Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

CF MOTO 650 MT: GÜCÜN VE TASARIMIN YENİ ADI

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    xmax 400 momo abs 2014 peugeot django 150
    8 ay geçmiş.Bakim dedim cfmoto 650 mt ye kimse almamış alan da yok satanda 2017 model olarak malum sitede 36,900 den sahibini bekliyor. Kafalar pırıl 2 ay sonra iki senelik motosiklet olacak.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

cf moto 650 mt

kullanan yokmu bu motoru ya

Motosikleti
    MT-07
    İstanbul'da servisi Oktay Motor'da kullanıcısı var.

Mallaca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R 1250 GS
    Bu motor gerçekten şekil. Görüntü ve gücü gerçekten güzel. Youtube da yorumlar da çok olumlu. Fakat motor tamircisi arkadaşlar sakın yaklaşma japonu satıp (Honda forza 300) çin malıan geçme diye israrla tembih ettiler. CF Moto ile ilgili şikayetlerde az değil. Özellikle mondial servisleri ve yedek parça konusunda. Alsam diyorum bu defa bir parça lazım oldu veya 5 bin km sonra atıyorum gösterge veya bilmem ne sensörü arızalandı al başına belayı parça bekle vs. keşke almasaydım derim diye korkuyorum.

Bursa daki CF motoya gittim. Orada Zontes vardı. İncelerken görevli geldi. Abi şimdi gelmiyor bu motor yarın öbür gün parça sıkıntısı olur sen en iyisi RX3-S al dedi. Zonteste parça sıkıntısı olacaksa 650 Mt de de olur.
    Ayrıca ilk çıktığında NC 750 ile 5 bin TL fark varmış. Şimdi fark iki katı. Prim de yapmayacak.

Kullanan arkadaşlar veya Mondial servisi ile ilgili bilgi verebilecek arkadaşlar var mı? Vitesliye ve yüksek CC ye geçme sevdamdan beni vazgeçirecek arkadaşlar yok mu? Yoksa alınır mı? Ne dersiniz.

s.e.c - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Duke 250, Mt25 abs, Cb250r, cbr 1000rr, Yamaha Fz8
    Merhaba, ben de 650 mt aldım. 2 gün sonra teslim alıcam motorumu. Çok arastırma yaptım ama artçılı kullanım hakkında bilgi bulamadım hiçbir yerde. Bu konuda bilgisi olan var mı acaba ?

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Hayırlı olsun s.e.c , kazasız belasız, güzel günlerde kullanmanı dilerim. Artçılı sürüşte performans konusunu soruyorsan 60 küsür bg motor bence sizi üzmez. Artçılı sürüşte konfor konusunu soruyorsan 150-200 TL.lik konfor seleyle sıkıntıyı çözersin.

Ben bu motorla ilgili hiç şikayet duymuyorum. 3 sene önce bir gün Üsküdar'da bir kullanıcısını yakalamıştım da sormuştum, o da çok memnun olduğunu söylemişti. Demek ki o kadar korkulacak bir motor değil. Fiyatını bilmem.

denizz1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar D400//Dash 110i
    Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun s.e.c , kazasız belasız, güzel günlerde kullanmanı dilerim. Artçılı sürüşte performans konusunu soruyorsan 60 küsür bg motor bence sizi üzmez. Artçılı sürüşte konfor konusunu soruyorsan 150-200 TL.lik konfor seleyle sıkıntıyı çözersin.

Ben bu motorla ilgili hiç şikayet duymuyorum. 3 sene önce bir gün Üsküdar'da bir kullanıcısını yakalamıştım da sormuştum, o da çok memnun olduğunu söylemişti. Demek ki o kadar korkulacak bir motor değil. Fiyatını bilmem.
    Hocam size bir soru sormak istiyorum,komşum er6n aldı dün temizlemiş baya sağlam duruyor motor sonra bende mi baksam bunlara bir dedim 2013-2014 modelleri mt25lerden ucuz valla bir kroniği vb.bişeyimi var acaba neden bu kadar ucuz

Motosikleti
    Kymco AK550
    Alıntı s.e.c adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba, ben de 650 mt aldım. 2 gün sonra teslim alıcam motorumu. Çok arastırma yaptım ama artçılı kullanım hakkında bilgi bulamadım hiçbir yerde. Bu konuda bilgisi olan var mı acaba ?
    Hayırlı olsun. Motorsiklet acemisiyim ama bu motor bana fiyat/performans olarak en iyi motor gibi geliyor.

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı denizz1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam size bir soru sormak istiyorum,komşum er6n aldı dün temizlemiş baya sağlam duruyor motor sonra bende mi baksam bunlara bir dedim 2013-2014 modelleri mt25lerden ucuz valla bir kroniği vb.bişeyimi var acaba neden bu kadar ucuz
    2006-2008 gri motor bloklu modellerde yağ eksiltme olayına çok rastlanıyor. 2009'dan sonraki siyah bloklarda sorun çözülmüş. Ben 100.000 km.yi geçtim, sıkıntısız devam ediyorum. Ucuz olmasının sebebi piyasasının olmaması. İnsanlar yedek parça korkusundan kaynaklı Kawasaki'den korkuyorlar ve almıyorlar. Buarada Cf Moto Mt / Nk 650 serilerinde kullanılan motor da bizim Er6F-N ve Versys'te kullanılan motorun gücü az biraz düşürülmüş klonudur.
    espresso bunu beğendi.

s.e.c - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Duke 250, Mt25 abs, Cb250r, cbr 1000rr, Yamaha Fz8
    Teşekkür ederim. Evet dediğiniz gibi ben de güç olarak sıkıntı yaşayacağımı hiç düşünmedim. Konfor olarak sormuştum ve onu da cevaplamışsınız sağ olun.

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:01 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:00 ----------

Teşekkür ederim. Evet dediğiniz gibi ben de güç olarak sıkıntı yaşayacağımı hiç düşünmedim. Konfor olarak sormuştum ve onu da cevaplamışsınız sağ olun.
    Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2006-2008 gri motor bloklu modellerde yağ eksiltme olayına çok rastlanıyor. 2009'dan sonraki siyah bloklarda sorun çözülmüş. Ben 100.000 km.yi geçtim, sıkıntısız devam ediyorum. Ucuz olmasının sebebi piyasasının olmaması. İnsanlar yedek parça korkusundan kaynaklı Kawasaki'den korkuyorlar ve almıyorlar. Buarada Cf Moto Mt / Nk 650 serilerinde kullanılan motor da bizim Er6F-N ve Versys'te kullanılan motorun gücü az biraz düşürülmüş klonudur.

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:05 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:01 ----------

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:01 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:00 ----------

Alıntı freasy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun. Motorsiklet acemisiyim ama bu motor bana fiyat/performans olarak en iyi motor gibi geliyor.
    Teşkkür ederim. Ben de çok araştırdım bir tane şikayet bulamadım.
    Hatta youtube deneme tahtası Çin, Pakistan, Nepal vs. tam 13.000 km gezmiş. Arızayı bırak ikinci kez marş bile basmadım, tek seferde çalıştı her türlü hava durumunda diyor. Titreşim zaten yokmuş, performans da çok iyi diyorlar. Eee o paraya daha ne isteyim dedim aldım😊
    freasy bunu beğendi.

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)