Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Mondial RX1i Evo ile Yolun İzini Sür ! (YENİ)

Motovento
    REKLAM ALANI
    F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    millet bu mondial i çok hafife alıyor
    birgün kamptan gelirken bi tane rx 3 denk geldi eleman 140 km/h dan aşşağıya düşmeden 90 km yol geldi peşimizden motora hiçbirşey de olmadı sağlam dı yani
    bursalıali bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    idinc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200NS ABS (2017) / Bajaj Boxer 150
    Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    birgün kamptan gelirken bi tane rx 3 denk geldi eleman 140 km/h dan aşşağıya düşmeden 90 km yol geldi peşimizden motora hiçbirşey de olmadı sağlam dı yani
    Sakarya'ya selamlar olsun.

Aslında RX3/RX1 Mondial değil, zira bildiğim kadarıyla da Mondial'in getirdiği motosikletlerin tamamı aynı firmanın teknolojisi değil, özellikle de RX ler için söylüyorum, geçmişi olan ve kaliteli ürün çıkaran Zongshen'in teknolojisi ürün olması nedeniyle sağlam motor aksamına sahip olduğunu düşünüyorum.
    Yeter ki, bakımını iyi yapılmış olsun.
    Kazanılması gereken kültür, motor aksamından anlayan bakımını büyük keyifle yapabilen ve bundan zevk alan kültürü motosiklet sürücüler arasında yaygınlaştırmak olmalıdır.

Kazasız, keyifli sürüşler olsun.
    bursalıali bunu beğendi.

Motosikleti
    2014 CBR500R vs Dio 110
    Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    90km boyunca 140km/h ile gidince sağlamlığı tescillenmiş mi oluyor?...
    Yayan bunu beğendi.
    The Power of The Dreams.

bursalıali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial RX3İ EVO-Honda Falcon NX4- FYM 250
    Temmuz 2015 de sıfır aldığım rx3i evo ile 16000 km üzeri yol yaptım . Aynı motorla 50000 - 60000 - 70000 km problemsiz bir şekilde kullanan pek çok
    arkadaşımız var. Problemsiz bir motor mudur ? Hayır . Her 100 motordan üçünde dördünde stop problemine rastlanmaktadır. Eğer bu problemin halli için doğru elemanlara ulaşabilirseniz ,derdinizin UMA tarafından halledileceğinden emin olun. Amma bilgisiz servis, ilgisiz UMA personeli ve üçkağıtçı parçacı
    ve bayi istemediğiniz kadar çok . Bu anlattığım sıkıntılar zaten her Türk insanının şikayeti değil mi? Hepimiz çok sıklıkla aynı sorunlarla karşılaşmıyor
    muyuz? En kolayına kaçarak CAPON MOTORUNDAN ŞAŞMAACAN BİLADER diyenlere gülüp geçiyorum . Bu satırların yazarı 4 sene HONDA NX 4 kullandı. Sevgiler.

Motosikleti
    Artık Yok...
    bir tek banamı enduro gibi gelmedi sanki naked kasaya bir gaga takmışlar önüne bir yan çantalar koymuşlar arkasına o kadar..

Motosikleti
    125 cc ve enduro olursa bu kadar olur diye düşünüyorum .

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:02 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:57 ----------

Kuryeler tercih edebilir gibi gibi.

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Alıntı dyavol-77 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    90km boyunca 140km/h ile gidince sağlamlığı tescillenmiş mi oluyor?...
    yerden yere vurulacak kadar dandik değil
    bi motora sağlam diyebilmek için en az bi 15 yıl geçmişi olmalı
    bak tenere transalp eski afrika varadero v strom gibi motorlara hiç dandik diyen gördün mü
    he dandik diyen elbet vardır onlar ne istediğini bilmeyen kullanıcılar bence
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

Motosikleti
    Bence bu paraya bu motor iş görür gibi gibi.

Motosikleti
    Mondial rx1 Evo
    Yeni aldım 1 ay oldu. Şu anda hiçbir sıkıntım yok fıtı fıtı sürüyorum Motorun şekli çok oturmuş ve karizmatik. Egzos sesi 125cc bir motor için çok güzel. Süspansiyonları gayet başarılı buluyorum ki motor zaten bize konforlu sürüş deneyimi sunmak üzere lanse edilmiş. Sele yumuşaklığı arkçı için oldukça iyi ,sürücü kısmı arkaya göre biraz sert. Beş on beygir daha yüksek olsaydı tadından yenmeyecek bir motor olurdu fakat arkçı olmadığı sürece de fiyatına ve özelliklerine baktığımız zaman gayet yeterli bir gücü var(-yani gidiyor mu gidiyor, -ee yavaş gidiyor, -ee arkada 3 tane çanta, koruma demirleri, önde çift maşa süspansiyon,şekilse en şekilinden, e fiyat da uygun bırak yavaş gitsin.). Arkçı aldığınızda ise eğim gözler durumda oluyorsunuz.

Motorla ilgili anlatacağım şu anlık bu kadar, soru sormak isteyen varsa memnuniyetle dönüş yaparım.

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)