Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Dünya devi motosiklet ayakkabı ve bot üreticisi Stylmartin Türkiye'de

Motovento
    REKLAM ALANI
    admin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

İtalya’nın ünlü motosiklet ayakkabı ve bot markası StylmartinMotoliz’in çalışmaları sonucu artık Türkiye’de. Ürünlerinin motosiklet kullanımı için uygun korumalarının bulunması yanında en büyük farklılığı günlük kullanım için fazlasıyla stil sahibi olması. İtalyan el işçiliğinin estetiği botların detaylarında kendini hissettiriyor.

Ürünlerin dikkat çeken özelliklerinden bazıları şöyle:

Sağ ve sol iç kenarda özel (PU) korumalara ekolarak incik ve tibula kemik için poliüretan korumalar,
    Vites pedalı için poliüretan koruma
    Vibram kaydırmaz taban
    Nefes alabilir su geçirmez kaplama
    Bağcıklı modeller için farklı renk bağcıklar

Motoliz distribütörlüğü ile Türkiye’de satışa başlanan motosiklet botlarının Naked, CaffeRacer, Racing tarzı motosiklet kullanıcılarının beğenisini kazanacağa benziyor. Stymartin markasının hemen her ürününde motorcuyu günlük hayatta kullanılmayacak kadar kaba ayakkabılardan kurtarmaya söz vermişçesine detaylarla kullanıcısını tatmin ediyor.

Racing modellerini de firmanın gerçek bir motosiklet ülkesi olan İtalya’da olmasının avantajı ve pratiği ile bir çok yarışçının ayağında görebilmek mümkün.

Stylmartin ürünlerin bir çoğu hala İtalyan el işçiliği ile atölyelerde ustalar tarafından yapılıyor. Motosiklet kullanıcılarının motosiklet sürüşlerinde ve günlük hayatlarındaki ihtiyaçlara göre tasarımlar her sene yenileniyor ve modaya uygun ve aynı zamanda güvenli ekipmanlar üretiliyor.

Motoliz’in iyi ürün, iyi fiyat, iyi hizmet prensibiyle motosiklet tutkunlarıyla buluşan Stylmartin ürünlerine Motoliz’in Kadıköy, Beşiktaş mağazalarından ve www.motoliz.com ‘dan ulaşabilirsiniz.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Pulsar200NS-MT25-Honda NC750X
    Bize dayayacakları bi marka daha

Markanın genel bakışı günlük yaşam görüntüsünde motor ekipmanı ben daha önce malum alman sitesinde çok baktım ama emin olamadım almadım ama çok fazla çeşidi var malum sitede öyle boş bir marka olduğunu sanmıyorum hayırlı olsun ya dayama falan saçma laflar bence gelsin çeşit gelsin bıkmadınız mı revit dainese alpinestars'ı sadece dünyadaki 3 marka gibi satılmasından ? Hatta Berik Macna gibi markalarda gelsin Büse bazı yerlerde var ama çeşit gelsin bunlar hep F/P markaları ama buraya gelse yine biri aha bunuda dayıyacaklar bize der...

Akhunturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Adamlar İtalya'da atölyede oturmuş nasıl bir ayakkabı üretsemde Türkiye'ye dayasam diye düşünüyorlar. Kıskanıyorlar aga bizi..
    Avrupa olmasa şimdi Atlas okyanusundan ufak ufak Amerikaya doğru kayıp komşu olacaktık.

Motolize de bir çift sözüm var hıyarın tuzlusunu getiriyorsun ama yemezler!

Motosikleti
    Pulsar200NS-MT25-Honda NC750X
    Sözümü anlamadan laf sokuşturmaya çalışmayın arkadaşlar. Size makul gelmiyor diye saçma diyemezsiniz biraz saygı. Fiyatı kol gibi tuttuklarında dayamışlar mı dayamamışlar göreceğiz. Dainese alpinestars kol gibi fiyat çekiyor peki sonra gelenler onlardan geri mi kalıyor. Aynı firmalar getiriyor birçoğunu. Önceki getirdiğini ezdirir mi tabiki fiyatı yüksek tutacak. Nedir abi bi bota 700 800 1000. Makul mu sizce?

derdalan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Değil

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:02 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:00 ----------

Bir de arkadas vegan vejeteryanlar ne yapacak. Ozellikle eldiven ve botta illa bi yerine deri sıkiştırıyorlar ama yine de deri kullanilmayan alpenistar ve buse'un bi kac modeli var

emremm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR125ESD(11)
    YDS alın. Kaliteli, yerli malı, yurdum malı herkes .... .....
    YasinC bunu beğendi.

