Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Benelli 502C 'de Fuara Özel Fiyat ve Hediye Fırsatı

Motovento
    REKLAM ALANI
    admin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Benelli 502C modelinde motosiklet fuarına özel fiyat Blue Motor'da. Benelli 502C ötv ve kdv dahil fuara özel 43.900 TL. Ayrıca fuara özel hediyelerde 502C alan herkese verilecek.

BlueMotor

Maltepe Mahallesi 324.sokak Beyaz Rezidans C Dükkan No:6/1 K Cevizlibağ /zeytinburnu - İSTANBUL

Telefon: 0212 216 04 59

Telefon :0212 216 04 60

https://www.bluemotor.com.tr/

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    uzay gemisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    09
    Bu fırsat kaçmaz

Motosikleti
    Yamaha MT09 2021+yadea g5
    piskolojik sınır 39.900 olsaydı çok kan akardı.bu fiyata bilemedim valla tutarmı tutmazmı rakibide yok zaten alternatif çok.diğer kampanyalarıda görmek lazım

Motosikleti
    Honda Cb500f & SYM Joymax Z+
    Kask mont sizin olsun, düz 44'e bırakın.

İtalyan asaleti, süper kalite diye imaj oluşturmaya çalışıyorsunuz. Ama gidip de LS2 benzeri mont ve 100 liralık kask promosyonu yapıyorsunuz

O kask yerine damacana verseniz daha makbule geçerdi bence,

hiç olmazsa 19 litre, 9-10 gün hayatta kalırdık.
    Kural [ Z ] bunu beğendi.

-ZERO- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    neremizle gülüyoduk...

la siz trk 502'leri getirirken dedik ki yüksek fiyattan getirmeyin satamazsınız diye. yanlış hatırlamıyosam 30 bin küsür liraya satmaya başladı arkadaşlar. daha doğrusu satamamaya. sonra bazı bayiler dediler ki o kadar sipariş alıyoruz ki yetiştiremiyoruz.

sonuç ise şunlar;

https://www.sahibinden.com/motosikle...ing=yil-nu_asc

2018 yılından beri satılamayan 2018 model motosikletler... 1 yıl sonra muayeneye girecek şu an satın alınsa. bayiler ne sipariş almış bee.

hiç mi kafa yok anlamıyorum. çok düşük kar marjıyla satsanız en azından servisten para kazanırdınız ve oluşan ikinci el pazarıyla motorun "piyasası" meydana gelirdi.

hoş servis diyoruz ama daha doğru düzgün servis ağı olmayan, ikinci el piyasası oluşmamış motosikletlere bu fiyatlar astronomik. kimse 40 bin lira bir metal parçasına vermez.
    onu ilk olarak metal parçası algısından motosiklet algısına döndürmeniz gerekli de... tabi torpille gelmiş yönetici(ler) bunu nerden bilsin.

yine iş bilmez yöneticilerin, paragöz patronların yüzünden ölü doğmuş, oldukça yüksek potansiyeli olan bir ürün.
    zaten sadece egzotik motosikletlerin kopyasını yaparak basit çin markalarından öteye gidemezdiniz foroğraftaki çakma diavel gibi.

yazık.
    maktama, blueway2, f0cus ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    aman tanrım süper kampanya hemen 3 5 tane almalıyım

toreador - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 700
    Artık şu markalar insanların istedikleri etiketleri yapıştırsalar da insanlar o fiyatın da 5.000 lira altını isteseler rahat rahat.

Geçen yıl çalıştığım mağazada maliyetinin 1600 TL, piyasada 2200 TL'ye satıldığını bildiğim televizyona son 2 adet kaldığı için 1700 TL etiket koymuştum. 1400 TL'den yukarıya bir fiyatta satılmasının imkan olmadığını mesaj yoluyla bildiren alıcı görünümlü ölücülerle tanışma şerefine nail olmuştum.

