Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Tüm Sena ürünleri Motomax stoklarında

Motovento
    REKLAM ALANI
    admin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Sena markasının tüm ürün gamını markanın Türkiye distribütörü olan Motomax stoklarında bulabilirsiniz.

Özellikle yeni nesil motosiklet iletişim cihazlarında SENA markası yenilikleri, teknolojisi ve kalitesi ile öne çıkmaktadır. Bu kapsamda kapsama alanı ve dışında SINIRSIZ iletişim imkanı sağlayan yeni modeli SENA 30K, büyük ses getirdi. Kapsama alanı içinde sınırsız sayıda 30K birbiri ile iletişim sağlarken kapsama alan dışında ise Dünyanın neresinde olursa olsun #RIDE CONNECTED uygulaması ile de tüm motosikletçilerle interkom yapabilmektedir.

Bu yenilikçi ürünü incelemek isteyenler Motomax HASANPAŞA mağazasına uğrayabilir. Ayrıca aşağıdaki linkte de kısa bir tanıtım videosu bulunmaktadır.

www.youtube.com/watch?v=8ZGayibFf4A

Diğer taraftan motosiklet camiasındaki profesyoneller için de bayilik imkanı vardır.

Sena 30K, Motosiklet Bluetooth Interkom Satış sayfası için tıklayın

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    xmax_250 ABS 2015 + Sepetli 52 litre
    1500 tl interkoma vericek kadar pahalı birşey olmamalı

Daha ekipmanı bile tamamlayamayacak bütcesi olmayan olduğunu düşünürsek. Fiyat konusunu iyi düşünmeliler. Aksi takdirde çok az bir satış yapabilirler.

MahmutBiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1200Z Super Ténéré
    Alıntı MUSTAFA KIR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Daha ekipmanı bile tamamlayamayacak bütcesi olmayan olduğunu düşünürsek. Fiyat konusunu iyi düşünmeliler. Aksi takdirde çok az bir satış yapabilirler.
    bu tip scala sena gibi markaların çok satmaya ihtiyacı zaten olmuyor. Adamların cihazlarında çok elit özellikler oluyor özellikle scala rider çok iyi. Tüm piyasa çinden alınan 300 500 liralık bluetooth kulaklıklar ile bu tip üst seviye interkom cihazlarını kıyaslamaya çalışıyor. Maksat 1 2 sene idare edecek telefondan müzik dinlemek ve telefonla konuşmaksa hiç bu tip üst segment cihazlara bakmayın. Cihazlar yurt dışındada pahalı ve türkiyeye girerken hükümet tarafından koyulmuş olan her bir cihaz trt bandrolü ücreti sayesinde fiyatlar uçuyor. Gümrükte yok trt bandrolü yok vergisi 50 dolarlık cihazdan hükümet 100 dolar kazanıyor... Sonra ithalat bitiyor ihracat artıyor .. Üret bakalım dışardan birşey almadan neler üretebiliyoruz.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Duke 250 17
    Bu tip üst segment intercomlardan ben de bir tane edinmek istiyorum ama gerçekten ateş pahası. Çin'den sipariş edilecek bir intercom da aynı işlevi yerine getirecektir illaki ama benim kafamı kurcalayan işlevinden öte SAR değerleri. Çok fazla anlamam lakin Avrupa standartları gereği telefonları SAR değeri belli bir seviyenin altında olmalı, peki bu intercomarda da telefonlar gibi SAR değeri var mıdır? Var ise Çin'lide ve üst segmentlerde durum nedir? Bilgisi olan açıklık getirirse çok makbule geçer.

