Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

400 NK ile sonbaharda Türkiye Turuna Hazır Mısınız?

Motovento
    REKLAM ALANI
    admin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Motosiklet tutkunlarının Deneme Tahtası'ndan tanıdığı Erkin Yeşil; 400 NK ile birlikte Türkiye turuna çıkıyor, sizlerden gelen öneriler doğrultusunda rotasını belirliyor, izlenimlerini ve tecrübelerini sizlerle paylaşıyor. 19 Ekim'de başlayacak bu uzun yolculuk ile ilgili tüm gelişmeleri sosyal medya sayfalarımızdan takip edebilirsiniz. Haydi başlıyoruz!

www.facebook.com/cfmototurkiye
    www.instagram.com/cfmototurkiye/
    https://twitter.com/cfmototurkiye

http://www.cfmoto.com.tr/[/SIZE]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    fedos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bu güzel örnekleri alkışlıyorum.Bir benzerini Bajaj da gördük. Bol resimli sayfa bekliyoruz

mfBulut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bajajınkini kaçırmıştım. Umarım buna gidebilirim. Keşke her marka sürekli böyle etkinlikler yapsa.

FCTokuri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda crf 250 rally>Yamaha MT-125
    Alıntı mfBulut adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bajajınkini kaçırmıştım. Umarım buna gidebilirim. Keşke her marka sürekli böyle etkinlikler yapsa.
    Gidebilirim derken, katılımlı bir durum mu söz konusu?

TUTITO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Enduro
    En sevdiğim yerleri yazıyorum, lütfen oralara mutlaka uğrayın, ok?
    Hakkari, Tunceli, Siirt, Şırnak, Muş, Mardin, Bingöl, Bitlis, Diyarbakır ve Batman.
    ;)

İşin ironi kısmı bir tarafa, güzel organizasyonlar bunlar. Tebrik ediyorum.
    engin_deniz bunu beğendi.

Alıntı FCTokuri adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gidebilirim derken, katılımlı bir durum mu söz konusu?
    Yanlış anlamadıysam gün gün farklı şehirlerde etkinlikler düzenleyip motorla ilgili bilgi verecekler. Büyük ihtimalle test sürüşü de olacaktır.

Yani umarım yanlış anlamamışımdır
    FCTokuri bunu beğendi.

Motosikleti
    R25
    Motorun tipi bozuk, servis ağı mondial bu yüzden dünya turuda yapılsa bajaj varken bu motor tutmaz..

FCTokuri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda crf 250 rally>Yamaha MT-125
    Alıntı mfBulut adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yanlış anlamadıysam gün gün farklı şehirlerde etkinlikler düzenleyip motorla ilgili bilgi verecekler. Büyük ihtimalle test sürüşü de olacaktır.

Yani umarım yanlış anlamamışımdır
    Hmm anladım... Evet olabilir Bayilerde genelde test motoru var sanırım, ben test ettim gayet hoşuma gitti, tavsiye ederim. Torku baya iyi, arka dişli kocaman(sanırım 52), frenler iyi abs var. Tasarım zaten iyi ama işte ikinci eli nasıl olur, servis, parça olayları nasıl olur diye düşünüyor insan tabii. Bir de 10 dak sürüşte 100 c ye gelip fan açtı, biraz çabuk ısınıyor gibi geldi.

TIGERSHARK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Şu kayyum işi insanların gözlerini çok korkutuyor

Alıntı FCTokuri adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hmm anladım... Evet olabilir Bayilerde genelde test motoru var sanırım, ben test ettim gayet hoşuma gitti, tavsiye ederim. Torku baya iyi, arka dişli kocaman(sanırım 52), frenler iyi abs var. Tasarım zaten iyi ama işte ikinci eli nasıl olur, servis, parça olayları nasıl olur diye düşünüyor insan tabii. Bir de 10 dak sürüşte 100 c ye gelip fan açtı, biraz çabuk ısınıyor gibi geldi.
    Teşekkür ederim bilgilendirme için

Alıntı TIGERSHARK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şu kayyum işi insanların gözlerini çok korkutuyor
    Kesinlikle katılıyorum.
    FCTokuri bunu beğendi.

ayetlervaray - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Superlight 200
    Alıntı Tvs01 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motorun tipi bozuk, servis ağı mondial bu yüzden dünya turuda yapılsa bajaj varken bu motor tutmaz..
    tipi dominardan güzel ve dominardan iyi gidiyor. tipi bozuk demeni kötü göz zevkine değilde sadece resimlerden görmüş olmana veriyorum. hatta bu motordan sonra aklı başında hiçbir insanın dominar alacağını düşünmüyorum. eskiden dominar almayı düşünen biri olarak bu motor fikrimi tamamen değiştirdi. o yüzden bu motor sizin geçmişte mondial servisi ile yaşadığınız problemden dolayı yaptığınız bu boş yorumu hak etmiyor.
    kygsz, FCTokuri ve eby78 bunu beğendiler.

RODWIN250R - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKI NINJA ZX6R
    Kayyum çalışıyor..

Nasate - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık Yok. Kim bilir nezaman...
    Güzel Etkinlik. Gelsin G.antebe de tanıtsın malum burda daha göremedik de motoru..

RedCBR125 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    z-ones180 CBR125 CBR250 CBF150 YZFR125 YZFR25
    Bence 100 tane Dominar satılırsa 20 tane 400NK satılır 2018 sonunda.

Oranlarsak Dominar satışlarının 5 te 1 ini anca görür bu motosiklet.

TanImsIz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia Tuono V4 ve İmola 125
    Vay anasını, motor Türkiye'yi gezdi. Çok kaliteli hemen alalım ! Dememiz icinmi bu showlar ben anlamadım. Mobilet bile dünya turu atıyor, neyin ispatında bu firmalar. Millet gezmeye bahane arıyor galiba.

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Tanıtım için yapıyorlar. Aynısını Bajaj yapmasaydı şu anda sattığının yarısını satardı. Bizim millet önyargılı olduğu için motoru gözüne sokmadan anlamıyor. Tabi bu gezide insanlara motoru test ettirmeyeceklerse kendilerine gezmiş olurlar.

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:33 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:31 ----------

Alıntı Tvs01 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motorun tipi mi bozuk ?

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:36 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:33 ----------

Alıntı ayetlervaray adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tipi dominardan güzel ve dominardan iyi gidiyor. tipi bozuk demeni kötü göz zevkine değilde sadece resimlerden görmüş olmana veriyorum. hatta bu motordan sonra aklı başında hiçbir insanın dominar alacağını düşünmüyorum. eskiden dominar almayı düşünen biri olarak bu motor fikrimi tamamen değiştirdi. o yüzden bu motor sizin geçmişte mondial servisi ile yaşadığınız problemden dolayı yaptığınız bu boş yorumu hak etmiyor.
    Motorda Dominar gibi artçı selesi olsaydı katılabilirdim ama bu haliyle Dominar'ın yerini tutması mümkün değil. Tek başına kullanacaklar için mükemmel tercih. CF Motor bir tane 400TK veya enduro çıkarırsa süper olur.

Motosikleti
    RS 660, Tuareg 660
    Mükemmel bir pazarlama hareketi. 3-4bin km'de zaten ne sağlamlığı anlaşılacak, hiç bir şey. Ama işte yarattığı algı harika.

Motosikleti
    KTM DUKE 250 > Pulsar 200 NS
    Bu CF nin bi Ekrem abisi yok mu ? Ne faceden ne buradan ilgilenen sorulara cevap veren kimse yok.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)