde ındırım ne kadar surucek biliyor musunuz?
    Orjinal Sjcam sj4000wifi modellerinin hepsinin üstünde SJCAM yazar. Verdiğiniz linkteki orjinal değil, Sanırım OEM bile değil, şimdiye kadar hiçbir SJCAM kamera ile öyle bir kumanda da verilmedi, sadece bu firmanın bu ürününe uyumlu kendi çıkarttığı birşeydir diye düşünüyorum. Büyük ihtimal sjcam'in kendisinin akıllı telefonlar için çıkarttığı sjcam programını da kullanamazsınız. Bu (orjinal olmayan)ürün için ayrı bir program vardır yine de, program ne kadar kalitelidir bilemem.
    Sonuç olarak Almadan önce 2 defa düşünün derim.
    ..Carmentality.., St Rootless ve kittyhawk bunu beğendiler.

07mehmet07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bmw s1000rr
    Drift X kamera kullanan veya bilen varmı acaba aranızda ?

orhanerdogan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki GSX650F
    Arkadaşlar sj4000 wifi alacaklar için aliexpress in mobil uygulamasında bugüne özel 82$ lık bir kampanya var. Kutudaki standart aksesuarlar çıkıyor batarya şarj aleti ve ekstra batarya yok.

pompei - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    APRILLA ATR-7011
    100 dölara aldım orjinal sjcam aliexpressten sarj aleti monopod vs birlikte wifili model şuan için memnunum.

freewill - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Burgman 400 Youtube: Sucuk Ekmek MotoVlog
    Sony HDR-AS20 kullanan ya da inceleme şansı bulan var mı arkadaşlar youtube deki video örneklerine baktım da baya başarılı görünüyor

Adventure58 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    haojue 135S
    Fiyatlar gayet uygun ama 5 mp benim 5 mp telefon la kıyaslarsak fena değildr çekimler. 150 liracık

http://urun.gittigidiyor.com/fotogra...r-hd-146218617
    Kontrol edemediğin güç,güç değildir. ...Ya ALLAH Ya MUHAMMET Ya ALİ... Engin TEPE Yaş:26 Sivas/Hafik

Motosikleti
    Dominar D400
    Alıntı Adventure58 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fiyatlar gayet uygun ama 5 mp benim 5 mp telefon la kıyaslarsak fena değildr çekimler. 150 liracık

http://urun.gittigidiyor.com/fotogra...r-hd-146218617
    Bu Üründen de bende var, geçen sene 120 tl'ye almıştık. Özetle, verdiğiniz paraya yazık oluyor. Ha görüntü var mı "evet var", ama çektiğiniz görütüden ne plaka bilgisini alabilirsiniz ne de bir netlik bulabilirsiniz. O uyduruk kaliteye de yine 720p vidyo çektiği için yine 720p vidyo kadar yer kaplıyor ama görüntü "tırt", Su altı fotoğrafları için idare eder bir görüntü sunuyor sadece ancak su geçirmez kabı düğme contalarından su geçirmeye başlıyor bir sezon kullandıktan sonra. Bunun yerine sj1000 alın daha iyidir kanısındayım. 5mp olması birşey ifade etmiyor, 2mp olsaydı da lensi doğrudürüst olsaydı. sj4000 bunun 2 katı fiyatı ama görüntü kalitesi olarak 4-5 katı daha kaliteli. Bi ara ikisinin de çektiği vidyolardan 10ar sn'lik vidyoları koyarım buraya.

Kısacası bu ürünü tavsiye etmiyorum.
    Adventure58 bunu beğendi.

Motosikleti
    pulsar 200 NS

bunların hepsi sony 100 v ile çekildi 720p
    www.youtube.com Pegasus MT KANALI Facebook Pegasus MT KANALI bu kanallardan video resim takibi yapa bilirsiniz beğenin paylaşın yorum yapın iyi eğlenceler.

schumacher__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık 4 teker..
    ben de ciddi ciddi hepsiburadaki next kamerayı düşünmeye başladım. Yalnız merak ettiğim bir konu var kask bağlantısı nasıl oluyor bu cihazların, çene açılır kasklarla kullanılabiliyor mu ?

Hepsiburada.com dan next aksiyon kamera siparisi verdim örnek görüntü çekip koyarım

YouSuffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6N
    Alıntı schumacher__ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben de ciddi ciddi hepsiburadaki next kamerayı düşünmeye başladım. Yalnız merak ettiğim bir konu var kask bağlantısı nasıl oluyor bu cihazların, çene açılır kasklarla kullanılabiliyor mu ?
    bende ciddi dusunuyorum çekim yapıp koyarsanız arkadaşlar, hediye verilen ürünlere bakarsanız kask bağlama kayışları var

phradrel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F650GS
    sj4000 ile indirimdeki next sd21 arasında kaldım. birini alacağım yakın zamanda.

öte yandan araç içi kamera ile ilgili bilgisi olan var mıdır arkadaşlar? otomobil forumları tırt bu konuda. bana araç çalıştığında kaydeden gece sürüşünde de görüntüsü net ekonomik bir alet lazım.

Motosikleti
    Dominar D400
    Alıntı phradrel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sj4000 ile indirimdeki next sd21 arasında kaldım. birini alacağım yakın zamanda.

öte yandan araç içi kamera ile ilgili bilgisi olan var mıdır arkadaşlar? otomobil forumları tırt bu konuda. bana araç çalıştığında kaydeden gece sürüşünde de görüntüsü net ekonomik bir alet lazım.
    Araç içi kameralarla ilgili youtube'da "techmoan" adlı kullanıcının birçok incelemesi, kıyaslamaları var araç kameraları(dash cam) hakkında. İngilizceniz varsa çok bilgilendirici, yoksa da görüntülerden bile bilgi alabilirsiniz aslında.

İnceleyin derim.
    phradrel bunu beğendi.

phradrel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F650GS
    hb'da daki next sd21 silver ve pro farklı versiyonlar, alırken dikkat edin. bir de klasik var sanırım ama o yoktu.

REKLAM ALANI
38. sayfa BirinciBirinci ... 28363738394048 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)