Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

KARDEŞLER MOTOSİKLET'TEN %50 İNDİRİM KAMPANYASI

Motovento
    REKLAM ALANI
    fatih.met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    Len arkadaş bu magazaya gidecem diye 120 civari yol katettim. Eldivenlerden genelde 100 kusur lira olanlar ve yazliklar kalmis ve yagmurluk takim 100 ile 200 lira arasi degisiyordu fakat ben ucuz olani begenmedim.

Begendigim eldiven 82 üro olunca almadim. 350 lira eldivene ayiramam. Botlarda pahaliydi ve yagmurlukta almadim ve bu gun yaklasik 120 km kadar istabul trafiginde seyahat etmis oldum. Bu trafigi gordum ve artik 400 lira malzemeyi 50 liraya satsalar gidip almam artik.

Ve soğuğa direncimi arttirdim bugun. Ve magaza icin yagmalanmis diyebilirim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Maalesef çok fazla seçenek yok özellikle M L gibi bedenler tüm ürünlerde tamamen tükenmiş diyebilirim. Bende ancak bu kaskı bulabildim fiyatı oldukça iyiydi aldım.

yusufkalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA MT 07
    Bu gün 70/80 e bir eldiven almaya gidicem önerisi olan var mı ?

twisten - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı yusufkalaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu gün 70/80 e bir eldiven almaya gidicem önerisi olan var mı ?
    O fiyatlarda bulabileceğinizi sanmıyorum. Kardeşlerde dainese, revit vs. marka ürünler var. Haliyle bunların yarı yarıya indirimli halleri bile sizin bütçeden fazla. Ki zaten pek XS ve XXL gibi bedenler harici pek birşey kalmadığı da söyleniyor. Uzaksanız gittiğinize değmeyebilir ama yakınsanız şansınızı deneyin derim.

yusufkalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA MT 07
    Alıntı twisten adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O fiyatlarda bulabileceğinizi sanmıyorum. Kardeşlerde dainese, revit vs. marka ürünler var. Haliyle bunların yarı yarıya indirimli halleri bile sizin bütçeden fazla. Ki zaten pek XS ve XXL gibi bedenler harici pek birşey kalmadığı da söyleniyor. Uzaksanız gittiğinize değmeyebilir ama yakınsanız şansınızı deneyin derim.
    Kağıthaneden gidicekdim :/ peki benim bütceye uygun nerede bulabilirim ?

Ben pek bilmem öyle yerleri. Kimi arkadaşlar şirinevler diyor. Bende bu arada gültepe'de ikamet ediyorum, yakınız. Gültepe'de güzel bi motosiklet mağazası var. İsmini hatırlamıyorum şimdi. Kilitlerimi, brandamı falan oradan almıştım, bi uğra istersen. Gültepe'ye çıkarken pazar sokağını az geçince sağda...

MahmutBiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1200Z Super Ténéré
    Bir arkadaşıma 6 sene önce üretilen eldivenini satmışlar %50 indirimli diye. Eldiven haliyle döküldü bir gün sonra. Faturada yazan ve bize söylendiği şekilde garanti için onlara değil disitiribitör firmaya mail attı. ithalatçı firmaya attığı mailde firma tarafından ürünün çok eski olduğu garantisinin kardeşler tarafından sağlanacağını söylediler. Böyle olacağı belliydi. Bakalım sonuç ne olacak. Ürün Alan arkadaşlar ürünleri almadan detaylıca incelesin lütfen eski üretimli ürünlerden kaçınmakta fayda var.

Zippo's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 600F ABS
    Ben de butcemin cok dar oldugu donemde eldiven arayisina girmistim 1-1.5 sene once Venom marka VN 9023 4 mevsim diye gecen eldivenini aldim.Yazin kesinlikle terletmiyo, yagmur da kullanmadigim icin deneme firsatim olmadi ama cok sogukta bile ellerim usumedi.Ve halen gram yipranma yok 80-85 ₺ ye almistim sanirim suan 120-130 civari mutlaka denemenizi tavsiye ederim

Bu ara da bende 400-500 civari spor bir bot cizme ariyorum.Var midir marka model onerisi olan hem korumayi saglayacak hem de sırıtmayacak supersporta uygun bir cizme ?

Alıntı MahmutBiner adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bir arkadaşıma 6 sene önce üretilen eldivenini satmışlar %50 indirimli diye. Eldiven haliyle döküldü bir gün sonra. Faturada yazan ve bize söylendiği şekilde garanti için onlara değil disitiribitör firmaya mail attı. ithalatçı firmaya attığı mailde firma tarafından ürünün çok eski olduğu garantisinin kardeşler tarafından sağlanacağını söylediler. Böyle olacağı belliydi. Bakalım sonuç ne olacak. Ürün Alan arkadaşlar ürünleri almadan detaylıca incelesin lütfen eski üretimli ürünlerden kaçınmakta fayda var.
    Ben de eldiven aldım. Hatta google görsellerde modelini bulamadım bile, anladım ki bayağı eski. Şu an kullanıyorum, dökülme, yıpranma vs. yok Allahaşükür. Arkadaşınız yaşamış, tecrübe etmiş birşey diyemem ama ben hala anlayamıyorum. Kask harici ürünler rafta dura dura ömrünü yitirir mi?
    Ben eldiven harici montta aldım. Gayet temiz, sağlam. Belki mont o kadar eski değil çünkü hala aynı model birçok mağazada satışta.

Hani desem ki ürünler bi sıcak bi soğuk yiye yiye yıprandı. Ama mantıken düşünüyorum onları yıpratacak kadar sıcaklık oynaması olamaz mağazada.
    Bilemiyorum belki de şans işi. Sanırım bu konuda mağazadan görerek beğenerek alanlar internetten alanlara göre bayağı şanslı.

Bir de mağaza ben destek vermiyorum diyemez. Kanuna göre satılan her ürün eğer garanti belgesi var ve kaşe edilmiş ise garantilidir. Fatura garanti yerine geçmez. Arkadaşınızın mağazaya başvurmasında yarar var bence.

MahmutBiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1200Z Super Ténéré
    Alıntı twisten adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben de eldiven aldım. Hatta google görsellerde modelini bulamadım bile, anladım ki bayağı eski. Şu an kullanıyorum, dökülme, yıpranma vs. yok Allahaşükür. Arkadaşınız yaşamış, tecrübe etmiş birşey diyemem ama ben hala anlayamıyorum. Kask harici ürünler rafta dura dura ömrünü yitirir mi?
    Ben eldiven harici montta aldım. Gayet temiz, sağlam. Belki mont o kadar eski değil çünkü hala aynı model birçok mağazada satışta.

Hani desem ki ürünler bi sıcak bi soğuk yiye yiye yıprandı. Ama mantıken düşünüyorum onları yıpratacak kadar sıcaklık oynaması olamaz mağazada.
    Bilemiyorum belki de şans işi. Sanırım bu konuda mağazadan görerek beğenerek alanlar internetten alanlara göre bayağı şanslı.

Bir de mağaza ben destek vermiyorum diyemez. Kanuna göre satılan her ürün eğer garanti belgesi var ve kaşe edilmiş ise garantilidir. Fatura garanti yerine geçmez. Arkadaşınızın mağazaya başvurmasında yarar var bence.
    eldivenin üzerinde süet kısımlar vardı ve pul gibi parçalanıyordu. Her üründe olacağını sanmıyorum ama süet malzeme eskidikçe dökülüyor.

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)