Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

SCORPION EXO COMBAT KASK STOKLARDA

Motovento
    REKLAM ALANI
    admin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

İlk partisi büyük bir hızla tükenen ve kullanıcılardan büyük beğeni kazanan Scorpion'un yeni modeli EXO-COMBAT tekrar MOTOMAX stoklarında.

Scorpion, bu kaskı caddelerin sahipleri için yaptı.

Bir 3/4 kask ile yola çıkarak, Speedview güneş viözrü ilave etti. Takıp çıkarabileceğiniz ön maskesi agresif bir görünümün yanında güvenlik de sağlıyor.

Zaten Kwikwick tüm Scorpionlarda olduğu gibi EXO-COMBAT'ta da standart, sizi terlemeden koruduğu gibi hem çabuk kuruyor hem de bakteri oluşumunu engelliyor.

SCORPION EXO COMBAT KASK FİYATI İÇİN TIKLAYIN

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Funkyman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Videoyu açarken heralde sağlamlık testi falan yapacaklar falan dedim. Adamlar inşaatta teker yapıyo :S Bunun kaskla ne alakası var ? Kaska 1000 lira verip alınca daha iyi teker mi yapılıyo. Safsatacılar sizi.

chopperrider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Goldwing GL1800...
    Adamlar reklam filmi çekmiş ürünü tanıtmak için ne var bunda? Shark raw, Bell rouge gibi kasklara alternatif bir ürün inceledim gayet de başarılı. Zaten adamlar diyor 3/4 kask temellidir Diye. Fullface en güvenli kask olabilir ama tercih etmeyenler için de alternatif lazım.

TanImsIz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia Tuono V4 ve İmola 125
    Bukadar parcaya ayrılıp sök tak olan bi kask ne kadar sağlam olabilirki ? Full face en garantisi.

Motosikleti
    Mondial Zn125(2007)- Ktm Duke 250 (2017)
    adamlar kask mı tanıtıyor burda motosiklet mi reklamın kaskla hiç bir alakası yok saçma bir reklam olmuş

fatih.met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    saçma bir reklam, en azından reklamın sonunda motorlardan biri dengesini kaybeder gibi yapsa ve o anda ekran kararıp sonradan ekran tekrar aydınlansa ve motorun üstünden uçup fırlayan sürücünün kafasının kask sayesinde sağlam olduğunu görseydik işte o zaman güzel reklam yapmışlar derdik.

ben kask göreceğim diye açtım önüme sutuntçular çıktı ben ne yapayım sutunt şovu? istesem zaten girer izlerim ama ben kask güvenliği için açıyorum karşıma alakasız reklam çıkıyor.

Sj's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alt cene abs plastik. Yani videodaki tekeri yaparken anammm diye b.k cuvali gibi yere yapistiginizda agziniz artik yok. O vizor acisiyla da anca 2 metre onunuzu gorursunuz, sag sol tarafa bakmak icin zombi olmaniz gerekir, kafanizi bayaaa dondurmeniz gerekir cunku.

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Linke tıklıyor ve açılan sayfada 1100 TL'lik fiyatı gördüğümüz gibi kapatıyoruz.

Akhunturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Sj's adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Alt cene abs plastik. Yani videodaki tekeri yaparken anammm diye b.k cuvali gibi yere yapistiginizda agziniz artik yok. O vizor acisiyla da anca 2 metre onunuzu gorursunuz, sag sol tarafa bakmak icin zombi olmaniz gerekir, kafanizi bayaaa dondurmeniz gerekir cunku.
    Yorumunuz profil fotosuyla uyumsuz mu olmuş acaba

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)