Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

HERO MOTOR, 100 MİLYONUNCU ARACINI ÜRETTİ

Motovento
    REKLAM ALANI
    Merdo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı HaktanCbr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Peki, sjw.
    bu türkler niye böyle oluyor ya

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    hokahey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Evet lan, hintler sokağa sıçan pis insanlar. Sevmiyoruz sana ne? Sen niye üstüne alınıyorsun? Hint avukatı mısın?

Al çok seviyorsan git aralarına gir.
    tommygun bunu beğendi.

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı hokahey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet lan, hintler sokağa sıçan pis insanlar. Sevmiyoruz sana ne? Sen niye üstüne alınıyorsun? Hint avukatı mısın?

https://i.hizliresim.com/Ekju9M.jpg

İyi ki bizdeki abdest kavramı onlarda yok, yoksa boklu nehirde zordu işleri.

Hırbonen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

İgrenc ve pis insanlari savunacak degiliz fakat sen konuyu bilerek carptiriyorsun bence.

Arkadas cumlesine daha tuvalet problemlerini cozememis bir ulke nasil oluyorda basarili oluyor tarzinda yaklassaydi ben kendi adima bisey demezdim.

Fakat nerdeyse fiziksel ozelliklerine dem vurarak bir asagilama yoluna gitti.

O biraz sikinti,yoksa turkleri de asagiliyorum gordugun gibi fakat turklerin igrenc cirkin ecus bucus insanlar oldugu soylemek bana ters mesela.

Motosikleti
    cb250r

kıvırta kıvırta buralara getirdin demek konuyu? Maşallah her mesajda güzel kıvırtıyorsun.

olayların gelişimini özet geçelim de insanlar nasıl kıvırıdıgnı bir daha görsün.

1-ırkcının biri hintli aksanıyla dalga geçip "tiksiniyorum" dedi. Ben de: "senden diksiniyorum" dedim

sen naptın?

insanların sinirleriyle oynuyorsun, kurban seçip saldırıyorsun dedın.
    kurban seçip saldırmıyorum. senin gibi beyninin ön lobu fazla gelişmemiş insan görünümlülere, insanlık adına bir cevap yazıyorum.

sonra naptın?
    "tiksiniyorum" demek normalmişmiş, fikrini beyan etmişmiş zırvaladın.
    madem tiksiniyorum demek normal, ben de "senden tiksiniyorum" dememe ne diye laf ediyorsun?

baktın ordan ekmek çıkmıyor, gitmişsin "hindistanın en iğrenç resmi" diye arama yapmış, bi resim bulmuş buraya koymuşsun.
    güzel bir kıvırma hareketiyle konuyu hintliler pis mevzusuna getirmişsin.

kaç yaşındasın bilmiyorum ama, şu davranışlar insan olana yakışmıyor.

sen git abdestini al bedenini temizle. çürümüş ruhunla insalığı kirletme.
    Merdo bunu beğendi.

HaktanCbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Monster 696
    Alıntı Mr.wind adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kıvırta kıvırta buralara getirdin demek konuyu? Maşallah her mesajda güzel kıvırtıyorsun.

olayların gelişimini özet geçelim de insanlar nasıl kıvırıdıgnı bir daha görsün.

1-ırkcının biri hintli aksanıyla dalga geçip "tiksiniyorum" dedi. Ben de: "senden diksiniyorum" dedim

sen naptın?

insanların sinirleriyle oynuyorsun, kurban seçip saldırıyorsun dedın.
    kurban seçip saldırmıyorum. senin gibi beyninin ön lobu fazla gelişmemiş insan görünümlülere, insanlık adına bir cevap yazıyorum.

sonra naptın?
    "tiksiniyorum" demek normalmişmiş, fikrini beyan etmişmiş zırvaladın.
    madem tiksiniyorum demek normal, ben de "senden tiksiniyorum" dememe ne diye laf ediyorsun?

baktın ordan ekmek çıkmıyor, gitmişsin "hindistanın en iğrenç resmi" diye arama yapmış, bi resim bulmuş buraya koymuşsun.
    güzel bir kıvırma hareketiyle konuyu hintliler pis mevzusuna getirmişsin.

