Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

POLEMA MOTOSİKLET BOTLARI - %100 Yerli Üretim

Motovento
    REKLAM ALANI
    admin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Günlük kullanım için uygun motosiklet botu arayan motosiklet sürücülerinin aradığı bot Polema. %100 yerli üretim Polema korumalı motosiklet botları üst kısmı nefes alabilir ve suya dayanıklı % 100 deriden üretildi. 3D mesh astar ile destekli iç döşeme rahat ve konforlu bir sürüş sağlıyor ve bot ortepedik taban ile gün boyu rahat.

Botun Koruma Özellikleri

- Ön burun , arkada koruma desteği*

- Topuk ayak bileği koruyucu desteği

Bütün motosikletler için ideal sürüş sağlar.

Satış Noktaları ;

- Honda Esengül Motor
    Mahmut Şevket Paşa Mah. Odesa Bulvarı No:22 Okmeydanı - Şişli - İstanbul

- Polema AyakkabıSanayi
    15 Temmuz Mh. Gülbahar Cd. No:104/1A Güneşli / İstanbul

- Yıldız Ticaret Hasanpaşa
    Eğitim Mh. Poyraz Sk. Sadıkoğlu İş Merkezi No:34 D:2 Kadıköy / İstanbul

- Yıldız Ticaret Sirkeci
    Hobyar Mh. Hamidiye Cd. Doğubank İş Hanı D:137 Fatih / İstanbul

- Yıldız Ticaret Ümraniye
    Kazım Karabekir Mh. Adem Yavuz Cd. No:54 Ümraniye / İstanbul

Online satış : www.motorsepeti.com.tr
    tiawern bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Emreerol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R 1250 GSA
    YDS varken zor. Fiyatlar da pek rekabetçi değil piyasaya yeni çıkmış bir firma için. Kaldı ki tipi de bana converse'i hatırlattı. Motosikletle bağdaştıramadım. Garip taban. Koruma sertifika bilgisi yok v.s.

Yolları açık olsun.

06Serhat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Gsxr 600 K4
    Ankara da satışı niye yok? İncelesek fena olmazdı.

blacktulip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    az kaçar,çok yakar.
    Alıntı Emreerol adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    YDS varken zor. Fiyatlar da pek rekabetçi değil piyasaya yeni çıkmış bir firma için. Kaldı ki tipi de bana converse'i hatırlattı. Motosikletle bağdaştıramadım. Garip taban. Koruma sertifika bilgisi yok v.s.

Yolları açık olsun.
    Bahsettiğiniz YDS nin hangi modeli acaba.

YBRMANİA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR 1000RR(14)-YAMAHA YBR(12)
    fiyatı uygun olsa da vatandaş giyse.spor ayakkabıyla kullanmaktan iyidir.

mehmetseza - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM / GTS 250, FİDDLE 2, ORBİT 2, JOYMAX, JET 4
    https://www.ydsshop.com/motorcu

Motosikleti
    Honda Cb500f & SYM Joymax Z+
    Aboov kafaya gel.
    Tasarım berbat.
    Bilek kemiği(talus ya da fibula sanırım) koruması yok.
    Suya "dayanıklı".
    Ve sadece 370TL

Daha başarılısı için bkz: https://www.motoplus.com.tr/urun/991...otosiklet-Botu

Ya da 200-300TL daha verip ömürlük TCX filan alın.

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    Benim yazlık mevsimlik TCX, kışlık uzun YDS. YDS fiyatı için çok iyi bot. Polema'yı bilmem, ama marka ayırmaksızın bu tarz ("günlük kullanıma uygun") botları pek tavsiye etmem; korumaları genellikle zayıf. Almasanız da normal ayakkabı kullansanız neredeyse aynı.

Önemli olan yerli üretim bir markanın piyasaya çıkmasıdır. Yatırım yapanların eline sağlık. Böyle şeylere ihtiyaç var arkadaşlar. Bütçe ileriki zamanda dengeye oturur. Ürünü görmeden denemeden yorum yapamayız. Ürün de zamanla özellikleri denegeye oturur. Dediğim gibi önemli olan piyasada tek olanlara biz tüketicilere alternatiftir. Bunlar bizim iyiliğimize, ne istersek onu alırız. Alternatif olmayınca ne istersek onu alamayız bunu unutmayalım. Seçeneklerin olması güzeldir. Tıpkı yurt dışında olduğu gibi. Desteğim tam darısı gelecek başka firmalara olsun, moral verelim. Kötü olsa satılmaz almayız zaten.
    pinkcrow7 ve alp010 bunu beğendiler.

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    Fuarda görmüştüm, kalitesi kötü değil. Sadece bu tarz ayakkabılar tam amacına matuf yapılanlara göre yetersiz korumada.

Yerli ve kaliteli ürün her zaman tercihtir. Fiyat avantajı da var; insan başka ne ister?

