Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

HERO MOTOR, 100 MİLYONUNCU ARACINI ÜRETTİ

Motovento
    REKLAM ALANI
    admin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

“Hero Motor, dünya çapında milyonlarca kişinin hedeflerine ulaşmasında ön saflarda yer aldı ve bu dönüm noktasının başarısı, gelişen mühendislik, operasyonel mükemmellik ve sürdürülebilir uygulamaların sonucudur. Bizimle birlikte büyüyen güven ve inanç üzerine inşa edilmiş bütünsel ekosistemin başarılı olması da buna dahildir. En önemlisi de şudur ki, Hero Motor’a sevgi ve inançlarını sunmaya devam eden kullanıcılarımız.

“Bu önemli dönüm noktası, aynı zamanda Hindistan’daki doğal yeteneklerin ve Hero’nun Marka cazibesinin de bir kanıtıdır. Hindistan’da gerçekleştirdiğimiz bu başarı, bütün dünyada çeşitli coğrafyalar, demografik özellikler ve nesiller tarafından tercih edildiğimizin de göstergesidir.

“Büyüme yolculuğumuza devam edeceğiz. ‘Mobilitenin Geleceği Olma’ Vizyonumuza uygun olarak, önümüzdeki beş yıl içinde küresel ayak izimizi genişletmenin yanı sıra bir dizi yeni motosiklet ve scooter piyasaya süreceğiz. Ayrıca Ar-Ge’ye yatırım yapmaya ve yeni mobilite çözümlerine odaklanmaya devam edeceğiz. “

Dr Pawan Munjal,

Başkan & CEO, Hero MotoCorp

Dünyanın en büyük motosiklet ve scooter üreticisi olan Hero MotoCorp, kümülatif üretimde 100 Milyon adetlik önemli kilometre taşını aştı.

100 milyonuncu araç olan Xtreme 160R, Hindistan’ın kuzeyindeki Uttarakhand eyaletindeki Haridwar’da bulunan Şirketin üretim tesisinden çıkarıldı.

#100MillionHeroes etkinliği aşağıdaki bağlantılara tıklayarak görüntülenebilir –

http://100million.heromotocorp.com/

Bu aynı zamanda Hero MotoCorp’un dünyanın en büyük iki tekerlekli araç üreticisi unvanını koruduğu 20. yıl.

50 milyonu son 7 yılda olmak üzere 100 milyon araç üretme başarısını en kısa sürede gerçekleştiren kuruluşlardan biri olduk.

Sürdürülebilir Büyümeye odaklanan Hero MotoCorp, dünya çapında topluluklar için değer yaratıyor ve satış, Ar-Ge ve üretim ekosistemleriyle ekonomik bir çarpan görevi görüyor. Ayrıca faaliyet gösterdiği toplumların ilerlemesi için sürekli çalışıyor..

Dr Pawan Munjal, Şirketin Delhi Ulusal Başkent Bölgesi’nde (NCR) bulunan Gurugram’daki üretim tesisinde altı özel etkinlik modelini tanıttı. Altı model, Şubat 2021’den itibaren satışa çıkacak olan Splendor +, Xtreme 160R, Passion Pro, Glamour, Destini 125, Maestro Edge 110 modelleridir.

Müşteriler, bayiler, distribütörler, yatırımcılar, tedarikçiler, çalışanlar ve medyayı içeren küresel bir kitleye hitap eden Dr. Munjal, Hero MotoCorp’un önümüzdeki beş yıl için planlarını ve vizyonunu da özetledi.

Bu süre zarfında şirket, liderlik konumunu daha da sağlamlaştırmayı, küresel ayak izini genişletmeyi, heyecan verici ürünleri piyasaya sürmeyi ve ayrıca yenilikçi ürün konseptleri üzerinde çalışmayı hedefleyecektir.

Önümüzdeki beş yıllık planın bir parçası olarak Hero MotoCorp, her yıl varyantlar, yenilemeler ve yükseltmeler dahil olmak üzere 10’dan fazla ürünü tanıtacak.

Hero MotoCorp, Hindistan dışındaki pazarları için de agresif bir büyüme hedefine sahip. Bu pazarlarda faaliyetlerini büyütmeye devam edecek ve ayrıca yeni coğrafyalarda kilit pazarlara girecek.

Hero MotoCorp, çevreci tesisleri ve yakıt tasarruflu ürünleriyle karbon ayak izini azaltmaya devam edecek. Şirket ayrıca hem dahili programları aracılığıyla hem de daha geniş dış ekosistemi destekleyerek yeni mobilite çözümlerinin yayılması için çalışmaya devam edecek.

