Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Held C4 Çene Açılır Kasklarda %58 İNDİRİM

Motovento
    REKLAM ALANI
    admin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Schuberth tarafından Held için yapılan C4 çene açılır kasklarda %58 indirim Motomax mağazalarında başladı.
    Stoklarla sınırlı bu kampanyayı kaçırmayın.

Held H-C4 Açılabilir Kask Modelleri için Tıklayın

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Tracer700
    kaskım olmasına rağmen ciddi ciddi düşünmeye başladım

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Gs 1200 Adv
    Alıntı orh adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kaskım olmasına rağmen ciddi ciddi düşünmeye başladım
    neden ? bir kazadan sonra çene ameliyatı için paran çok galiba. arkadaşım her yerde adamlar bas bas bağırıyor çene açılır kask kullanmayın diye. algı problemin mi var?

Emreerol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R 1250 GSA
    Tüm dünya fiyatlarına göre dahi çok çok uygun. Cumartesi Scorpion 1400 aldım motomax'den. Çene açılır kask sevmememe rağmen bir ara almaya bile niyetlendim. Çene açılır kullanan için çok iyi fiyat.

hokahey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    neden %58 gibi küsuratlı bir indirime gidilmiş anlamadım.

olmuşken %60 olsaydı bari..

Green Arrow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Moto Guzzi v7 850 Special + Kymco People S 200
    Alıntı sultanselim adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    neden ? bir kazadan sonra çene ameliyatı için paran çok galiba. arkadaşım her yerde adamlar bas bas bağırıyor çene açılır kask kullanmayın diye. algı problemin mi var?
    Kimse kullanmayın falan demiyor hocam. Dünyanın en medeni ülkelerinde niye satılıyor ve kullanılıyor. Denen şey full face her zaman daha güvenlidir. Açılır kaskların dahi güvenlik sertifikaları vardır olmasa idi üretimine izin verilmezdi. Full face'e yönlendirmekte haklısınız ama böyle duyar kasmak hiç faydalı olmuyor bilginize.

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:00 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:59 ----------

Alıntı hokahey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    neden %58 gibi küsuratlı bir indirime gidilmiş anlamadım.

olmuşken %60 olsaydı bari..
    Maliyet-kar zarar hesabı olabilir mi ?
    espresso bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Gs 1200 Adv
    Alıntı Green Arrow adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kimse kullanmayın falan demiyor hocam. Dünyanın en medeni ülkelerinde niye satılıyor ve kullanılıyor. Denen şey full face her zaman daha güvenlidir. Açılır kaskların dahi güvenlik sertifikaları vardır olmasa idi üretimine izin verilmezdi. Full face'e yönlendirmekte haklısınız ama böyle duyar kasmak hiç faydalı olmuyor bilginize.

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:00 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:59 ----------

Maliyet-kar zarar hesabı olabilir mi ?
    Duyar kasmak mı? Bana ne ulan kapalı kask yapan firmalar babamın değil ki? Biz burada insanlara yardımcı olmak için uğraşıyoruz. Geçenlerde bi kurye arkadaş kaza yapmıştı. Açılır kask takmış. Suratının halini görsen böyle konuşmazdın. Hayır mantığı yok bir kere. Çeneni yüzünü koruyamadıktan sonra bafiliyim öyle kaskı ben

Motosikleti
    Yamaha MT-25
    Geçen gün bir arkadaş motordan düştü. Kaskı vardı, sadece çene bölgesinde kanama oldu. Bir istatistiğe göre çarpmaların %73 mü ne ön-çene bölgesinden oluyormuş. Çene açılır kasklar, kapatsan da fulface kadar güvenli değil. Sadece ve sadece sürekli olarak iç mekanlara girmek zorunda olan paketçi arkadaşlar bunu kullanmalılar. Yoksa prensip olarak çene açılır kask kullanılmamalı.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Gs 1200 Adv
    Alıntı Öz_Musti adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçen gün bir arkadaş motordan düştü. Kaskı vardı, sadece çene bölgesinde kanama oldu. Bir istatistiğe göre çarpmaların %73 mü ne ön-çene bölgesinden oluyormuş. Çene açılır kasklar, kapatsan da fulface kadar güvenli değil. Sadece ve sadece sürekli olarak iç mekanlara girmek zorunda olan paketçi arkadaşlar bunu kullanmalılar. Yoksa prensip olarak çene açılır kask kullanılmamalı.
    gel de anlat bunlara!

ryangt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Çok enteresan .. held birebir Schuberthin aynısı olmasına rağmen motomax satamiyor. Diğer yandan Schuberth'in distribütörlüğü için kriz vaktinde millet birbirini yiyor .

Oysa motomax , Schuberth'in ilk distribütöruydu.

İçindeki ürün aynı ürün olsa bile üstündeki etiket müşteri açısından bu kadar farketmemeli diye düşünüyorum.
    Green Arrow bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)