Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Dominar400 ile Kesintisiz Türkiye Turu 60 saatte -> 4192 km

Motovento
    REKLAM ALANI
    admin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bajaj Türkiye'de bir ilki deniyor. Bajaj Dominar400 modeli ile 4192 km'lik Türkiye turunu kesintisiz 60 saatte tamamlamaya çalışacaklar.

İddiamız Büyük, Dominar 400'e Güvenimiz Tam

Zorlu yol şartlarına göğüs gereceğimiz, azimle km’lerce yol kat edeceğimiz, 60 saat boyunca dur durak bilmeden ilerleyeceğimiz, gecenin gündüze karıştığı Kesintsiz Türkiye Turu başladı. Dominar 400’ün her anına tanık olmak için peşimizden gelin!

CANLI YOL, CANLI DOMINAR 400

Tur boyunca Bajaj sosyal medya hesaplarından yapılacak seri paylaşımların yanı sıra motorcularımız ara ara Facebook üzerinden canlı yayına geçerek bu müthiş yol hikayesini sizlere aktaracak

YOLLAR YENİ EFSANESİYLE TANIŞMAYA HAZIR

Bu macerada sadece gücün ve teknolojinin hikayesine değil aynı zamanda Türkiye'nin güzelliklerine, coğrafi renklerine ve yollarındaki yaşanmışlıklarına şahit olacaksınız.

Diyoruz ki, hiç denenmemişi yapmak cesaret ister.
    O cesaret ise Dominar 400'de fazlasıyla var...

Etkinliği Bajaj Türkiye Facebook sayfası takip edebilirsiniz.
    https://www.facebook.com/bajajmotorturkiye/
    https://www.instagram.com/bajajmotorturkiye/

Etkinlinlik detayları için tıklayın: http://www.dominar400turkiye.com/ktt/
    badircik bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Riptalon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XMax 300
    O kadar uğraşıp yapılan güzel arayüzün yanında motosikleti yanlış yazmak pek yakışmamış.
    pea bunu beğendi.

60 saat hiç mi durmadan??

okanbagiscan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TRK 502
    11 sürücü saydım.Lemans 24 gibi bir şey yapmayı planlamışlar her halde.Amamç motorun dayanıklılığını test etmek.Pek istedikleri satış rakamlarına ulaşamadılarmı acaba.

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:53 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:40 ----------

11 sürücü saydım.Lemans 24 gibi bir şey yapmayı planlamışlar her halde.Amaç motorun dayanıklılığını test etmek.Pek istedikleri satış rakamlarına ulaşamadılarmı acaba.

Nikkfurie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200GS / Piaggio Medley / Peugeot Tweet
    böyle göz boyama organizasyonlarla uğraşacaklarına servise giren müşterilerin memnun ayrılmasını sağlasınlar , her marka arıza yapar mühim olan sorunun ivedilikle çözülüp kullanıcıyı mağdur etmemektir..

hem 60 saatte Türkiye turu nedir yahu , süren şahıs ne anlayacak bu turdan, nereyi gezip görecek , durup fotoğraf bile çekemez herhalde..

böyle kısıtlı sürede uzun kilometre dayanıklılık şovları pistte yapılır..
    mavellen bunu beğendi.

Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Nikkfurie adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    böyle göz boyama organizasyonlarla uğraşacaklarına servise giren müşterilerin memnun ayrılmasını sağlasınlar , her marka arıza yapar mühim olan sorunun ivedilikle çözülüp kullanıcıyı mağdur etmemektir..

hem 60 saatte Türkiye turu nedir yahu , süren şahıs ne anlayacak bu turdan, nereyi gezip görecek , durup fotoğraf bile çekemez herhalde..

böyle kısıtlı sürede uzun kilometre dayanıklılık şovları pistte yapılır..
    Bir değil birden çok sürücü 300'er -500'er km gibi parkurları tamamlayacak.
    Maksat sürücünün fotoğraf çekmesi değil zaten, bunun için yanında profesyonel bir ekip çekimleri yapacaktır diye tahmin ediyorum.
    Ayrıca sırf Ekrem ATA faktörü yüzünden bence Türkiye'de servisler konusundaki en sıkıntısız marka.
    Legends may sLeep.. But they never diE..!

ubuntu67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar NS200
    Pulsar NS200 üm ile 13 saatte Trabzon'dan Hatay'a 950 kilometre gitmiştim. Dinlenerek ve hız sınırlarını aşmadan. Gün doğumundan gün batımına... Motosiklet gider, önemli olan sürücü gider mi o kadar kilometre? Her biri 300 küsür km kullanacak 11 sürücüyle o iş basit yani, pek reklamlık olmamış

Motosikleti
    Yamaha XMax 300
    Servislere değinildiği için belirtmek istedim. Eski 200 NS kullanıcısıyım. Ben sıkıntı da çektim. Göz göre göre kandırılmaya da çalışıldım. Garanti kapsamında olması gereken onarıma ücret de ödedim. Üstelik herkesin övdüğü bayilerde yaşadım bunları. Tahminimce her markanın hemen her servisi bunları yapıyor. Ama demek istediğim Bajaj'da da durum çok farklı değil.

