Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Motomax Hasanpaşa Mağazası Çalışma Arkadaşları Arıyor!

Motovento
    REKLAM ALANI
    admin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Motomax Hasanpaşa Mağazası için çalışma arkadaşları arıyor.

Sizde bu kriterlere uyduğunuzu düşünüyorsanız e-posta,fax ya da motomax.com.tr'de yer alan form vasıtasıyla başvuru yapabilirsiniz.

Motomax e-posta :personel@motomax.com.tr

Form;

https://www.motomax.com.tr/insan-kaynaklari

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    hokahey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    up diyelim o zaman.

yalnız, esnek çalışma saati deyince insan bi' kıllanıyor. ne kadar esnek mesela?
    twisten bunu beğendi.

MrMud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Husqvarna TE250
    Çinli ile geleni postalayıp, litrelik makinalar gelince miyavlayacaksanız...
    montanaturne, Shrieker, Emreerol ve 8 diğerleri bunu beğendiler..

Mamba09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Scrambler & Suzuki Vanvan
    Esnek çalışma saati yazan tüm firmalardan alışveriş yapmayı kestim 2 sene önce. Motomax’ten de kesiyorum. Her gittiğim yerde de çalışana sorarım kaç saat çalışıyorsun diye. 10-12 saat çalıştırıp asgari ücret veren, insanları sömüren, insana kendine ait sosyal vakit vermeyen bu işletmelerle avrupa birliğine falan zaten giremeyiz.

montanaturne - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CB250R
    Yalnız motosiklet sektöründe ne ile geldiğine bakmaksızın bir isteksizlik var çalışanlarda. Silah zoruyla tutuyorlarmış gibi çalışanları. Motomax da bu şikayetim olan yerlerden biriydi. Demek ki zorla çalıştırıyorlarmış gerçekten kaçmış hepsi

Motosikleti
    falcon flash 100
    Eleman arama sebebiniz nedir?

İşi büyütüyorsanız mevcut eleman sayısı yetmiyorsa problem yok.

Mevcut eleman çıktı onun yerine arıyorsanız çıkan elemanın çıkış sebebi nedir?

Birde dolgun ücret / satış odaklı dolgun ücret nedir? Elemana asgari ücret verip satıştan komisyon al deyip fiyatlara yüklenirsen o iş biraz zor.

Bir iş yerinde uzun bir süre çalışabilecek seniz derken diğer elemanların ortalama çalışma süresi nedir? Her gelen altı ayda gidiyorsa?

Şakası bir yana eleman çalıştırmak kadar zor bir iş yok hele birde böyle müşteri ile karşı karşıya gelen eleman çalıştırmak hepsinden zor.

Motosikleti
    Honda Cbr500R (2015)
    Kırbaçlanacak modern köle aranıyor yazın daha çabuk sonuç alırsınız.

harun27 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2023 Vespa Primavera 150
    Alıntı MrMud adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    o sanırım 'Doğru müşteriyi bulunca doğru ürünü satabilecek' kısmı sanırım
    twisten bunu beğendi.

En az 10saat çalıştırılacak köle aranıyor. Neredeyse her firma bu şekilde eleman arıyor. Asgari ücret civarı olan hemen hemen her işin çalışma tarzı modern kölelik.

YouSuffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6N
    başvurdum merak edıyorum esnek çalışma saati ve dolgun ücreti, geri dönül olursa burayı editlerim

gogozh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Esnek çalışma saati = ırgat misali çalışacak gık demiyecek .

Satis odaklı dolgun ücret = uyum sağlamış saglamamis ittirirsen iyi maaş . Sattigin kadar para kocum .

MahmutBiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1200Z Super Ténéré
    Arkadaşlar otomotiv sektörü hep aynı. Maalesef otomotiv devleri bile bu şekilde çalıştığında tüm motosiklet otomobil firmaları birbirlerine çok yakın standartlarda çalışıyorlar. Çoğu resmi tatil bile yapmıyor. 1 hafta izin. Burada bence tek suçlu devlet. Bazı şeylere göz yumuluyor ve izin veriliyor. Formalite icabı resmi tatil ve çalışma satleri var. Düşünün resmi tatillerde tatil yapmayan kaç firma var.. Artık milletçe alıştık. Yani bu şekilde çalışan tek firma motomax değil yüzlerce firma var. Patronu sgkya şikayet etmek istediğinizde sizin isminiz ve şikayetiniz patrona veriliyor ( böyle bir düzen burası ). Bunu bilen işçi gık demeden ekmek parasına çalışıyor.

