Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Motomax mağazalarında tüm ürünler %50 indirimde!!!

Motovento
    REKLAM ALANI
    admin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Motomax mağazalarındaki tüm ürünler %50 indirimde!!!

Motomax mağazalarına ait adresler Google maps konumları:

İstanbul Kadıköy Hasanpaşa:
    https://goo.gl/maps/y2gGoX3KJaQ2

Bursa:
    https://goo.gl/maps/BU5L6urioqA2

İzmir:
    https://goo.gl/maps/nmEjsK6Gm3T2

Ankara:
    https://goo.gl/maps/NL4m3Z26iQE2

http://www.motomax.com.tr/

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Mamba09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Scrambler & Suzuki Vanvan
    Bunlar %50 indirim yaptıklarında da kâr ediyorlarsa bize fena geçiriyorlar desene
    Shrieker, mhmtesk, MotorKafa ve 9 diğerleri bunu beğendiler..

Bildiğin her üründe mi %50 indirim var ne alırsan yani ? yoksa seçili ürünlerde %50 indirim mi ?

Motosikleti
    Hornet 650
    Alıntı Mamba09 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bunlar %50 indirim yaptıklarında da kâr ediyorlarsa bize fena geçiriyorlar desene
    Aynen öyle kardeşim

sadraf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Superlight200
    Daha bu sabah dusunmustum bu motor urunleri satan magazalar ne kazaniyor diye merak icindeydim. Masallah %50 indirim yaptiklari halde yine karla satiyorlarsa bunlar ne kazaniyor boyle vay arkadas 4 binlik kaskin bunlara gelisi bin lira heralde

SuleymanE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900 / Xpulse 200 4v
    Yarın gidip bakacağım. İhtiyacım olan 1-2 ürün vardı. Motosiklet pantolonu falan. Eğer normal fiyat üzerine önce bindirim yapıp sonra indirim demişlerse çok pis söveceğim(içimden). İnşallah öyle değildir, bir çok mağazanın sevdiği bir taktiktir bu bindirim-indirim

İndirim iyidir beyler, belki ellerinde kalan stok ürünleri tüketmek için yapıyorlar, belki sene sonu cirosunu artırmak yada marka tanıtımı için kısa süreli seçili ürünlerde indirim sağlanacak, bilemiyorum. Ama yinede indirim iyidir (yanlış anlamayın ölücü değilim, sadece indirim severim)

Facebookda motor gruplarından bi arkadaş mağazayı arayıp indirimi sormuş; Givi ve Revit modelleri hariç düğer tüm ürünlerde yüzde 50 indirimin geçerli olduğunu söylemişler.

Neyse, detayları sizinle yarın akşam paylaşırım, bakalım dağ fare mi doğuracak? yoksa evime yeni ekipmanlarımla mutlu mesut bir şekilde mi döneceğim, göreceğiz

mustafa_325 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar RS 200 - Thriumph TİGER 800
    Bayram değil seyran değil motomax neden yüzde elli indirim yapıyor?

İnternet sitelerine baktım böyle bir indirim haberi yok?

LynXMaSTeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 650F | Honda CB750 Hornet
    Her yerde tüm ürünlerde indirim diye reklam yapıp şu markalar hariç demek ne kadar etik bi davranış??
    hyanax100 bunu beğendi.

oznkrçm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RAMZEY 100-YBR 250-CBR 250-CBF 600-VFR 800
    Alıntı mustafa_325 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İnternet sitelerine baktım böyle bir indirim haberi yok?
    Ben de baktım siteye, sanırım mağazaya gitmek gerek indirim için.

Uzun zamandır istediğim bir mont vardı, indirime girdiyse alabilirim belki.

Bering Tyler modeli

Yarın bende uğrayıp bakacağım detaylı bilgi alınca yazarım..Eldivenim yok benimde eğer held lerde indirim varsa direk alırım

arkadaşlar yarın ızmır motomaxa gıdecegım buyuk ıhtımal ..kışlık mont pantolon eldıven dizlik sırtlık mumkunse kask ıhtıyacım ..motomax den hangılerını bulabılırım.. önerılerınıze acıgım

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:42 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:20 ----------

Alıntı SuleymanE adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yarın gidip bakacağım. İhtiyacım olan 1-2 ürün vardı. Motosiklet pantolonu falan. Eğer normal fiyat üzerine önce bindirim yapıp sonra indirim demişlerse çok pis söveceğim(içimden). İnşallah öyle değildir, bir çok mağazanın sevdiği bir taktiktir bu bindirim-indirim

İndirim iyidir beyler, belki ellerinde kalan stok ürünleri tüketmek için yapıyorlar, belki sene sonu cirosunu artırmak yada marka tanıtımı için kısa süreli seçili ürünlerde indirim sağlanacak, bilemiyorum. Ama yinede indirim iyidir (yanlış anlamayın ölücü değilim, sadece indirim severim)

Facebookda motor gruplarından bi arkadaş mağazayı arayıp indirimi sormuş; Givi ve Revit modelleri hariç düğer tüm ürünlerde yüzde 50 indirimin geçerli olduğunu söylemişler.