TanImsIz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia Tuono V4
    Biri Ekrem Amca'yı durdursun Sanırım Hindistan'a kadar gidecekler
    Shrieker bunu beğendi.

RedCBR125 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    z-ones180 CBR125 CBR250 CBF150 YZFR125 YZFR25
    Beyler burda amaç gezmek, görmek, sürücünün o kadar yol yapıp yapamayacağını anlamak değil.
    Motosikletin Türkiye yollarında Türkiye şartlarında bu kadar km yol yapılarak az da olsa sağlamlığının test edilmesidir.

Bence güzel bir çalışma.
    computeus bunu beğendi.

Motosikleti
    Z300, Xtreme Enduro/Süpermoto, XRS700
    Başlığı okuyunca korktum eyvah yorgunluktan öldürecekler binicileri diye ama fazla yormayacaklar, amenna..

Motosikleti
    Honda Cb500f & SYM Joymax Z+
    60 saat canlı yayın şeklinde yaparlarsa helal olsun derim.
    Benzin alımları, bayrak(anahtar) teslimi, karşılaşılan tüm sıkıntılar vs gösterilirse Dominar'a olan güven tavan yapar.

Yoksa "A kullanıcısı şurada selfie çekti", "B kullanıcısı benzinlikte yemek yiyor", "C kullanıcısı Ekrem Ata ile el sıkışıyor" fotoğrafları benim için bir şey ifade etmez. Önemli olan 4192km'nin nasıl yapıldığı. Yapıp yapmadığı değil.

-Black- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki DL650 2014
    Bir sonraki ay da talep edilen tüm yedek parçaları eksiksiz olarak stoktan sevk edin. Hodri meydan
    Motoru anlatma bana.Ben bulurum onu. Yedek parça anlat, serviste kaliteli hizmeti anlat.

Yap hadi servisten canlı yayını. Ya da aç burdan başlıkları oku, şikayetleri gider.
    mavellen bunu beğendi.

Mardin İl Temsilcisi CompanERROR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X TREME MAX 2014 - Pulsar 200NS 2014
    Alıntı Riptalon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Servislere değinildiği için belirtmek istedim. Eski 200 NS kullanıcısıyım. Ben sıkıntı da çektim. Göz göre göre kandırılmaya da çalışıldım. Garanti kapsamında olması gereken onarıma ücret de ödedim. Üstelik herkesin övdüğü bayilerde yaşadım bunları. Tahminimce her markanın hemen her servisi bunları yapıyor. Ama demek istediğim Bajaj'da da durum çok farklı değil.
    Ne olursa olsun ticaret kardeşim. Bende aynısını yaşadım bajajda gerektiği yerde parayı alıyor hiç olmazsa paramızla rezil olmuyor. Diğer markalarda paranı veriyorsun yine olmuyor.
    Adalet yok,eşitlik yalan. Hepimiz insanız ulan!! |Ne kadar yükselsende hayat 180' & Saygım kadar kinim de var

Motosikleti
    Yamaha XMax 300
    Alıntı CompanERROR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ne olursa olsun ticaret kardeşim. Bende aynısını yaşadım bajajda gerektiği yerde parayı alıyor hiç olmazsa paramızla rezil olmuyor. Diğer markalarda paranı veriyorsun yine olmuyor.
    Sorunların en azından çözüldüğü doğru. Ücretli, ücretsiz bir şekilde hallediyorlar. Sadece benim motoru aldığımda ön fren diskim yamuktu ve bunu ısrarla görmediler. Bu hariç...

kadango - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer 8 - MT-07
    Tek ADANA plaka dikkatimi çekti, birde diavelimsi stoplar...

Motosikleti
    RS 660, Tuareg 660
    Aslında dayanıklılıkla hiç alakası olmayan bir konuyu, dayanıklılık göstergesi olarak sunmak gerçekten akıllıca bir hareket, tebrik ettim Bajaj'ı. Güzel motor yaptılar, güzel de pazarlıyorlar hadi hayırlısı.
    -Black- bunu beğendi.

ubuntu67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar NS200
    Alıntı Riptalon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sorunların en azından çözüldüğü doğru. Ücretli, ücretsiz bir şekilde hallediyorlar. Sadece benim motoru aldığımda ön fren diskim yamuktu ve bunu ısrarla görmediler. Bu hariç...
    Aynen benim Pulsar NS200 ümün de ön diskinde milimlik bir yamuk var. Serviste tespit edildi. Ama garantiden değiştirmiyorlar. Vik vik vik diye ses çıkartıyor, ayrıca ön freni sıktığımda titreşim hissediyorum o yamukluktan dolayı. Kaza yapmadım, bir yere vurmadım. Tamamen üretim hatası, ya da malzemenin kalitesizliği. Yani üreticinin çözmesi gereken bir konu, ama Bajaj bu konuda müşterisini üzüyor. Ekrem Ata Beyi çok seviyor ve sayıyorum, ayrıca kendi servisim olan Ali Kemal abimi de aynı şekilde. Ama Bajaj sadece bu konuda beni üzdüğü için gözümde bitti. O diski birgün kendi paramla değiştireceğim ve motoru satacağım. Bir sonraki motorum Bajaj marka olmayacak. Ne yazık ki...
    Mustafa Kara

www.facebook.com/yollarvefotograf

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)