Hero MotoCorp, 2014 yılında ülkedeki tek yetkili distribütörü olarak Soysallar Group ile Türkiye’ye girdi. Şirket, 100 bayi, 250 servis merkezi dahil olmak üzere 350’den fazla temas noktasından oluşan ve hızla büyüyen bir ağ aracılığıyla müşterilerine hitap etmektedir.

Hero MotoCorp’un Türkiye’deki kapsamlı ürün yelpazesi, Dash 110, Dash 125, Duet 110, Duet 125, Pleasure Plus, XPulse 200, XPulse 200T ve Hunk 200’den oluşan geniş bir portföyden oluşmaktadır.

Başarı hakkında yorum yapan Hero Motor Türkiye Genel Müdürü Yusuf Soysal, “Hero MotoCorp ile ortak olmaktan gurur duyuyoruz. Bu büyük bir başarı ve 100 Milyonluk bu dönüm noktası sayısına katkıda bulunduğumuz için son derece mutluyuz. Hero’nun kapsamlı ürün yelpazesi ve birinci sınıf hizmetleriyle, ülkedeki müşterilerimize küresel bir deneyim sunacağımızdan eminiz. ” dedi.

100 Milyona Giden Yol

1994 – Bir Milyon
    2001 – Beş Milyon
    2004 – 10 Milyon
    2008 – 25 Milyon
    2013 – 50 Milyon
    2017 – 75 Milyon
    2021 – 100 Milyon

Hero MotoCorp Ltd. Hakkında:

Yeni Delhi (Hindistan) merkezli Hero MotoCorp Ltd., bir yılda tek bir şirket tarafından satılan birim hacimleri bakımından dünyanın en büyük motosiklet ve scooter üreticisidir – son 20 yıldır üst üste sahip olduğu gıpta ile bakılan şirket, başlangıcından bu yana kümülatif satışlarda 100 milyonun üzerinde motosiklet ve scooter satmıştır. Hero MotoCorp şu anda ürünlerini Asya, Afrika, Orta Doğu, Güney ve Orta Amerika’da 40’tan fazla ülkede satmaktadır. Hero MotoCorp, altı tanesi Hindistan’da ve diğerleri Kolombiya ve Bangladeş’te olmak üzere sekiz son teknoloji üretim tesisine sahiptir. Hero MotoCorp, Hindistan’ın kuzeyindeki Rajasthan eyaletindeki İnovasyon ve Teknoloji Merkezi (CIT) ve Hero Tech Center Almanya GmBH olmak üzere birinci sınıf, son teknoloji Ar-Ge tesislerine sahiptir. Hero MotoCorp, Futbol, ​​Çim Hokeyi, Kriket, Golf ve Motor Sporları dahil olmak üzere birçok spor dalının en büyük kurumsal destekçilerinden biridir. On beş kez turnuva kazanan Tiger Woods, Hero’nun Küresel Kurumsal İş Ortağıdır.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    gerivites - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    D400
    AEA 'ın fabrikayı gezdiği bir videosu vardı. İzlediğimde markanın vizyonundan etkilenmiştim. Tasarımları bana hitap etmese de güzel marka.

hokahey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Keşke bizim de iyi kötü böyle bir firmamiz olsaydi.
    karacaa bunu beğendi.

HaktanCbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Monster 696
    İngilizce konuşmaya çalışan Hindistanlıdan daha çok tiksindiğim birşey yok. Şaka maka helal olsun ama adamlara cingururu diye diye dünyanın yeni üretim merkezi olmaya gidiyorlar biz ise dünyanın ucuz iş gücü Çin'in işçiliği oradan ucuz diye tercih ettigi ve fabrika açtığı bir ülke haline geliyoruz. İlk yazılı eserimiz olan Orhun abidelerinde bile Çinliye güven olmaz demiş atalarımız.

Motosikleti
    cb250r
    Alıntı HaktanCbr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İngilizce konuşmaya çalışan Hindistanlıdan daha çok tiksindiğim birşey yok. Şaka maka helal olsun ama adamlara cingururu diye diye dünyanın yeni üretim merkezi olmaya gidiyorlar biz ise dünyanın ucuz iş gücü Çin'in işçiliği oradan ucuz diye tercih ettigi ve fabrika açtığı bir ülke haline geliyoruz. İlk yazılı eserimiz olan Orhun abidelerinde bile Çinliye güven olmaz demiş atalarımız.
    bende senden tiksindim suan. baska bi insanin konusma seklinden tiksindigin icin

Alıntı Mr.wind adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende senden tiksindim suan. baska bi insanin konusma seklinden tiksindigin icin
    Neden herkese sataşıp insanların sinir uçlarını gıdıklama ihtiyacı hissediyorsun?