kaç yaşındasın bilmiyorum ama, şu davranışlar insan olana yakışmıyor.

sen git abdestini al bedenini temizle. çürümüş ruhunla insalığı kirletme.
    Kimsenin ne yazacağına ve dini düşüncelerine karışamazsınız, her fikrini beyan edeni hedef gösterip saldıramazsınız. Burada kimse ineğe tapıyorlar vs. diyerek hedef şaşırtmaca da yapamazsınız çünkü burada kimse öyle birşey demedi. Bunlara dikkat yoksa fikrinizi kimse umursamaz ve daha da güzeli ben zaten sizin hayat görüşünüzü dininizi arkadaşlıklarınızı merak etmiyorum, umursamıyorum, belirtmenize gerek de yok.

Sırf yazma özgürlüğümü kullanarak bunu yazmak istedim, yoksa sizin düşüncenizden banane. Ülkesine giderken 100 çeşit aşı olunması zorunlu olan kast sistemi denen rezalet yüzünden bir milyar insanin, bizim sokak köpeklerimizden daha kötü şartlar altında yaşadığı, istisnalar kaideyi bozmaz ama çoğu hindistan vatandaşının kelimenin tam manasıyla aşırı ırkçı ve cidden pis olduğu bir toplumdan, az biraz muasır medeniyetleri görmüş ve o seviyeye çıkmak isteyen herkesin tiksinmesinin normal olduğunu da bilin.

Ufak bir tavsiye, Hindistanı bukadar seviyorsanız gidip düzeltmeye çalışın, medeniyet denen tek dişi kalmış canavarı anlatın. Bu arada kazara Türkiyeden geldiğinizi belirtirseniz, Pakistan ile süren düşmanlıkları sonucu aşırı bir İslam nefreti var ve tüm Türkleri Müslüman ve düşman olarak bildiklerinden ünlü Hint misafirperverliklerini size göstereceklerine eminim. Demeseniz de ufak tefek kapkaç ve dayak, taciz ve tecavüz olur şanslıysanız tüm geri kalmış ve eğitimsiz toplumların şefkatli kollarında tatlı niyetine bir linç yaşamanızda mümkün. Romanya, Suriye, Meksika hatta Kongo bile daha güvenli ve temiz.

Motosikleti
    cb250r
    Kimsenin ne yazacağına ve dini düşüncelerine karışamazsınız, her fikrini beyan edeni hedef gösterip saldıramazsınız. Burada kimse ineğe tapıyorlar vs. diyerek hedef şaşırtmaca da yapamazsınız çünkü burada kimse öyle birşey demedi. Bunlara dikkat yoksa fikrinizi kimse umursamaz ve daha da güzeli ben zaten sizin hayat görüşünüzü dininizi arkadaşlıklarınızı merak etmiyorum, umursamıyorum, belirtmenize gerek de yok.

Sırf yazma özgürlüğümü kullanarak bunu yazmak istedim, yoksa sizin düşüncenizden banane. Ülkesine giderken 100 çeşit aşı olunması zorunlu olan kast sistemi denen rezalet yüzünden bir milyar insanin, bizim sokak köpeklerimizden daha kötü şartlar altında yaşadığı, istisnalar kaideyi bozmaz ama çoğu hindistan vatandaşının kelimenin tam manasıyla aşırı ırkçı ve cidden pis olduğu bir toplumdan, az biraz muasır medeniyetleri görmüş ve o seviyeye çıkmak isteyen herkesin tiksinmesinin normal olduğunu da bilin.

Ufak bir tavsiye, Hindistanı bukadar seviyorsanız gidip düzeltmeye çalışın, medeniyet denen tek dişi kalmış canavarı anlatın. Bu arada kazara Türkiyeden geldiğinizi belirtirseniz, Pakistan ile süren düşmanlıkları sonucu aşırı bir İslam nefreti var ve tüm Türkleri Müslüman ve düşman olarak bildiklerinden ünlü Hint misafirperverliklerini size göstereceklerine eminim. Demeseniz de ufak tefek kapkaç ve dayak, taciz ve tecavüz olur şanslıysanız tüm geri kalmış ve eğitimsiz toplumların şefkatli kollarında tatlı niyetine bir linç yaşamanızda mümkün. Romanya, Suriye, Meksika hatta Kongo bile daha güvenli ve temiz.
    1-bu kadar uzun uzun yazman suan seninde kivirdigin gercegini gizlemicek.