Neyse, detayları sizinle yarın akşam paylaşırım, bakalım dağ fare mi doğuracak? yoksa evime yeni ekipmanlarımla mutlu mesut bir şekilde mi döneceğim, göreceğiz
    dostum selamlar pantolon almayı dusundugunu yazmıssın önerebılecegın bı pantolon var mııdr . bende bakıyorum da ..pantolon olmadı dizlik ve bellik önerınıde alabılırım

SuleymanE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900 / Xpulse 200 4v
    Alıntı barbaros505 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar yarın ızmır motomaxa gıdecegım buyuk ıhtımal ..kışlık mont pantolon eldıven dizlik sırtlık mumkunse kask ıhtıyacım ..motomax den hangılerını bulabılırım.. önerılerınıze acıgım

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:42 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:20 ----------

dostum selamlar pantolon almayı dusundugunu yazmıssın önerebılecegın bı pantolon var mııdr . bende bakıyorum da ..pantolon olmadı dizlik ve bellik önerınıde alabılırım
    Hocam iyi bir pantolon alırsan ayrıca dizlik almana gerek kalmaz çünkü pantolonlar CE korumalı dizliklerle satılıyor. Ben Held markasını beğeniyorum. Alman kalitesi var ürünlerinde. Ben ilk etapta held bakacağım pantolon olarak. Model tavsiye edemem çünkü henüz denemedim ve kalıplarını tam bilmiyorum. Deneye deneye seçeceğim yarın (:

Ancak marka sorarsan mont ve pantolon olarak; Held, Dane, Difi, Bering markalarını motomaxde bulabilirsin. Kaliteli markalardır, ürünleri de gayet kaliteli oluyor.

Eldiven olarak yine Held ve Knox markasının ürünleri iyidir.

Bot olarak Held ve Tcx (mağazada var mıdır bilemiyorum) markaları iyidir.

Kask olarak motomaxde Nexx , scorpion gibi markalar var. Kafa yapına uygun bir kaskı deneyerek almanı öneririm. Eğer içine sinmezse alma, kask satan bidünya firma daha var sonuçta. Kask markası olarak motomax çok alternatif sunamıyor. Arai, Shoei, Nolan, HJC, Agv gibi markalar yoktu en son gittiğimde.

Ancak bütçem kısıtlı dersen motomaxdeki en hesaplı marka 4riders markasıdır giyimde. Ürünleri öyle çok kaliteli ahım şahım değil ama yoklukta iş görür seviyede diyeyim (:

Bellik uzun yolda güzel oluyor, ben çok kullanmam diye en ucuzundan 4riders bellik aldıydım zamanında, ama baya baya sevdim her uzun yolculuğumda takıyorum, böbrekleri falan soğuktan koruyor, bel ağrısını da engelliyor. Sırt koruma da genelde kaliteli montla birlikte gelir, harici sırtlık almana gerek kalmaz çoğu zaman eğer iyi bir mont alırsan.

Ancak fiyatlara dikkat et, gerçekten yüzde 50 indirim yoksa alma derim. İyi bir indirim yoksa ben almayacağım.
    barbaros505 ve SRDR KTM 390 bunu beğendiler.

hachiko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X9 500
    Esnaftan aldığınız çoğu ürün böyledir hatta 3te1 maliyeti vardır satış fiyatının..
    100 tlye 1300 km yol giden Volta vs5im

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Geçen hafta kasklara baktığımda Ariga marka kapalı kask 220 TL idi. Scorpion'un bir modeli de 1790 TL falandı. Bugün gidip tekrar bakacağım.

MahmutBiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1200Z Super Ténéré
    çok fenaaaaa

Motosikleti
    Bajaj Pulsar Ns 200
    Giden varsa fiyatlardan haberdar etsin. Gerçekten kayda değer bir indirim varsa kışlık mont almayı düşünüyorum.

Nakite %50 Kredi Kartına %45 indirim var yazmışlar facebook grubunda bilginiz olsun.

Macit250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar
    Robocop deri montu indirimle 478 tl ye almıştım.
    Şimdi indirimle bile 650 yl ye geliyor.
    Dolar arttıkça aradaki ucurum fena zıplamış.
    Alın size istikrar
    frankestayn1, Shrieker ve osiosborn bunu beğendiler.

mgokhan57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Forza 250 2022
    Arkadaşlar ben de indirimden yararlanıp kask almak istiyorum. Araştırdım, scorpion exo 500 ve 410 arasında kaldım. 500 de dahili güneş vizörü ve maxview var. 410 da yok. Ama 410 daha pahalı. Ne dersiniz arkadaşlar tsvsiye lütfen.

frankestayn1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200 NS
    Hocam yurt dışından kameraları 100-200 tl ye alıp burda 300-400 tl ye satan yerler vardı diye hatırlıyorum en iyisi böyle kazıkçılardan değil kendin almak

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:58 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:57 ----------

elin avrupalısı 100 euro falan alıyordur biz zengin olduğumuz için 650 tl ye alıyoruz kesin fetöcü atın bunu içeriye

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)