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı hokahey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Neden herkese sataşıp insanların sinir uçlarını gıdıklama ihtiyacı hissediyorsun?
    Kusura bakma ama adam hakli.Ben yazacaktim gereksiz polemik olmasin diye yazmadim.

Ben en cok turklerden nefret ediyorum mesela.

Ulkem cennet, fakat gittigim heryer copluk gibi..Atina dan, Erivan dan iki turk dusmani adam getirsem sirf dusmanlik olsun diye bunu yapar mi diyorum kendi kendime..sonra kesin olarak yapmayacaklarina emin oluyorum.Boyle bir cehalet inan ki esine az rastlanir ama bizde bol miktarda var.
    BloodyBaron bunu beğendi.

Alıntı Hırbonen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kusura bakma ama adam hakli.Ben yazacaktim gereksiz polemik olmasin diye yazmadim.

Ben en cok turklerden nefret ediyorum mesela.

Ulkem cennet, fakat gittigim heryer copluk gibi..Atina dan, Erivan dan iki turk dusmani adam getirsem sirf dusmanlik olsun diye bunu yapar mi diyorum kendi kendime..sonra kesin olarak yapmayacaklarina emin oluyorum.Boyle bir cehalet inan ki esine az rastlanir ama bizde bol miktarda var.
    Arkadaş orada hintleri övmüş ama bunu gözden kaçırmışsınız.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Arkadaş orada hintleri övmüş ama bunu gözden kaçırmışsınız.
    Ya orda bi hintliye gecirmisis bir cinli ye.Cinliye guven olmazmis da orhun da bile yaziyormuss falan..

ben de turk e guvenmiyorum.

Alıntı Hırbonen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ya orda bi hintliye gecirmisis bir cinli ye.Cinliye guven olmazmis da orhun da bile yaziyormuss falan..

ben de turk e guvenmiyorum.
    Çinliye güven olmaz tabii. Şu an amerika yerine çin lider olsa dünyanın anasını ağlatirlar. Çekirge sürüsü gibi her yeri talan ederler. Amerika da yağmacı ama rn azından kendi içlerinde demokrasi kültürleri var. Bu da bir baskı unsuru oluşturuyor. Çin olsa zker valla hepimizi.

Motosikleti
    cb250r
    simdi bi duruma bakalim:
    -adamin biri alenen irkcilik yapiyor. Bunu apacik gizlemeden "tiksiniyorum" seklinde yapiyor. ustelik bu igrencligi yaptigi bir insan da degil. 1 milyar nufuslu bir millet.

ustelik bu adamlarin hicbir kabahati yok. gozunu acmis, hintli olarak dunyaya gelmis ve adamlarin aksani boyle.

Simdi bu igrencligi yapana birsey demeyip, bana laf diyecek kadar "alcak" olamassin. o yuzden yanlislikla yazdigini varsayiyorum mr.hokka

simdi bi duruma bakalim:
    -adamin biri alenen irkcilik yapiyor. Bunu apacik gizlemeden "tiksiniyorum" seklinde yapiyor. ustelik bu igrencligi yaptigi bir insan da degil. 1 milyar nufuslu bir millet.

ustelik bu adamlarin hicbir kabahati yok. gozunu acmis, hintli olarak dunyaya gelmis ve adamlarin aksani boyle.

Simdi bu igrencligi yapana birsey demeyip, bana laf diyecek kadar "alcak" olamassin. o yuzden yanlislikla yazdigini varsayiyorum mr.hokka
    Sadece bu konuda değil diğer konularda da aynı davranış kalıplarını sergilediğine bizzat şahidim. Kendine bir kurban seçip üzerine çullanıyorsun. Hakarete varan kelimeler kullanmaktan zerre kadar imtina etmiyorsun. Amacın ne, ilgi çekmek mi?

Motosikleti
    cb250r
    Sadece bu konuda değil diğer konularda da aynı davranış kalıplarını sergilediğine bizzat şahidim. Kendine bir kurban seçip üzerine çullanıyorsun. Hakarete varan kelimeler kullanmaktan zerre kadar imtina etmiyorsun. Amacın ne, ilgi çekmek mi?
    yok yok vallahi saka yapiyorsun. ben durumu birdaha ozetleyim:

1-adamin biri baska bir ulkede olsa suc sayilacak bir insanlik sucu isliyor.

2-ben bu durumda verebilecegim en hafif tepkiyi vererek "senden tiksiniyorum" diyorum. Yani dunyanin neresine gidersen git en agir hakaretlerden biri sayilan "irkci nefret" sucu isleyen kisiden tiksindigimi belirtiyorum.

3-sen de gelmis beni milletin sinir uclarini gidiklamakla sucluyorsun süslü kelimelerinle.