CrazyBullet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda RCV213, Yamaha YZR500
    Zenginin parası züğürdün ağzını yormuş gene

Alıntı enescanatar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sözümü anlamadan laf sokuşturmaya çalışmayın arkadaşlar. Size makul gelmiyor diye saçma diyemezsiniz biraz saygı. Fiyatı kol gibi tuttuklarında dayamışlar mı dayamamışlar göreceğiz. Dainese alpinestars kol gibi fiyat çekiyor peki sonra gelenler onlardan geri mi kalıyor. Aynı firmalar getiriyor birçoğunu. Önceki getirdiğini ezdirir mi tabiki fiyatı yüksek tutacak. Nedir abi bi bota 700 800 1000. Makul mu sizce?
    Markayı bir araştırmanı öneririm. Bu bir babayiğit çıksın 100-200 tlye getirsin denecek bir marka değil maalesef. Avrupa satış fiyatı orta seviyedeki modelleri için 250-300 euro bizim kurumuzla çarpmayı denersen anlarsın.

Sorun ne İtalyanlarda ne motoliz de sorunu başka yerlerde arasak işi biraz çözecez de biraz Sırp danası yemememiz lazım galiba.

Hee alabilirsin alamazsın başka ben alabilir miyim alamaz mıyım başka konu? Parası olup ta alacak insanlara hitap ediyor ama gerçekten kaliteli bir marka. Önemlisi günlük hayata uygun bir dolu modeli var. Robokop gibi gezmek istemeyen işinde gücünde insan için. Kaliteli mal sadece dainese alpinestars değil.

Ama her konuda yavaş yavaş tecrit edilmiş yaşama alışıyoruz.

Getirmesinler maserati de getirmesinler mercedeste.

3 ay yds nin keyfini bekleriz Karaköydeki mağazanın kapısında. Eskiden sümerbank ayakkabıları vardı o zamanlar okulda hepimiz tek tip giyerdik öyle devam edelim..

mustick - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR250R
    Alıntı derdalan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Değil

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:02 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:00 ----------

Bir de arkadas vegan vejeteryanlar ne yapacak. Ozellikle eldiven ve botta illa bi yerine deri sıkiştırıyorlar ama yine de deri kullanilmayan alpenistar ve buse'un bi kac modeli var
    Şu veganları, vejeteryanları da anlamış değilim marul kemirerek ömür mü geçer? 1,5 tereyağlı İskender’i gömmedikçe hiç yaşamam daha iyi. 😁

Motosikleti
    YBR125ESD(11)
    Alıntı Akhunturk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    .........

3 ay yds nin keyfini bekleriz Karaköydeki mağazanın kapısında.
    Neden bekliyorsun kapıda? Gir internete al. Ne zaman baksam stokta oluyor. Ha, aldım mı? yok.

Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 Ironmax 2019
    Alıntı mustick adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şu veganları, vejeteryanları da anlamış değilim marul kemirerek ömür mü geçer? 1,5 tereyağlı İskender’i gömmedikçe hiç yaşamam daha iyi. 😁
    Gerçekten böyle yaşayanların olduğuna inanamıyorum, ne yani deri ayakkabı da giymiyorlar mı? Aslında bize niye dert oldu anlamadım, bence de ona hayat denmez olsa olsa bitkisel hayat.

Alıntı emremm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Neden bekliyorsun kapıda? Gir internete al. Ne zaman baksam stokta oluyor. Ha, aldım mı? yok.
    Şanslısın demek bir daha ihtiyacım olursa ya da eş dost sorarsa sana pm atarım buradan yardım rica etmek için.

