Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Dünya devi motosiklet ayakkabı ve bot üreticisi Stylmartin Türkiye'de

Motovento
    REKLAM ALANI
    emremm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR125ESD(11)
    Alıntı RODWIN250R adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Türkiye de bir ton ayakkabı üreticisi var arkadaş.... birisi de çıkıp bu işe el atmadı ki.. hem diğerlerinin arasından sıyrılır hemde ülkeye yabacı girmeye çekinirdi.İtalyan satıp kar edecek birde motoliz fiyat koyacak hemde EURO ile avrupadan gelecek.....eee soruyorum bunları kim alacak?
    Gelmeleri iyidir. Rekabete yol açar. Hepsi gelsin.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Karalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2teker
    Dainese'yi mototaş getiriyo motolizde alıp az kârla satıyor bu markayı getirip 100lira ucuza dayar daha fazla kazanır ürünlri canlı görmedim daha çok yeni kalitesini bilmem.

Sj's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Karalı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dainese'yi mototaş getiriyo motolizde alıp az kârla satıyor bu markayı getirip 100lira ucuza dayar daha fazla kazanır ürünlri canlı görmedim daha çok yeni kalitesini bilmem.
    Motoliz daineseyi birakti baba. Yalnizca kendi distributoru oldugu urunler artik. Yaz sonu zaten kalan son dainese shoei vsler icin indirim yaptiydi bitsin gitsin diye.

Tibula kemigini koruyormus😀😂

Motosikleti
    Hayabusa
    Bende stymartin rockets bot var. Gören herkes bayıldı. Koruma olarakta on numara. 900tlye aldım.

Alıntı Karalı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mototaş mı getiriyor ya ? emin misin ? çünkü motovento mağazası nerdeyse sadece alpinestar satıyor ve tonlarca var hepside uçuk fiyatlı avrupaya göre 1 e 1.6 flan

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)