Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Dünya markaları burada

Motovento
    REKLAM ALANI
    admin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Motoavm.com sayesinde siz değerli müşterilerimiz her türlü motosiklet aksesuarı, kıyafeti ve malzemesine internet sitemizle hızlı, kolay ve güvenli bir şekilde ulaşabilir, kaliteli ve keyifli bir alışveriş deneyimi yaşayabilirsiniz.

Motoavm.com’un en büyük özelliği ise geniş yelpazedeki ürünlerin tümünün gerçek stoklu, stoklarında yer alması ve stok listesinin sürekli güncel olması, yani siparişini verdiğiniz hiçbir ürün için beklemeyecek, herhangi bir aksaklıkla karşılaşmayacak, anında kargo avantajı ile kaliteye en hızlı şekilde sahip olacaksınız.

Motoavm.com dan müşterilerimiz ürünler hakkında bilgi almak istediklerinde online mesaj kısmından anında müşteri temsilcimiz tarafından en doğru bilgi verilmektedir. Mesai saatleri içinde müşteri temsilcilerimiz telefonla da destek vermektedir. Motoavm.com müşterileri satış öncesi ve sonrası her türlü bilgiye en kısa sürede ulaşabilirler.

Motoavm.com dan"Motosikletime Özel" adlı bölüm ile sahip olduğunuz modele uyumlu aksesuar ve parçalara hemen ulaşıp sipariş vermeniz mümkün.

Motoavm.com da ürünlerin tanıtım videolarını izleyerek ürünler hakkında bilinmeyen özelliklerini ve teknik bilgilerine anında ulaşabilirsiniz.

Motoavm.com da ürün karşılaştırma bölümü ile binlerce ürün içinde karşılaştırma yaparak istediğiniz ürüne en kısa sürede ulaşabilirsiniz.

Türkiye'nin, En Büyük Online Motosiklet Aksesuarları Mağazası Olmamızın Nedenleri;

- Gerçek stoklu ürünler,
    - Her gün mesai saatleri içerisinde telefonla veya mail ile ulaşabileceğiniz satış ve destek hattı,
    - Sürekli geliştirdiğimiz, hızlı, bilgilendirici ve kullanıcı dostu site arayüzü,
    - 7 gün ürün iade garantisi ile kusursuz müşteri memnuniyeti,
    - 1 ay ürün değişim garantisi ile kusursuz müşteri memnuniyeti,
    - Tüm maillerinizi aynı gün cevaplayan destek hattımız,
    - Güvenle alışveriş yapabileceğiniz, 256 Bit SSL teknolojisi,
    - 7 aya varan vade farksız ve komisyonsuz taksitler,
    - Çok özel indirimler ve kampanyalar,
    - Doğru ürün ve hızlı kargo,
    - Satış sonrası müşteri hizmetleri,
    - İlgili ve uzman kadromuz,
    - 5.000'den fazla aksesuar seçeneği

http://www.motoavm.com

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Fren balatalarinda damping

Sj's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Firmalarin bu kadar iddiali, en buyuk, en ucuz, en kral vs laflarini sevmiyorum. Ben de motosikletle ilgili bir ticari isletme sahibiyim ama orayi populerlestirdiysem sebebi rakiplerimle de aramin cok iyi olmasi.

Ve hayir, kesinlikle en buyuk online motosiklet aksesuarlari magazasi degil bunlar. Daha iyileri bu yuzden onlardan populer.

Birkan07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yzf R-125 / Honda Today 50 / Ninja 250r / Xmax 250
    Defalarca girip, motoruma özel / yamaha / yaptıktan sonra r125'i göremeyip kendimi küçük hissederek çıktığım site beni çok üzüyosunuz admin bey )

TanImsIz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia Tuono V4
    Givi yi biz getiriyoruz diye övünüyorlar ama, givi nin hangi ürününü arasam bulamıyorum. Birileri bu firmalara Türkiye'de 4 japondan başka markalarında olduğunu hatırlatsın.
    bursalıali bunu beğendi.

MahmutBiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1200Z Super Ténéré
    Alıntı Sj's adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Firmalarin bu kadar iddiali, en buyuk, en ucuz, en kral vs laflarini sevmiyorum. Ben de motosikletle ilgili bir ticari isletme sahibiyim ama orayi populerlestirdiysem sebebi rakiplerimle de aramin cok iyi olmasi.

Ve hayir, kesinlikle en buyuk online motosiklet aksesuarlari magazasi degil bunlar. Daha iyileri bu yuzden onlardan populer.
    Tüm siteler aynı komik yazıları yazıyor. Fakat bir işletme sahibi olup yine farklı bir işletmeye bok atmak sizi zaten daha komik bir boyuta taşımış Burada boş boş yorum yazacağınıza faydalı işler yapmanızda büyük fayda olur

Yani sizin anlayacağınız dilden konuşmak gerekirse nasıl en büyük diye yazan bir işletme samimiyetsiz geliyorsa onlar en büyük değil diye yazılan bir yorumda okadar samimiyetsiz

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)