Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Dolabında Yer Aç / Garage Sale / 14 Ekim Cumartesi Günü, DRD Motorbikes Ataşehir

Motovento
    REKLAM ALANI
    admin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

İlki 27 Ağustos 2016 tarihinde DRD Motorbikes Ataşehir'de düzenlenen ve artık gelenekselleşen DOLABINDA YER AÇ etkinliği yoğun istek üzerine 4. kez düzenleniyor!

Kullanmadığınız ve İhtiyaç Fazlası Motosiklet Kıyafetlerinizi ve aksesuarlarınızı Sağlam Olmaları Koşulu ile 14 Ekim Cumartesi Günü, DRD Motorbikes Ataşehir Mağazasında Kurulacak Size Özel Bölümde Sergileyebilir ve Satabilirsiniz. Ayrıca DRD Motorbikes'ın O güne özel satışa sunacağı süpriz indirimli ürünlerinden birine de sahip olma şansını yakalayabilirsiniz.

Satmak İstediğiniz Kıyafet ve Kasklarınız için 10 Ekim Salı Gününe Kadar Ataşehir Mağazamızda Yerinizi Ayırtmayı Unutmayın!
    Detaylı Bilgi ve Stand Rezervasyonu İçin
    0 850 460 7400

DRD Motorbikes Ataşehir
    Barbaros mahallesi Kızıl Begonya Sokak
    Deluxia Palace H Blok No:9 34746
    Ataşehir - İstanbul

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    toreador - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 700
    Kimse değinmemiş; bir tek ben mi gidiyorum bu aktiviteye?

Motosikleti
    Honda spacy alpha
    Japonya'da tüm ürünlerde genele yayılmış olan bu 2.el olayı bizde bu şekilde küçük bir etkinlik ile yapılması güzel bir adım. Dahada büyümesi dileğiyle. Umarım fiyatlar hayalci değildir. Bende gideceğim. Sıfırından en az %50 ile %90 arasında indirimli ürünler bekliyorum. Aksi takdirde alıcı olmayacağım. Bu ürünleri sahibinden yada let go ile satmak bizim tembelliğimizin bir göstergesi aslında. Bazı ürünler vardır ki test edilmeden alamazsın. Motor kıyafet ve aksesuarlarıda bu bazda ele alabiliriz. Tekrar ediyorum dolaplarında yer açmak isteyenler lütfen hayalci olmayın burası para kazanma yere değil, pazarlama satış noktasından bakınız hem kullanmadığınız ürünü evinizde depolamaktan kurtulup cebinize para girecek . Bu sizin kazanımız bizim gibilerde bu pahalılıkta cebimizdeki az bir kuruş ile 2.el olsada daha kaliteli ürünler alabileceğiz . Lütfen olaya kucaktan kucağa mantığıyla bakmayın. Ben o kucağa oturmam zaten oturacağımız kadar oturduk. Saygılar . Buluşmak üzere .

mc-hot - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konu pek ilgi görmemiş demek ki dolabı boşaltmayı düşünen kimse yok

Nikkfurie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200GS / Piaggio Medley / Peugeot Tweet
    geçen sene 20 tl ye Spidi yazlık eldiven almıştım , bütün yaz giydim sanırım iki sezon daha giyerim , yolunuz düşerse mutlaka uğrayın beyler , BMW marka kevlar kotlar vardı ihtiyacım olsa kaçırmazdım :D

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)