4-bence tam suan haklisin deyip susman lazim.

5-"Suça sessiz kalan suçu islemis gibidir."

Motosikleti
    Ducati Monster 696

2-ben bu durumda verebilecegim en hafif tepkiyi vererek "senden tiksiniyorum" diyorum. Yani dunyanin neresine gidersen git en agir hakaretlerden biri sayilan "irkci nefret" sucu isleyen kisiden tiksindigimi belirtiyorum.

3-sen de gelmis beni milletin sinir uclarini gidiklamakla sucluyorsun süslü kelimelerinle.

Benden tiksinmeniz şahsen zerre umrumda değil, istediğiniz fikri belirtebilirsiniz benim fikrim sizi rahatsız edebilir, tiksinebilirsiniz, sinirlenebilirsiniz, herkesin karşıdaki kişiye zarar vermediği sürece istediği kişiden tiksinme hakkı vardır. Dünyada asıl yükselen "faşizmin" veya daha uygun bir tabirle ırkçılığın kaynağının sjw olarak adlandırdığımız, kendi düşüncelerinden az biraz farklı düşünen insanlara linç edercesine saldıran topluluklar ve şahıslar olduğunu belirtmek isterim. Daha fazla polemik yapıp uzatmayı uygun bulmuyorum. Ayrıca fikir özgürlüğünü Türkiye Cumhuriyeti anayasasında garanti altına almıştır, bilginize.

Not: faşist kelimesi latince "fasces" den türemiştir. Bir arada bulunan çubuklar anlamında olan fasces, türeyerek faşist kelimesine evrilip birlikte ve aynı fikirde bulunan insanlar anlamıyla kullanılmıştır.

Niye ya herkes size katılmak zorunda mı? Adam hintlerden tiksiniyormuş, bunda tepki verecek ne var ki? Tiksinebilir. Kimse kimseyi sevmek zorunda değil. Sen de benden tiksinebilirisin. İnsanlıktan suçuna götürecek kadar büyütülecek bir mevzu değil.

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Adamlara helal olsun. Hem motosiklet sektöründe hem de restoran işinde dünya devi olmuşlar.

Motosikleti
    cb250r
    Niye ya herkes size katılmak zorunda mı? Adam hintlerden tiksiniyormuş, bunda tepki verecek ne var ki? Tiksinebilir. Kimse kimseyi sevmek zorunda değil. Sen de benden tiksinebilirisin. İnsanlıktan suçuna götürecek kadar büyütülecek bir mevzu değil.
    Madem tiksinmekte sorun yok, niye bana laf atiyorsun? ben de yukardakine tiksiniyorim dedim zaten?

o zaman basa donuyoruz tekrardan.ikinizden de tiksiniyorum. sizin gibi zihniyeti olanlardan tiksiniyorum.

Hintli arkadaslarim oldu. ingilizceleri de bozuktu. 10 numara insanlardi. Ne milletlerden aksanlari yuzunden tiksinirlerdi, nede bunu forumlarda yazarlardi, nede bole irkci soylem seviciligi yaparlardi.

not: kıvırmak nedir? nasil kıvırılır?

Motosikleti
    Ducati Monster 696
    Madem tiksinmekte sorun yok, niye bana laf atiyorsun? ben de yukardakine tiksiniyorim dedim zaten?

o zaman basa donuyoruz tekrardan.ikinizden de tiksiniyorum. sizin gibi zihniyeti olanlardan tiksiniyorum.

Hintli arkadaslarim oldu. ingilizceleri de bozuktu. 10 numara insanlardi. Ne milletlerden aksanlari yuzunden tiksinirlerdi, nede bunu forumlarda yazarlardi, nede bole irkci soylem seviciligi yaparlardi.

not: kıvırmak nedir? nasil kıvırılır?
    Ne güzel size o zaman. Hadi selametle.

Motosikleti
    cb250r
    Ulan ne bicim iki yuzlu insanlarsiniz?

biriniz "öküze tapan mal hintliler" deyip diniyle dalga gecer, oburunuz "aksanlarindan tiksiniyorum" deyip konusmalariyla dalga gecer. Oburunuz de yardakcilgini yapar.

Aynisini Charlie Hebdo yapinca da umarim tutumunuz degismez.

Motosikleti
    Ducati Monster 696
    Ulan ne bicim iki yuzlu insanlarsiniz?

biriniz "öküze tapan mal hintliler" deyip diniyle dalga gecer, oburunuz "aksanlarindan tiksiniyorum" deyip konusmalariyla dalga gecer. Oburunuz de yardakcilgini yapar.

Aynisini Charlie Hebdo yapinca da umarim tutumunuz degismez.
    Peki, sjw.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)