Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Alpine Motosafe Kulak Koruması + taşıma kutusu hediyeli

Motovento
    REKLAM ALANI
    admin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

İyi bir sürüşten sonra hala kendinizi motorun üstünde hissediyor musunuz? Motosiklet kullanırken kulak içindeki işitme reseptörleri çok zorlanır ve bunların kendilerini yenilemeleri zaman alır. Eğer sürüşten sonra kulağınızda bir BİP sesi duyuyorsanız bazı reseptörlerin öldüğünü düşüne bilirsiniz.

ALPINE MOTOSAFE® KULAKLIK sizi bu etkiden korur.

Sizi saran çevreden ve trafikten tamamen izole olmak tehlikelidir. Ayrıca motorunuzun sesini duyup dinlemek de isteyebilirsiniz! Bu sebeple ALPINE MOTOSAFE® KULAKLIK sadece zararlı rüzgar gürültüsünü elimine eden filtrelere sahiptir. Bu çok tercih edilen ve beğenilen ürünün yanında kulaklıkları kullanmadığınız zaman temiz taşımak ve kaybolmasını engelleyen 12.90TL orijinal ALPINE taşıma kutusunu Motomax müşterine hediye ediyor.

ALPINE MOTOSAFE® Kulaklığın incelemek için tıklayın

mehmetenis bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    4Vaqrant - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Ninja 300
    Ne kadar da ucuz hemen bir tane almalıyım

hknzrdm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NT700V Deauville
    Quad87, sparrow07 ve zabuzaretta bunu beğendiler.

Siyahi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tenere 660
    Çok efsane, harika efsane, aliyyül ala.
    Tekzen'de sadece 5,90 TL. Üstelik 9 ay taksitle ayda sadece 0,66 TL. Saklama kutusuda hediye.
    Kızıl pars bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha MT-25
    5-10 liraya her yerde satılıyor. Buna 80 lira veren varmı ya?

Alıntı Öz_Musti adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçen sene almıştım çok da memnunum. Sarı filtreler sesi fazla azalttığı için yeşil filtreleri kullanıyorum.

mrt20 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    80 tl daha verir daha iyi bir kask alırım

LostRider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Star Fire 48
    3M bu konuda tartışmasız en iyisidir.
    Kızıl pars bunu beğendi.

acemi60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha X-City 250
    Efsane derken? Fiyatı mı? Silikon kulaklıktan daha fazla ses keseni lazım da değil zaten.

The Dude - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sym joymax

okanbagiscan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TRK 502
    Alıntı The Dude adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gülmekten gözümden yaş geldi.

Salurbey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Streettriple 765
    ben veririm ve maddi gücüm olduğu ve ayırabildiğim sürece en kalitelisini almaya çalışıyorum ekipmanlarımı pıyasa fiyatı ile hesapladım 13.500 tl lik ekipmanım var, boşa gitmiş 1 kuruş olduğuna inanmıyorum.

yazın eczanelerden aldıgım 8-10 tl lik silikon tıkaçları kullandım, 3-4 saatlık her yolculuk sonunda kulaklarda büyük bir ağrı ile iniyordum, farklı farklı tıkaclar denedim ayrıca sesleri nerdeyse komple kesiyordu yani ayırt etmeksizin,kornayıda duyamıyordum motor sesinide:

Gecen haftalarda aldım bu ürünü fakat yanında hediyesi yoktu motomax ın bu anlık değişen kampanyaları biraz can sıkıcı oluyor, mesele 13 tl lik kutu değil fakat politikanın uygulaması ve zamanlamasının cok sık değişiyor olması.

computeus bunu beğendi.

acemi60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha X-City 250
    Alıntı Salurbey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben veririm ve maddi gücüm olduğu ve ayırabildiğim sürece en kalitelisini almaya çalışıyorum ekipmanlarımı pıyasa fiyatı ile hesapladım 13.500 tl lik ekipmanım var, boşa gitmiş 1 kuruş olduğuna inanmıyorum.

yazın eczanelerden aldıgım 8-10 tl lik silikon tıkaçları kullandım, 3-4 saatlık her yolculuk sonunda kulaklarda büyük bir ağrı ile iniyordum, farklı farklı tıkaclar denedim ayrıca sesleri nerdeyse komple kesiyordu yani ayırt etmeksizin,kornayıda duyamıyordum motor sesinide:

Gecen haftalarda aldım bu ürünü fakat yanında hediyesi yoktu motomax ın bu anlık değişen kampanyaları biraz can sıkıcı oluyor, mesele 13 tl lik kutu değil fakat politikanın uygulaması ve zamanlamasının cok sık değişiyor olması.