Bence bu tartışmalar ayrı bir başlık altında konuşulmalı. Keşke tüm işyerleri standart saatlerde çalışsa ve ekstra çalıştığı saatler için bazı ülkeler gibi devlete extra vergi verse...

fatih.met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    Alıntı MahmutBiner adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar otomotiv sektörü hep aynı. Maalesef otomotiv devleri bile bu şekilde çalıştığında tüm motosiklet otomobil firmaları birbirlerine çok yakın standartlarda çalışıyorlar. Çoğu resmi tatil bile yapmıyor. 1 hafta izin. Burada bence tek suçlu devlet. Bazı şeylere göz yumuluyor ve izin veriliyor. Formalite icabı resmi tatil ve çalışma satleri var. Düşünün resmi tatillerde tatil yapmayan kaç firma var.. Artık milletçe alıştık. Yani bu şekilde çalışan tek firma motomax değil yüzlerce firma var. Patronu sgkya şikayet etmek istediğinizde sizin isminiz ve şikayetiniz patrona veriliyor ( böyle bir düzen burası ). Bunu bilen işçi gık demeden ekmek parasına çalışıyor.

Bence bu tartışmalar ayrı bir başlık altında konuşulmalı. Keşke tüm işyerleri standart saatlerde çalışsa ve ekstra çalıştığı saatler için bazı ülkeler gibi devlete extra vergi verse...
    11 kişilik ekipte haksız yere bir miktar paramız kesilecekti ve aramızda anlaşıp hep beraber işi bırakmak suretiyle taşeronu tehdit edecektik ve sonuç?

yusuf usta ve ben işi bıraktık, kalan diğer 9 kişi hooopppp 180 dereceeeee

haysiyetiniz bu kadar, sizin karakteriniz bu, kişiliğiniz bu, gidin köle gibi 14 saat çalışın kölelik yapın, onurunuzu gururunuzu insanlığınızı yitirmiş zaten bir ölüsünüz.

Alıntı fatih.met adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    11 kişilik ekipte haksız yere bir miktar paramız kesilecekti ve aramızda anlaşıp hep beraber işi bırakmak suretiyle taşeronu tehdit edecektik ve sonuç?

haysiyetiniz bu kadar, sizin karakteriniz bu, kişiliğiniz bu, gidin köle gibi 14 saat çalışın kölelik yapın, onurunuzu gururunuzu insanlığınızı yitirmiş zaten bir ölüsünüz.
    Fatih, bu foruma üye olduğumdan beri senin yorumlarını okurum. Son zamanlarda moralin bozuk sanırım çok agresifsin. Kafanı toparlamanı tavsiye ediyorum dikkat et kendine.
    fatih.met bunu beğendi.

MrMud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Husqvarna TE250
    Alıntı harun27 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    o sanırım 'Doğru müşteriyi bulunca doğru ürünü satabilecek' kısmı sanırım
    "Seni seçtim çünkü sen zekisin, Japon'sun bi kere..." :D :D
    +299 Gitmek cesaret ister, Enduro yapmak yetenek.
    Cesaret aptalda da var, ama yetenek herkeste yok...
    -MrMud

MahmutBiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1200Z Super Ténéré
    Alıntı fatih.met adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Kardeşim sen nediyorsun ? Ben motomaxin sahibimiyim ? Hayatımda birkez girip alışveriş yapmışlığım yok. Bir ağlayan senmisin sanıyosun. Bir bu kötü durumu yaşayan sizmisiniz sadece. Türkiyenin genel hali kaç kişi bu yüzden intihar ediyor piskolojisi bozuluyor birbirini katlediyor. Bunlara komple devletin el atması ve kimsenin madur olmaması gerek. Banane ordaki kişilerden yaşadığınız problemden. Ben bu problem türkiyenin genelinde var diyorum. Kaç yaşındasın bilmiyorum ama önce yazılanı okuyun.

Sonuç olarak siz haksızlığa uğramış ve işsiz kalmışsınız. Şimdi oradakilerin hepsi .... olsa ne olur.

Burada bana haysiyetsiz ve karaktersiz diyorsun. İnsan utanır. Bugüne kadar forumda motomax hakkında tek bir iyi yorumum yok.

Alıntı MrMud adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mükemmel tespit.

papanax - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM390 , Ducati Monster 797, Xmax 400
    kampanya zamanı bi uğrayalım dedik...içeri almadılar
    o günden beri önünden geçmediğim mağaza

Kurlar arttıktan sonra bi uğrayalım dedik. Eminönü esnafına dönmüşlerdi, elimize alıp incelediğimiz şeyleri hemen paketleyip satmaya kalktılar.
    Lafa gelince, şekil şukul.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)