Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

MOTORUMA FIRSAT VE İNDİRİM KÖŞESİ

Motovento
    REKLAM ALANI
    admin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

MOTORUMA motosiklet aksesuarları ve ekipmanları mağazasında indirim kampanyası başladı. www.motoruma.com adresindeki fırsat köşesi sayfasında indirimli ürünleri inceleyebilirsiniz.

Motoruma sayfasına gitmek için tıklayın

İndirimdeki diğer ürünler için tıklayın

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    gerivites - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    D400
    Bu fırsatlara param yetmiyor. Mezarımı arıyorum gideyim de gömüleyim.
    yamtareroglu bunu beğendi.

İstanbul'da, müşteriye yam yam gibi yaklaşmayan tek motosiklet mağazası.

Mutlaka başka mağazalar da vardır. Ben denk gelmedim.
    MrMud bunu beğendi.

zekeriyaimam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    simson
    Kahve alpinestars mont fuarda 1500 tl'di

LynXMaSTeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 650F | Honda CB750 Hornet
    indirimli hali buysa..
    motomax yine %50 indirime gidiyormuş, oraya bakın derim.

MrMud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Husqvarna TE250
    Alıntı LynXMaSTeR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    indirimli hali buysa..
    motomax yine %50 indirime gidiyormuş, oraya bakın derim.
    Birinde LS2, diğerinde bell caberg ?
    Birinde 4Rider, diğerinde revit ?
    En önemlisi birine girdim suratımıza bakmadılar, diğerine girince kahvemi çay mı ?

Babamın oğlu değil tanimam kendisini, ama dükkanına gelen müşteriye kuru et ikram eden başka aksesuar mağazası görmedim ben
    yokon bunu beğendi.

Tüm amaçları müşteriye ürün satmak olmayan.Bilgi ve donanım seviyeri bu sektör için özellikle yerinde olan bir kaç magazadan biri.

is motomax olunca herkes calisanlarin davranislarindan sikayetci. Bana denk gelmedi heralde her gittigimde nefret etsemde enerji icecegi ikram ettiler ben almadim calisan arkadaslarda 1 2 tane kendini begenmis var ama mesala ben ilk ekipmanlarimi alirken motomax de eldivenin hissiyatini anlamam icin calisan arkadas kendi motoruna bile oturtmustu beni. Motomax ile ayni yerde 1 arka sokakta full alpinestars ve htc satan dukkan var adini unuttum orasi bana 3 gittigimde de fare muamelesi yapmisti bende ordan tiksiniyorum ) Motorumayida herkes ovmus deneyecegim inş

Chnzyrt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CRF250 Rally
    Merhabalar, motorumu almadan önce yaklaşık olarak 5-6 mağaza gezdim. Bunların içinde bana en iyi davranan ilgilenen motorumaydı. Bu sebeple gidip kask, sırt koruma ve ceketimi oradan aldım. Motomax'daki elemanlar tamamen kendini beğenmiş ve biz zaten satıyoruz kafasında gelen müşterileri ciddiye almıyorlar. Lakin 1200 GS vs. motora sahipseniz ya da youtube videosu çekiyorsanız başka. İndirimleri güzel değerlendirilebilir ama bir motorcu olarak müşterisinin kıymetini bilmeyen bu mağazadan alışveriş yapmayı pek tercih etmiyorum. Bu hafta gidip tekrar bir şeyler bakacağım. Yorumlarımı paylaşacağım.

Motosikleti
    Alıntı MrMud adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Birinde LS2, diğerinde bell caberg ?
    Birinde 4Rider, diğerinde revit ?
    En önemlisi birine girdim suratımıza bakmadılar, diğerine girince kahvemi çay mı ?

Babamın oğlu değil tanimam kendisini, ama dükkanına gelen müşteriye kuru et ikram eden başka aksesuar mağazası görmedim ben
    hocam hangisini kötülediğinizi anlayamadım, iki mağaza da revit satıyor.

MrMud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Husqvarna TE250
    Mesele iki mağazanında revit satması değil, sadece laneten bir örnekti.

Motomaxta LS2, 4riders gibi bilimum alt segment ekipman markaları kaynıyor gördüğüm kadarıyla.
    Motoruma'da önünüze gelebilecek en alt segment marka Venom'dur, kaldı ki Venom'un da en tutulan ve kullanici tarafından beğenilen ürünlerini bulundururlar.
    Milyonda bir kivaminda istisnalar harici, Motoruma'da dandik herhangi bir ekipman görme şansınız yoktur.
    "Ulan buna da para verilirmi , çöp bu.." diyeceğiniz birşey bulamazsınız özellikle aramadıkça.

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:53 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:39 ----------

Aklıma gelmişken ufak bi mevzu anlatayım, motoruma mağazasının distrübütörlugunu aldığı CMS marka portekiz mali kasklar yeni gelmişti, magaza personelinin ve sahibin ısrarı ve övmesi üzerine hiç tanımadığımız bi marka olmasına rağmen sözüne itimat edip kaskı satın aldık (Öz abime alındi kask bu arada).

Kaskı satın aldıktan tahmini 1 ay sonra abim kaza yaptı, 80-90km hızla highside yiyerek ok misali direğe kafadan çarptı, kafasınin arka köşe kısmından, sağ sol hatırlamıyorum açıkçası.

Ben hastahaneye gittiğimde kaskın halini görünce başımdan aşağı kaynar sular döküldü, bin türlü senaryo yazdım...
    Ama Allah'a şükür öyle dehşet bi çarpmaya rağmen 2 saatlik işlemler ve kontroller sonrası "en ufak bir kırığı çıkığı olmadan" hastahaneden taburcu olup eve dönebildi.

Bahsettiğim kask magazanin icine girer girmez önünüze çikacak, rafta gururla duruyor görevimi yaptım dercesine, uğrarsanız görürsünüz
    Kask dışında montu dizligi ayakkabısı komple magaza personeli tarafindan gayet makul fiyatlara tavsiye edilmiş alınmıştı, ve dediğim gibi gram kırık çıkık yaşamadan kalkıp eve geldi..
    Abiniz veya bir yakınınız böyle bir kazadan en ufak yara almadan, burnu kanamadan kurtulunca, önce Allah'a şükredip, sonra bu ekipmanları tavsiye edenlere teşekkür ediyosunuz ister istemez emin olun
    twisten, gondors1990, The Dude ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    Honda Cbr500R (2015)
    insanları gerizekalı yerine koymaktan başka bir şey yapmamışlar, sözde indirimli ürünler ama diğer sitelerde daha ucuzunu bulmak mümkün.

Motosikleti
    hocam alt segment ürün daha fazla diye bir mağazayı kötülemek ne kadar doğru bilemedim.
    ikisi de aynı markaları satıyor ve motomax şu an açık ara daha ucuza satıyor.
    hangisi işinize geliyorsa ordan alışveriş yapmanız en akıllıca tercih olacaktır.

Bugün indirimden habersiz aradığım bi eldiven için gittim. Bedeni yoktu hemen depodan getirttiler sağolsunlar. Bana ilgili samimi geldiler. Hemen kahve söylediler sagolsunlar. Motomax de güzel indirim var evet ama satıcı bir arkadaşın yanlış bilgilendirmesi sonucu maalesef 4 mevsim mont yerine yazlık bir mont almış bulundum(benimde hatam var) sonradan farkettim ama iş işten geçti değişim iade yapmiyorlar orası da apayri bir tartışma konusu. Motoruma muhakkak alışveriş yapacağım mağazalar arasında.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)