http://i.hizliresim.com/ErZMa9.jpg
    İmkanlar dahilinde ekipmana önem verebilmek çok güzel. Silikon kulaklıkları uzun yolda 9-10 saat kullandığım oldu. Hiç bir rahatsızlık duymadım. Fakat her insanda farklı bir etki olabilir. Sesi biraz fazla kestiği konusunda aynı fikirdeyiz. İyice kulakları kapatırsanız. Yüksek sesler haricinde ses duyulmuyor. Çok sıkı takılmazsa sesler biraz daha iyi duyuluyor.
    Salurbey bunu beğendi.

sven - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Öz_Musti adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet, ben aldım. tıkaç, kulaklık, ses izolasyonu malzemeleri konusunda tahmin edebileceğinden daha fazla teknik bilgim var ve bu ufacık şeye 80 lira vermek konusunda en ufak bir tereddüt duymadım. mesajı almışsındır umarım.
    sven stands ready.

Motosikleti
    Triumph Streettriple 765
    beyler, ben durumu olmayan , para ayıramayan arkadaşlara söz söylemem, para varsa var yoksa yok maalesef.Fakat kalteli ürün alabilen buna parasını ayırabilen kişileri kırıcı sözler söylenmesine kızıyorum.

uzun vadede iyi hangi ürünü aldıysam pişman olmadım, motosafe almadan 3 tane kulaklık denedim , eczanelerdekiler ,3m kullan atlar , hiçbiri istediğim sonucu vermedi. moto safe i 80 tl verdim ve 10 dkk kulagımda kalmasına ragmen farkı anlamam ıcın yeterlı oldu.

serdar23_Bilgem ve computeus bunu beğendiler.

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    O yandaki turuncu ipli şey nedir Salurbey?

Motosikleti
    Triumph Streettriple 765
    Alıntı watercolours adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O yandaki turuncu ipli şey nedir Salurbey?
    Eczaneden aldığım silikon kulaklıklardan biri. Görsel olarak 2 kulaklığıda mesajıma eklemek istedim.

Silikon eczanede satılan dediğimde gormeyen arkadaşların fikri olsun.

Daha önce dediydim, yine söyleyeyim:

Alıntı zaferce adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Kulak tıkaçları birkaç çeşit. Marketlerin iş güvenliği bölümlerinde satılan sarı/turuncu renkli iple birbirine bağlananlar var. bunları pek tavsiye etmem çünkü tıkalı kulak hissi yapıyorlar ve basınç bakımından rahatsız edici oluyorlar. Ayrıca ipi kafayı çevirdiğinizde yerinden çıkmasına sebep olur. Rahatsız ürünlerdir.

Eczanelerde satılan silikon kulak tıkaçlarından memnun olanlar var.

Alpine Motosafe adlı bir ürün de var. Bu ürün sık motosiklet kullananlar için uygun değil çünkü bu ürünün kısa bir ömrü var. Kulağın içine giren yumuşak bir kısım var. Bu yumuşak kısmın içine de sarı veya yeşil olan parçalar takılıyor. Zaman içinde bu ürün kendisini salarak içe takılan yeşil/sarı malzemenin elde kalmasına yol açıyor. Kulağınıza takıyorsunuz, sonra çıkarmaya uğraşırken tuttuğunuz sarı şey elinizde kalıyor ve kulağınızın içinde yumuşak bir parça kalıyor, çıkarmak için cımbız sahibi bir kadın arıyorsunuz. O yüzden bu üründen memnun kalmamıştım ve size de tavsiye etmem.

Ben bir işitme cihazı merkezine gidip kulak kalıbıma göre tıkaç yaptırdım. Çok konforlu ve iyi iş görüyor.
    Kızıl pars ve zabuzaretta bunu beğendiler.

Motosikleti
    Triumph Streettriple 765
    Tecrube paylaşimi için teşekkürler Zaferce. Bende kullandıktan sonra deneyimlerimi paylaşacağım motosafe ile ilgili.
    zaferce bunu beğendi.

fatih.met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    harcamaya paranız olduktan sonra hiç bir alış veriş lüzumsuz değil arkadaşlar boşuna dememişler parayı veren düdüğü çalar. para olduktan sonra 80 lira değil ben özel 19880 liraya bir tıkaç yaptırırım aklınız hayaliniz şaşar.

49 liraya vatan computer den aldım philips marka kulaklık ve kısık seste müzik ile yoluda duyuyorum sıkıntı yok.
    bpak bunu beğendi.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)