Motosikleti
    YBR125ESD(11)
    Alıntı artemis99 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gerçekten böyle yaşayanların olduğuna inanamıyorum, ne yani deri ayakkabı da giymiyorlar mı? Aslında bize niye dert oldu anlamadım, bence de ona hayat denmez olsa olsa bitkisel hayat.
    Geçen sene Tchibo'dan deri ceket alayım dedim. Üzerinde domuz derisi yazıyor, arkadaş, "Başka deri bulmadın mı?" diye sitem etti.
    Dinlemedim aldım. Sonra denk geldi bir din hocasına sordum, ne dese iyi.

"Kitap etini yemeyin diyor. Geri kalanını istediğin gibi kullan." dedi.

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:05 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:03 ----------

Alıntı Akhunturk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şanslısın demek bir daha ihtiyacım olursa ya da eş dost sorarsa sana pm atarım buradan yardım rica etmek için.
    İnternete girmek için mi yardım lazım? Yoh artık.

derdalan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Üzerinizde masum hayvanların derisinin olması nasıl sizi rahatsız etmiyor ben de buna şaşıyorum

Açıkcası bana türkiye fiyatları KAZIK ama olması gerektiği gibi geliyor kimse size sokmuyor devlete giden kısım cok oldugu için bizede giriyor açıkcası Wv passatın 170.000 TL olduğu bir ülkedeyiz bundan her sektör payını alıyor yapcak bişi yok.

RODWIN250R - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKI NINJA ZX6R
    Türkiye de bir ton ayakkabı üreticisi var arkadaş.... birisi de çıkıp bu işe el atmadı ki.. hem diğerlerinin arasından sıyrılır hemde ülkeye yabacı girmeye çekinirdi.İtalyan satıp kar edecek birde motoliz fiyat koyacak hemde EURO ile avrupadan gelecek.....eee soruyorum bunları kim alacak?

hokahey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı mustick adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    haklısın, ben 20 yaşına kadar et, tavuk, balık yemedim. midem almıyordu yani. sinir hastası olmuştum. sonra ne olduysa bilemiyorum eti, tavuğu balığı gömmeye başlayınca duzeldim.
    et yemeyen insan eksik kalır. sinir sistemi harap olur. gelişemez. dna kodlarimizda böyle yazıyor çünkü. sen hiç maydanoz yiyen aslan gördün mü? ya da brokoli kemiren puma? göremezsin.
    et giren yere dert girmez. gömün!

Sj's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ben modellere asik oldum. Motolizin bayisiyim ayni zamanda.

Evet pek uygun degil rakamlar. Ama Dainese, Alpinestars vb markalarin rakamlar daha da beter durumda. Kendim mesela dainese giymiyorum yillardir, hayvani pahalidir diye dusunulen BMWnin ekipmanlarini giyiyorum. Herhangi bir dainese ya da alpinden en az %15-20 daha uygun fiyatlar. (nmax 125le geziyorum cogunlukla, montta ne yazdigini onemsemiyorum)

Bunun disinda yerli ureticinin de artik bu ise kaliteli urunlerle yatirim yapmasi lazim. Karsiligini alirlar. Bir 4riders Yds Riderdenim falan var ama kalite orani avrupalilarin yanindan gecemiyor.

Motoliz ya da diger avrupali markalari getiren firmalarin hic biri motorcuyu kaziklamaya calismiyor bence. Hepsinin belli standart kar marjlari var, o yillardir ayni.

Şuan motosiklet forumunda olduğumuz için biride bu işe niye el atmıyor diyoruz ama çok büyük bir pazar değil ki.. Şuan ben böyle bir işe kafa koysam gidip çocuk ayakkabıları üretirim o bile bence daha büyük pazar ) görüyürom küçücük çocukların ayaklarında 100 120TL lik ayakkabılar bende bu markalara para vermek istemediğim için tec90 nın vecton mağazasından ürün aldım mesala orada FULL invista cordura kumaşından mont var bilmeyen arkadaşlar baksın 500TL fiyatı ve tescilli cordura kolpa değil.. alabildiğim kadar yerli alamayınca malum alman sitesi

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)