Türkiyenin En Büyük Motosiklet Aksesuarları Sitesi
Kapat
Üye Girişi
Motovento
Motoruma.com
Motomax
REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

REVIT Kot Pantolonlar Satışa Sunuldu

CFMOTO Z Force 550
    REKLAM ALANI
    hasmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SD 1290R
    İkinci güncelleme:

Neredeyse 10 kilo kaybedince eli mahkum yenisini almak icap etti. Eskisinden çok memnun kaldığım için Revit Philly'nin yeni (ikinci) versiyonunu edindim. Benzerlikler olduğu kadar bazı farklar da mevcut:

1. Yeni Seesoft korumalar inanılmaz rahat. Yok gibiler. Nasıl CE sertifikalı inanasım gelmiyor. Terleme vs. mümkün değil. Dizdeki koruma bile dümdüz, ancak aşırı esnek olduğu için çok kolay eklemin şeklini alıyor.

2. Diz bölümündeki dışarıdan görülen yatay dikiş elenmiş. CE sertifikalı olmasına rağmen ince ve esnek korumalarla birlikte dışarıdan bakıldığında motosiklete özel giyim olduğunu anlamak mümkün değil.

3. Kalıbı daha iyi oturdu bana bu sefer. Yıllardır kullandığım Levis 569'dan bile daha iyi. Azıcık daha hesaplı olsa diğer rengini de alıp motosiklete binmediğim günlerde bile kullanasım var, o kadar şık ve rahat.

Aklıma gelen tek negatif yönü, diz koruması olması gereken yerden az yukarıda. Biraz daha aşağıya konumlandırılması lazımdı. Problem bende diyeceğim ama başkaları da şikayet etmiş. Yine de koruma büyük olduğu için diz kapağını ve az altını komple örtüyor.

Her türlü tavsiye olunur.

Motosiklet Aksesuarları ve Ekipmanları Online Satış Sitesi
    REKLAM ALANI
    Motomax
    YBRMANİA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR 1000RR(14)-YAMAHA YBR(12)
    1384 liramı ?

Sen Revit'sin kendine gel.Ne bu Dainese havaları.1,5-2 sene önce bu tarz pantolonların kralı 200 liraydı almayanı dövüyorlardı.
    Yamaha YBR-125 2008/Honda DYLAN 2008/Honda CBF-150 2011/Kawasaki ER-5 2005/Yamaha fazer8 2011/YAMAHA YZF R1 2010/YAMAHA YZF R1 2014/HONDA CBR 1000RR 2014+YAMAHA YBR-125 2012

Motosikleti
    2016 CB500F
    Tech90 denmiş de onlar da ucuz değil ki?

Motosikleti
    Yamaha MT-07
    Geçen sene fuara gitmiştim ucuz motosiklet kotu belki denk gelir die ama ekipman işinde de hüsrana uğradık. Bu sene belki gene gidebilirim fakat bu seferde boş beleş, indirim dışında öylesine büyük bir motosiklet mağazası konsepti olur ise daha da gitmem!..

hasmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SD 1290R
    Burada Kara Cumada bile indirime girmedi...

Nerdeyse 6 aydır indirime girsin diye bekliyorum. Lakin güvenlik ekipmanı işte, ihmale de gelmiyor. Bol pantolon kötü duruyor. Bir kaç kez normal kot üzerine Olympia "overpants" giydim, bir iki kez de sadece normal kot giydim. Ola ki bir kaza olsa ne ehemmiyeti var?

Revzilla'dan aldım. Bir boy küçük geldi. Tam büyüğünü ısmarlayacağim, bir de baktım İngiltere'de bir mağaza Ebay'de aynı kotu kargo dahil $80 daha ucuza satıyor... Revzilla'ya email atıp aynı indirimi siz yapın sizden alayım dedim. "mağaza Amerika'da olmadığı için "price match" yapamıyoruz" dediler. Öyle olunca ben de eBay'den ısmarladım. Kısa sürede sorunsuz geldi.

Evet fiyatı yüksek. Ancak daha ucuza benzeri de yok malesef. Ciddi başarılı bir ürün. Yoksa Levi's kotun dört katı parayı verip almazdım inanın. Hele hele başka masraflarımın da olduğu şu ara.

Güzel pantolon. Hem ciddi koruma sağlayıp, hem rahat yapıp, bir de üzerine normal kottan daha şık bir dizaynı nasıl yapmışlar hayret etmemek elde değil...

Eski versiyonunu hem kışın hem de yazın iş yerinde tüm gün boyunca sorunsuz kullanmıştım. Bu daha da rahat ve daha da şık. Olacak iş değil.

Normal kot kışın dizi ve baldırları üşütüyor. Korumalı kot haliyle öyle değil. Çok daha sıcak. İşin garibi yazın da normal kottan sıcak değil. Nasıl? Yazdığına göre dokuma ipliği içinde 2 pamuklu iplik, 2 kevlar iplik, 1 de "coolmax" materyalinden iplik var. Bu coolmax denen malzeme yazın serinlik sağlıyormuş. Sebep o mudur değil midir bilmiyorum ama normal kotun bile sıktığı yaz günlerinde eski Revit pantolonu sorunsuz kullandım. Sadece kalça korumaları terletiyordu, yeni tip koruma sayesinde bunda o sorun da yok...

Valhasıl normal kota kevlar içlik ve dizlik ekleyen sıradan motosiklet kotu ve bu ürün arasında ürün tipi dışında bir benzerlik söz konusu değil. Kulvarlar ayrı.

Kural [ Z ] - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bkz. İmza =>
    RiderDenim' den oldukça memnun kaldım. Birkaç kaza da atlattım ve beklediğimden çok daha iyi sonuç verdi. Bir göz atın derim. En azından 1300-1400 gibi rakkamlara çıkmadan kaliteli bir ürün almış olursunuz.

rollcycle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 1290
    Alıntı YBRMANİA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    1384 liramı ?

Sen Revit'sin kendine gel.Ne bu Dainese havaları.1,5-2 sene önce bu tarz pantolonların kralı 200 liraydı almayanı dövüyorlardı.
    Hiç tekstil dainese kullandınız mı bilmiyorum fakat tavsiyem en kısa sürede bir mağazaya gidip dainese ve revitin emsal kategorideki ürünlerini yan yana koyarak inceleyin tekstil kategorisindeki ürünlerde revit açık ara çok daha başarılı.

ANES MOTOR
    Hero Motosiklet
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)