Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

4RIDERS TOUR EVO WP BOT kısa süreliğine 299,90 TL

Motovento
    REKLAM ALANI

Fena değil gibi duruyor kağıt üstünde. Kullanıcı incelemelerini görmek lazım. 4Riders Motomax'ın kendi markasıdır. Genellikle Pakistanda yaptırdığı deri ve Çinde yaptırdığı tekstil ürünlerini bu markaya yaptırır ve ülkemizde satar. Bu botta fiyatı cazip gibi duruyor. YDS nin botları ise yerli üretimdir. İşçiliği ve kullanılan malzeme kalitelidir. Ancak fiyatı daha pahalıdır. 4Ridersta ise bazı deri diye sattıkları ürünler aslında deri tozudur. Çatlama yaşayan arkadaşları büyük ihtimal bu tip bir ürün aldılar. Ancak bazı ürünleri de gerçek deridir. Umarım bu bot da öyledir.
    Bu arada İtalyan botları Alplerdeki ineklerden elde edilen deriden yapılıyor, Guiseppe'nin işçilik iyi diyenler yanılıyor. Genellikle onlar da Pakistandan, Çinden, veya Avrupanın ucuz işçilik ve malzeme olan olan ülkelerinde (Romanya, Bulgaristan, Arnavutluk v.b.) ürettirir, sonra kendi markaları ile pazarlarlar.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    anafartas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia SR GT 200 S
    166 tl ye bosch marka iş botu var harika bence motor için

_kaan_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Peşinde %10 indirimle 270 liraya aldım bu haftasonu. Şimdilik fiyatına göre başarılı bir ürün gibi duruyor.

Motosikleti
    X-Max 250
    Merhaba, bu botu kullanıp uzun vadede memnun olan varsa bilgilendirebilir mi? Fiyat olarak çok cazip geldi.

Motosikleti
    Café Racer
    Alıntı Alienberg adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba, bu botu kullanıp uzun vadede memnun olan varsa bilgilendirebilir mi? Fiyat olarak çok cazip geldi.
    Kesinlikle tavsiye etmiyorum. Ürün su geçiriyor.
    Ücretsiz değişim yapabileceklerini ancak 2. kez böyle bir sorun ile karşılaşmam durumunda hiç bir şey yapamayacaklarını ilettiler.
    ''Su Geçirmez'' adı altında satılan ürün su geçiriyor ve yaklaşımları dalga geçer nitelikte.
    Spormoto'dan 0 km motosikleti söke söke almışım, Motomax'dan mı 300 liramı alamayacağım.

Motomax ile tekrar bir alışveriş mi? Ben kesinlikle yokum.

Motosikleti
    Yeşil Kubazaki CR1
    Şu an 2 yıl önceki fiyatının bile altında motomaxta: 240 TL!
    https://www.motomax.com.tr/4riders-tour-evo-wp-bot-yeni-seri-4638
    https://www.motomax.com.tr/4riders-t...yeni-seri-4638

Alasım var... (Kendime not: 2016'da da bu bota bakmışsın. Ne zaman bot alcan?!!!)

MaryJane - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 600 Rr Movistar
    29.99 sandim 10 tane alayim dcektom sonra bi baktim tekrar 300 tl imis fakirlik basima vurdu

Motosikleti
    Yeşil Kubazaki CR1
    Ağzım burnum diyesiye 43 numarası kalmamış bu yeni gelen serinin...

239,50 TL'ye iyi gibi duruyordu. Bir sonraki alternatif YDS Diablo 11.0 GTX, 689,00 TL.

Botları normalden 1 numara küçük alın diyenler de var; kalıpları büyük olur falan diye ...

Botunu böyle bir numara küçük alan var mı? 4Riderların kalıpları hakkında bilgisi olan var mı?

işin komiği bir kaç hafta önce indirimde 184 tl civarı bişeydi, almayanlar için kötü olmuş.

Motosikleti
    Yamaha MT-25
    Kışlık su geçirmez bot deri olmamalı diye düşünüyorum. Zira deri ceketleri yağmurda giymeyi önermiyorlar. Goratex gibi bir malzeme olmalı sanki. Su, derinin en büyük düşmanıdır. Bence süratli şekilde yağmur-çamur çarpması olacağından, deri ürünler motosiklet kışlık bot-çizme olmamalı bence.

Kullanıcı yorumları da olumsuz. Ki genelde memnun olanlar yazar. Memnun olmayanlar aldım ve kazık yedim demekten imtina ederler.

Alıp kullanmadım. Ama ürün malzemesini ve kullanım koşullarını düşündüğümde;

Almayacağım.

Motosikleti
    Yeşil Kubazaki CR1
    Alıntı GezeGeze adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şu an 2 yıl önceki fiyatının bile altında motomaxta: 240 TL!

Alasım var... (Kendime not: 2016'da da bu bota bakmışsın. Ne zaman bot alcan?!!!)
    Kendime cevap: Bugün motosiklet çizmesi aldım, nihayet

Düşük hızda, dar dönmeye çalışırken arabanın ardından sucu çıkınca skutırı ile, ve salakça ön frene abanınca, yan yattım bugün. Motor sağa yattı. Koruma demirleri sayesinde motor ayağıma binmedi. Ama, her nasılsa, sanırım vites kolu olsa gerek, sol ayağımı şemikte fena acıttı... Soluğu aksesuarcıda aldım...

Buralarda pek seçenek yok. İnternetten sipariş verip beklemek de istemedim. Birinde uygun numara yoktu. Diğerinde andes marka vardı ve fiyatı 650 TL idi. Aldığım yerdekinde PROSEV vardı sadece. Çizme şeklinde. Önü falan güzel kaval kemiği korumalı. Uzun, yüksek tip...

400 dedi. 350 verdim. 375'de anlaştık.

Paçaları da içine soktum. Bayramlık pabuçlarını herkese gösteren çocuklar gibi şendim

Bot önemli. Mutlaka alın. İhmal etmeyin.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)