Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Motosiklet Online yeni mağazasını Şişli'de açıyor

Motovento
    REKLAM ALANI
    admin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Arai, Shoei, AGV, Nolan, Schuberth, Dainese, Rev’it, Spidi…vb. dünyaca ünlü; güvenlik ve konfor anlamında gerek yolda gerek ise pistte kendini kanıtlamış onlarca markayı bünyesinde bulunduran Motosiklet Online 2. mağazasını Şişli'de açıyor.

Merkez mah. Darülaceze Cad. No:10/4 Şişli İstanbul

Motosiklet Online kimdir? Arai, Shoei, AGV, Nolan, Schuberth, Dainese, Rev’it, Spidi…vb. dünyaca ünlü; güvenlik ve konfor anlamında gerek yolda gerek ise pistte kendini kanıtlamış onlarca markayı bünyesinde bulundurmaktadır. Bunun yanı sıra Avrupa’nın en önde markalarından biri olan KTM ve Husquvarna yetkili bayisi ve servis hizmeti vermekteyiz, aynı zamanda KTM’nin en gelişmiş ve en iyi servis modelini kurarak sizlere daha iyi hizmet vermeye devam etmekteyiz. Tüm kullanıcılara güvenli ve iyi bir hizmet vermek istiyoruz çünkü biz de sizler gibi motosiklet kullanıcısıyız. Hayallerimizin ve hedeflerimizin peşinden giderken, yeni açacağımız Şişli mağazamızda da yine tüm markaların öncülüğünü yaparak Motosiklet Online adımızı bu sektörde en yükseklere taşımayı hedefliyoruz. Aynı zamanda www.motosikletonline.com sayfamızdan %100 güvenli bir sayfa aracılığıyla destekleyerek tüm müşterilerimizin güvenini sağlamaktayız. Bu ideolojimiz ile tüm motosiklet severleri Şişli mağazamıza bekliyoruz.

tommygun bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Bostancı'da yer alan büyük yerleri güzeldi. Geçmişte bir çok ürün almıştım. Amatör bir ruhla yıllar önce ürün inceleme videoları yaparlardı.
    Cyan ve Green Arrow bunu beğendiler.

RecepAlışkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda XL 650 Transalp
    Ben de birşeyler yazayım KTM Selçuk Bektaş sanırım dakar rallisine katılmış ufak bir rahatsızlık yüzünden bitirememeişti Neyse İş başvurusunda bulunmuştum Sakalım varı yaklaşık 4 adetde küpe var kıkırdak dahi deliktir
    Küpeleri çıkardık gittik görüşmeye sakalı kesmedim inşaAllah hiçte kesmem neyse sakallı baya bir konuştuk işe başlamamı söyledi tmm dedik prensipte anlaştık sonra mevzu sakala gelince namaza geldi konu kılıyorum dedim ama çalışmakta ibadet dedim çalışmaya yansıtmam dedim neyse el sıkıştık vedalaştık Sonra beni aradı dedi''Seni tanıştırdığım ofis yöneticisinin kuzeni varmış söyleyemedi senin yanında çocuğa da söz vermiş''Ben sorun değil dedim !!!AMA SONRA İŞE BAŞVURAN ÇOCUKLUK ARKADAŞIMI İŞE ÇAĞIRDI O DA KABUL ETMEDİ''Dediklerimin sonuna kadar arkasındayım her türlüde yüzleşebilirim Bu söylediklerim de KTM markasını kötülemez ama gönül ister ki GÜZEL MARKALAR GÜZEL İNSANLARLA GÜZELLEŞSİN
    mavellen ve Thermosifon bunu beğendiler.

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bostancı'da yer alan büyük yerleri güzeldi. Geçmişte bir çok ürün almıştım. Amatör bir ruhla yıllar önce ürün inceleme videoları yaparlardı.
    Evet benim de oradan epeyi alış veriş etmişliğim vardır. Özellikle Pazar günleri açık olmasını severdim. Ne güzel burnumun dibine gelmişler neredeyse.
    tommygun ve espresso bunu beğendiler.

Ekonomik kriz ortamında gittikçe daralan bir sektörde büyümeye gitmek güzel cesaret Allah utandırmasın
    bassturbin bunu beğendi.

maximusti, - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 250
    bende avcılar bayisine gitmiştim daha önce, mağazada çalışan personel gerçekten çok iyi insanlardan oluşuyordu, adamlarla 1 saat kadar muhabbet ettik.

okanius - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Tiger 850 Sport
    Alıntı Cyan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet benim de oradan epeyi alış veriş etmişliğim vardır. Özellikle Pazar günleri açık olmasını severdim. Ne güzel burnumun dibine gelmişler neredeyse.
    Benim de evime çok yakındı. Ivır zıvır iyi fiyatlara alınabiliyordu...

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    bence Türkiyenin yıllardır bir numaralı motosiklet alışveriş sitesi...Feyizoğlunuda pas geçmemek lazım...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)