2-senin sebepler sunarak hindistani sevmemeni konusmuyoruz burda. senin ing. konusan hintlilerden tiksindigini soyleyip, aksanlariyla dalga gecmeni konusuyoruz.

3-hindistan guzellemesi yaptim mi biryerde?

kivirma. net. kivirma.

su olayin baslangici ayri birsey, yukarda bahsettigin ayri bir dunya. birdaha yazayim.

kivirma.

Motosikleti
    Ducati Monster 696
    Alıntı Mr.wind adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    1-bu kadar uzun uzun yazman suan seninde kivirdigin gercegini gizlemicek.

2-senin sebepler sunarak hindistani sevmemeni konusmuyoruz burda. senin ing. konusan hintlilerden tiksindigini soyleyip, aksanlariyla dalga gecmeni konusuyoruz.

3-hindistan guzellemesi yaptim mi biryerde?

kivirma. net. kivirma.

su olayin baslangici ayri birsey, yukarda bahsettigin ayri bir dunya. birdaha yazayim.

kivirma.
    Tamam, hint aksanı iğrenç ve tiksiniyorum.
    2014 cbr 250r-2017 cbr 500r-2006 vfr 800-2016 cbr 650f-2008 ducati 848-2013 ducati monster 696

Motosikleti
    cb250r
    Tamam, hint aksanı iğrenç ve tiksiniyorum.
    1-"ingilizce konusmaya calisan hindistanlidan tiksiniyorum"dedin. Dunyanin heryerinde bu cumle irkci bir soylemdir.

2-tekrar soyluyorum, bende senden tiksiniyorum.

3-basladigimiz noktaya geri geldik.

4-kivirmadan duramiyorsun aliskanlik yapti galiba.

Motosikleti
    Ducati Monster 696
    Vaktimi boşa harcadığımı ve bir sjw ye karşı asla kazanamayacağımı tekrar hatırlattığın için teşekkürler bir anlığına bir sjw ye düzgünce laf anlatabileceğimi düşündüm hata benim.

AzÇok - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ortada büyütülecek bir şey yok. Hintlilerin ingilizce konuşması ingilizce bilenler arasında sık olarak dile getirilen dünyaca meşhur bir faciadır. Bizim için önemli olan bu değil ürettikleri motosikletlerdir. Neden mi? Çünkü, adamların ürettiği motorları paramız varsa satın alıp biniyoruz. Uzun lafın kısası bu.

Türkiye'de de satılan Hero Karizma 200 modeli 300cc motor bloğu ile güncelleniyormuş. Hero Karizma Türkiye'de satılmıştı.

İlgili Haber

BloodyBaron - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 MH DRİFT>CBR500R
    Alıntı AzÇok adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ortada büyütülecek bir şey yok. Hintlilerin ingilizce konuşması ingilizce bilenler arasında sık olarak dile getirilen dünyaca meşhur bir faciadır. Bizim için önemli olan bu değil ürettikleri motosikletlerdir. Neden mi? Çünkü, adamların ürettiği motorları paramız varsa satın alıp biniyoruz. Uzun lafın kısası bu.

Türkiye'de de satılan Hero Karizma 200 modeli 300cc motor bloğu ile güncelleniyormuş. Hero Karizma Türkiye'de satılmıştı.

İlgili Haber

https://www.youtube.com/watch?v=MgNasmitCFc
    Xpulseun 300lükleri de çıkacakmış ama 300cc ile Türkiyede motor satılmaz. Şu xpulse su soğutmalı 250cc olarak gelse ne güzel olur.

Motosikleti
    Belirtmek İstemiyor
    kişi başına düşen milli gelire oranla türkiye cumhuriyeti vatandaşı, hindistan vatandaşından 6 kat daha zengin.
    ama motosikletimizi hindistan'dan alıyoruz. ne güzel.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)