Henüz bir ürünün içeriğini, niteliğini, malzeme kalitesini, ilave olarak sunduklarını yahut muadillerinin sunduklarını bilmeden yalnızca fiyatındaki sayılarla nitelendiren insanların çoğunlukta olduğu ekonomilerde insanlar ikinci el ürün satın alacak kadar dahi parayı elde etmekte zorluk çekiyor. Güçlü ekonomiye sahip ülkelerin bu konudaki politikalarını takdir etmemek kabil değil haliyle.

İstiyoruz ki herkes bir ürünü üzerine günlük yemek parası ve yol parası maliyetini ekleyerek satsın; ama her sokağın başında bir teknik hizmet veren birim olsun, her aradığımda telefonu yanıtlayan biri olsun, her daim yedek parçalar stokta olsun. Sanarsın herkes bir Berat.

Alıntı toreador adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Artık şu markalar insanların istedikleri etiketleri yapıştırsalar da insanlar o fiyatın da 5.000 lira altını isteseler rahat rahat.

Geçen yıl çalıştığım mağazada maliyetinin 1600 TL, piyasada 2200 TL'ye satıldığını bildiğim televizyona son 2 adet kaldığı için 1700 TL etiket koymuştum. 1400 TL'den yukarıya bir fiyatta satılmasının imkan olmadığını mesaj yoluyla bildiren alıcı görünümlü ölücülerle tanışma şerefine nail olmuştum.

Henüz bir ürünün içeriğini, niteliğini, malzeme kalitesini, ilave olarak sunduklarını yahut muadillerinin sunduklarını bilmeden yalnızca fiyatındaki sayılarla nitelendiren insanların çoğunlukta olduğu ekonomilerde insanlar ikinci el ürün satın alacak kadar dahi parayı elde etmekte zorluk çekiyor. Güçlü ekonomiye sahip ülkelerin bu konudaki politikalarını takdir etmemek kabil değil haliyle.

İstiyoruz ki herkes bir ürünü üzerine günlük yemek parası ve yol parası maliyetini ekleyerek satsın; ama her sokağın başında bir teknik hizmet veren birim olsun, her aradığımda telefonu yanıtlayan biri olsun, her daim yedek parçalar stokta olsun. Sanarsın herkes bir Berat.
    Açıkçası motorlu taşıtlarda meselenin özü aslında satış sonrası hizmet ile ilişkili.. Ülkemizde motosiklet distributorlerinin satış sonrasındaki politikaları nedeni ile sektör gelişemedi. Şimdi ticari faaliyet gösterebilen herhangi bir tüzel kişilik kendine bir şirket kurup gidip bir markayla anlaşıp herhangi bir motosikleti Türkiyeye getirebiliriz.. Üzerine bir etiket koyup satışa sunabiliriz.. Bu bizi iyi bir distributor yapmaz..

Kabahat müşterinin değil hiçbizr zaman müşterinin olamaz.. Sen bir motosikletin üzerine 44 bin etiket koyduğunda bu ülkenin ekonomik şartları gereği bu parayı ödeyen her müşteri satış sonrasında düzgün hizmet isteyecektir..

Daha çok basit teknik sorunları gidermekten aciz servislerin olduğu bir yerde bu algıyı yıkmadan sadece ürün kaliteli bu fiyata satar demek doğru olmaz.. Ürün istediği kadar iyi olsun .. Hep aynı örneği veriyorum. Mazda fiyatına göre harika otomobiller üretir ama Türkiyede 2. el ve servis sıkıntısı olduğu için satmaz.. Yerine insanlar gider Renault Megane alır. vsvs..

