Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

HERO Motosiklet modellerinde ÖTV indirimine ek İNDİRİM FIRSATI

Motovento
    REKLAM ALANI
    admin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Hero Motosiklet modellerinden Ocay ayı kampanyası başladı.

%8 ÖTV indirimine ek özel lansman indirimleri ile DASH 110i modeli 9.450TL , DUET 125i modeli 9.850TL , IGNITOR 125i modeli 10.750TL , DUET 110i modeli 9.250T 'den satılacak. Fiyatlar nakit alımlarda geçerli olup bayi için tavsiye edilen fiyat niteliğindedir.

Kampanya stoklarla sınırlıdır.

HERO MOTOSİKLET modellerini incelemek için tıklayın.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Yamaha MT-25
    En son 2016 model Hunk ve Karizma satıyorlardı. Gelmiş mi 2019 lar?

2018 Motosiklet Fuarındaki görevli, 2018 Mayıs'da Ignitor 125i, Kasım 2018 de! (Kasım da motor mu gelir demiştim, evet getireceğiz demişti) Hunk 200R gelecek demişti. İgnitor'un yaklaşık vaat edilenden 8 ay sonra gelmesi iyi olmuş. Hunk KAsım denmişti demek ki seneye Eylül ayında gelebilir. Aydın'da mı Denizli'de mi ne fabrika açılıyordu. Onu da merakla bekliyoruz

2015-2016 yıllarında neredeyse diğer Hintli marka ile başa baş bilinirlikte idi. Diğer marka servis günleri, test sürüşleri, Türkiye turları ile uzadı gitti. Bence daha sağlam olan bir marka olan Hero silinmeye yüz tuttu. Çok söyledim, çok anlattım, youtube da Türkiye'deki en detaylı Hunk videosunu çektim. Ama bu kadar sağlam, taş gibi, vur kırbacı bir marka malesef daha ileride olmalıydı. 300-500 TL fazlasına CB 125 F satılıyor.

Motosikleti
    Artık Yok...
    hero da alınabilicek benim gördüğüm elle tutulur tek motor karizma modeli.. full grenajlı alırsan bir şeye benziyor motor.. üstündeki honda motoru crf230 lardada kullanılan kara düzen kolay kolay arıza vermiycek ömürlük motor..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)