Motosikleti
    1200Z Super Ténéré
    Alıntı zabuzaretta adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu tip üst segment intercomlardan ben de bir tane edinmek istiyorum ama gerçekten ateş pahası. Çin'den sipariş edilecek bir intercom da aynı işlevi yerine getirecektir illaki ama benim kafamı kurcalayan işlevinden öte SAR değerleri. Çok fazla anlamam lakin Avrupa standartları gereği telefonları SAR değeri belli bir seviyenin altında olmalı, peki bu intercomarda da telefonlar gibi SAR değeri var mıdır? Var ise Çin'lide ve üst segmentlerde durum nedir? Bilgisi olan açıklık getirirse çok makbule geçer.
    çinden gelenlerin hepsi basit bir bluetooth bağlantı cihazlarıdır. Sesli komut özellikleri su ve rüzgar dayanıklılıkları. Gps sinyali ile volume değerlerini değiştirebilme. Navigasyon talimatlarını alma ve scalanın packtalk gibi üst segment cihazlarında navigasyonda bağlı bulunduğunuz her interkom cihazını ayrı renkte noktalar olarak görebiliyorsunuz ve eşzamanlı sinyal gönderebiliyorsunuz. Yoldaki telsiz sinyallerini ve yol ananonslarını alabiliyorsunuz. Acil durum telefon atamalarıyla belirlediğiniz özel bir kişiye telefonunuza ulaşamadığınız durumlarda cihaz üzerinden tuşlama yaparak arama yapabiliyorsunuz.( son arama değil belirlenen bir numarayı ) Scala rider markası kendi bağlantısını patentlemiş bir çok ürünü farklı interkomlarla eşleşmiyor zaten. Bahsettiğiniz değerler varmıdır yokmudur bilmem ama. Büyük markaların cihazları bir çok teste giriyor. İllaki dünya standartlarında satılmaları için bu gibi değerlerle ilgili testlere tabi tutuluyodur diye düşünüyorum.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Duke 250 17
    Alıntı MahmutBiner adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çinden gelenlerin hepsi basit bir bluetooth bağlantı cihazlarıdır. Sesli komut özellikleri su ve rüzgar dayanıklılıkları. Gps sinyali ile volume değerlerini değiştirebilme. Navigasyon talimatlarını alma ve scalanın packtalk gibi üst segment cihazlarında navigasyonda bağlı bulunduğunuz her interkom cihazını ayrı renkte noktalar olarak görebiliyorsunuz ve eşzamanlı sinyal gönderebiliyorsunuz. Yoldaki telsiz sinyallerini ve yol ananonslarını alabiliyorsunuz. Acil durum telefon atamalarıyla belirlediğiniz özel bir kişiye telefonunuza ulaşamadığınız durumlarda cihaz üzerinden tuşlama yaparak arama yapabiliyorsunuz.( son arama değil belirlenen bir numarayı ) Scala rider markası kendi bağlantısını patentlemiş bir çok ürünü farklı interkomlarla eşleşmiyor zaten. Bahsettiğiniz değerler varmıdır yokmudur bilmem ama. Büyük markaların cihazları bir çok teste giriyor. İllaki dünya standartlarında satılmaları için bu gibi değerlerle ilgili testlere tabi tutuluyodur diye düşünüyorum.
    Bahsettiğiniz özellikler gerçekten güzel özellikler ama benim işimi Çinli görüyor fazlasıyla. Hatta bir çok kullanıcının işini fazlasıyla görüyor, üst segment adı üstünde üst donanım tamamen konfor ile alakalı bir durum, çoğu kullanıcı için lüks. Alo desin, müzik dinleyebilelim, başkasıyla eşleşsin yeter. Ama bu SAR değeri kafamı çok kurcalıyor sonuçta sürekli kafamızın dibinde kablosuz bir alet çalışacak.

Ahmet Turan Peker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda nc 750 x dct vstrom dl 650 xmax 250
    Sena 10 c tavsiye ederim pahalı diyebilirsiniz ama intercom, Bluetooth, aksiyon kamera hepsi bir arada ve gayet kullanışlı her türlü cihaza bağlanabiliyor,sesli komut alıyor,video üzerine ses kaydı yada dinlediğiniz müziği kayıt yapabiliyor. Ben 6 ay önce almıştım 1500 TL cik.
    Ha bu arada 3 saat kadar video çekiyor

Motosikleti
    1200Z Super Ténéré
    Onu bunu bilmem ama tüm ürünlerde %50 yapıp senalarda indirim olmaması çerçöp kampanya fikrimi yine güçlendirdi. Tüm ürünlerde %50 indirim .. Yersen!

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Siteye girdim fiyatlara bakmak için. Hepsinde lütfen fiyat sorunuz yazıyor. Fiyat sormak için arayacaksak web sitesini niye yapıyorlar ki?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)