Bizim distributorler şekilli motosiklet getirelim satalım 5 yıl sonra zaten bırakırız bu işi kafasında olduğu sürece olmaz.. Olmuyor zaten.. Geriye dönüp bir bakalım. Kymco, SYM, Hyosung nerde şimdi? Kawasaki bile bence Türkiye pazarında bitmiştir..

oialdemir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XMAX 250
    Nasıl oluyorda. Aynı fiyatta olan 3 model bizim ülkemizde farklı fiyatta satılyor. Hani kime ne kaptırırsak diye mi fiyat belirleniyor

https://www.moto.it/listino/benelli/...2017-20/fvgrc1
    https://www.moto.it/moto-nuove/benel...017-20/7236359
    https://www.moto.it/moto-nuove/benel...019-20/7689524
    maktama bunu beğendi.

AzÇok - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Benelli fiyat politikası konusunda başarılı değil. Artı Türkiye'ye yeni giren bir Çin markası olduğunu herkes biliyor. Fakat, bunu Benelli bilmiyor.
    oialdemir bunu beğendi.

oldcockroach - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 HONDA CBR 125R
    Alıntı arndiol adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aman tanrım süper kampanya hemen 3 5 tane almalıyım
    Sen enes2000mmcube al önce :D

Alıntı oldcockroach adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sen enes2000mmcube al önce :D
    istersem alırım kanki, sen rahat ol.

50 bin tl kredi 180 ay vadeli

dipnot: haftaya alıyorum tabi serviste motorda bir sıkıntı cıkmaz ise.

oldcockroach - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 HONDA CBR 125R
    Alıntı arndiol adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    istersem alırım kanki, sen rahat ol.

50 bin tl kredi 180 ay vadeli

dipnot: haftaya alıyorum tabi serviste motorda bir sıkıntı cıkmaz ise.
    50 bin ney ? kaç para ns200 :D 50K ne :D

502c alcam üstüne 2014 hasar kayıtlı ns200 alcam o 50bin TL'ye

tabi fakir oldugum için sigorta vergi için önce ns200 ü sonra 500c i satacagım.

Arkadaşlar, bu motoru beğendim, büyüklerimden yorumlarını rica ediyorum

Şu motorun kesinlikle 40bin altına düşmesi lazım 50bine mt7 var el insaf ya.

Leoncino kullandım blok gerçekten güzel fakat aynı bloğa sırf görüntü için 5bin lira fazladan saymak da koyar adama.

LostRider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Star Fire 48
    Diğer modelleri gibi bu da satmaz

oialdemir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XMAX 250
    Alıntı impetum adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şu motorun kesinlikle 40bin altına düşmesi lazım 50bine mt7 var el insaf ya.

Leoncino kullandım blok gerçekten güzel fakat aynı bloğa sırf görüntü için 5bin lira fazladan saymak da koyar adama.
    Aynen öyle. Böyle bir saçmalık olabilir mi ya. Aklım almıyor. TRK 502 ye gelince bu tur motoru bu satar fiyatı uygun olsun. Leoncino şekil 2-3 koyalım üstüne. 502 mini diavel 3-5 daha koyalım. Afedersiniz ama adamın alnını karşılarlar. Kime göre neye göre kardeşim. Bu motorların yurt dışında satış fiyatları 6000 Euro 3 de aynı olmak zorundadır.
    maktama bunu beğendi.

Alıntı oialdemir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aynen öyle. Böyle bir saçmalık olabilir mi ya. Aklım almıyor. TRK 502 ye gelince bu tur motoru bu satar fiyatı uygun olsun. Leoncino şekil 2-3 koyalım üstüne. 502 mini diavel 3-5 daha koyalım. Afedersiniz ama adamın alnını karşılarlar. Kime göre neye göre kardeşim. Bu motorların yurt dışında satış fiyatları 6000 Euro 3 de aynı olmak zorundadır.
    Hakkaten anlamıyorum hocam bi benelli çok ilginç şeyler yapıyo ya akla mantığa oturtamıyorum ben. Bi de bu fuara özel fiyat yani normalde 49bin istiyolar. Şu 3 motorun da 35bin lira olması lazım bence.
    oialdemir bunu beğendi.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)