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:42 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:41 ----------

Aynı fiyat ve kalitede olursa da yerli tercihtir; el kazanacağına memleketimizin girişimcisi kazansın.

travel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Şu an yok.
    Alıntı Ridefornat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Önemli olan yerli üretim bir markanın piyasaya çıkmasıdır. Yatırım yapanların eline sağlık. Böyle şeylere ihtiyaç var arkadaşlar. Bütçe ileriki zamanda dengeye oturur. Ürünü görmeden denemeden yorum yapamayız. Ürün de zamanla özellikleri denegeye oturur. Dediğim gibi önemli olan piyasada tek olanlara biz tüketicilere alternatiftir. Bunlar bizim iyiliğimize, ne istersek onu alırız. Alternatif olmayınca ne istersek onu alamayız bunu unutmayalım. Seçeneklerin olması güzeldir. Tıpkı yurt dışında olduğu gibi. Desteğim tam darısı gelecek başka firmalara olsun, moral verelim. Kötü olsa satılmaz almayız zaten.
    Ben de destekleyici olmaktan yanayim. Kirici degil yapici geri bildirimlerde bulunalim ki gelistirip talep dogrultusunda kendilerini gelistirsinler.
    Az koruma sifir korumadan iyidir.
    Umarim zaman icin de model cesitliligi motosiklet turlerine gore gelisir.
    Umarim basarili olursunuz.
    Hayirli olsun

gogozh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Topugunda ışık falan var mı ? Çocuk ayakkabisina benziyor bunlar .

YDS ve rockwell bunları teketek'te her türlü alır

Motosikleti
    xv250
    bildiğin ayakkabı gibi korumalı mı acep

Fotolarda eşşek kadar korumaları yazmış, okumuyo musunuz arkadaş? 3 tane kelimeyi bari okuyun be yav. motosikletin de bazı yerlerinde yazılar var, lastik basıncıydı, göstergede uyarı yazısıydı, onları okuyorsunuzdur umarım.
    Ben beğendim, gayet güzel görünüyor, ama fiyat çok mu, evet çok da, az olanı kadı mı ki memlekette. Ne yalan söyleyeyim ben artık postal, trekking botu, iş botu gibi şeyler kullanıyorum. Hem fiyatı uygun hem tüm gün ayakta durabiliyor. Motosikleti de sadece işe git gele kullandığım için en uzun yaptığım mesafe 35 km. Tabii ki korumalı bot olsa süper olur ama en son motobot kullanmıştım sonunda haşatı çıktı, bu fiyatlarla hele iş yerinde tüm gün ayağımda duracak motosiklet botu alamıyorum, kusura bakmasın satanlar.

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Bence de hoş bir tarzı var. Dainese ve Rev'it'in de bu tarz ayakkabıları var. Bir de motosiklet sitelerinden birine veya kendi sitelerinde video inceleme yaptırsalar güzel olur.

MrMud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Husqvarna TE250
    İyide bunun kopyası hatta pardon bunun kopyalandigi rockwell bundan daha ucuz, marka olarak daha köklü, illa birbirine birebir benzeyen bi ürün alacaksam daha ucuz ve daha köklü olan bi markayı almamam için bana tek sebep olarak "yerli" üretim diyebilirsiniz... Onuda , "Lan yerli mal ithalden nasil daha pahalı ?!" Diye sorarım.

Kaldi ki rockwell ithalmi degilmi onuda araştırmadım...

Motosikleti
    xv250
    eşek kadar yazıyor da yazmasına benim eldivenler de korumalı ama gel gör

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    Benim işe git gelim 19 + 19 km. Ama yine de yazlık ve kışlık motor botu kullanıyorum. Günlük ayakkabımı da yanımda taşıyorum, işe gelince değiştiriyorum. Günlük ayakkabı günlük ayakkabıdır, motor botu da motor botudur. İkisini birbirine çevirmeyelim, ne biri ne diğeri durumu oluşmasın. Benim naçizane tavsiyem odur...

Not: YDS'yi de tek geçerim. Bot olarak da günlük normal ayakkabı olarak da YDS kullanıyorum; sağlamlar, rahatlar ve yabancı markalara göre de ucuzlar. Alınız aldırınız...

Alıntı Cyan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim yazlık mevsimlik TCX, kışlık uzun YDS. YDS fiyatı için çok iyi bot. Polema'yı bilmem, ama marka ayırmaksızın bu tarz ("günlük kullanıma uygun") botları pek tavsiye etmem; korumaları genellikle zayıf. Almasanız da normal ayakkabı kullansanız neredeyse aynı.
    Neredeyse aynı? YDS nin 7.2 gtx botunu kullanıyorum. Eğer ayağımda o değilde spor ayakkabı olsaydı bileğim bir kaç yerinden kırılmıştı. Tabi ki uzun çizme tipi daha iyi ama günlük botları da spor ayakkabıyla bir tutmak komik olmuş.

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    Alıntı wing41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Neredeyse aynı? YDS nin 7.2 gtx botunu kullanıyorum. Eğer ayağımda o değilde spor ayakkabı olsaydı bileğim bir kaç yerinden kırılmıştı. Tabi ki uzun çizme tipi daha iyi ama günlük botları da spor ayakkabıyla bir tutmak komik olmuş.
    Okuma problemi olmuş gibi; özne Polema'nınkilere benzer "günlük kullanıma uygun" motosiklet ayakkabıları. Bunlar ile normal ayakkabılar neredeyse aynı diyorum. Gerçek motosiklet botları böyle değil, zaten bunlar yerine adam gibi motosiklet botu kullanın diyorum - anafikir o mesajın

YDS'nin GTX botu ile konumuz olan botlar bir mi Allah aşkına. Göz var izan var...

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:48 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:38 ----------

Bir ekleme: Bot dediğim zaman kısalar da uzunlar da buna giriyor. Yani GTX 7.2 de 11 de benim için motosiklet botu. Polema (veya benzeri ürünler) değil (nokta)

Kullanan kullansın, kendi bileceği iş...
    wing41 bunu beğendi.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)