Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kevlar Kot Alırken Mutlaka Sorun

Motovento
    REKLAM ALANI
    admin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Kevlar Kot Alırken Mutlaka Sorun: GERÇEK DuPont KEVLAR mı?

Gerçek Kevlar kumaş sadece DuPont tarafından üretilen kevlar liflerinden örülür ve DuPont tarafından onaylanarak üzerinde resmi olarak Kevlar etiketi bulunmasına hak kazanır.

Held markalı ürünlerde gerçek Kevlar bulunur. Bu kot pantolonlardan Hoover Modeli Motomax stokalrına girdi ve 299,90TL gibi oldukça iyi bir fiyatla mağazalarda ve internet sitesinde satışa sunuldu. Ürün 4 farklı renk ile bay ve bayan çeşitlerine sahip.

HELD Hoover Korumalı Kot Pantolon hakkında bilgi almak için tıklayın.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Metehan07-70 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ben hala fiyatı yüksek buluyorum, maalesef bu ekipman meselesi bu işi, bir tutku ve hevesten çok pahalı bir hobi haline getiriyor. Hala sakladığım eşime göstermediğim ekipmanlarım var, çünki ona misal 150 tl lik ayakkabıyı pahalı bulduğumu söyleyip, kendim çok daha fazla paralara motosiklet botu alıyorum mesela.

karaca3 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pulsar 200 ns
    Katılıyorum cidden fiyatlar çok abartılı.

mustafa_325 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar RS 200 - Thriumph TİGER 800
    Olur mu hiç öyle şey. Yuksek dayanımlı fiber malzemeyi birçok firma üretebilir. Hatta belki dupont dan daha iyisini yapabirir.
    Gerçek selpagi da selpak markası üretiyor. O halde büfeden mendil alırken gerçek selpak mı diye soralım.
    ^adm^ ve obarey bunu beğendiler.

fedos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    AEA kaza yaptığında iyi ki üzerinde t90 kevlar pantolon vardı.
    Bu tutku var ise biz de ,gücümüz yettiğince iyi ürünler giymemiz gerekiyor

hasmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SD 1290R
    Burada bile gayet kaliteli ve korumalı daha ucuz kevlar kotlar mevcut.

MeNGuC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KYMCO SÜPER 8 Kara Şimşek :)
    Alıntı Metehan07-70 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben hala fiyatı yüksek buluyorum, maalesef bu ekipman meselesi bu işi, bir tutku ve hevesten çok pahalı bir hobi haline getiriyor. Hala sakladığım eşime göstermediğim ekipmanlarım var, çünki ona misal 150 tl lik ayakkabıyı pahalı bulduğumu söyleyip, kendim çok daha fazla paralara motosiklet botu alıyorum mesela.
    Düşüncelerime tercüman olmuşsun

Yenge görürse sana h.işler
    CENNET UCUZ DEĞİL CEHENNEM LÜZUMSUZ DEĞİLDİR..

Moderatör Levent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R 1200 GS Adventure
    Mavi'de yarısı olmayan kot pantolonlar 179 TL ve yarısı yok. Bence abartılacak bir rakam değil. 1 hafta sigara icmeyin yine de 1 tane satın alın derim. Allah muhafaza kaza anında vücudunuza alacağınız hasarı 300 TL ye yaptıramazsınız.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    TVS 150>Pulsar NS200 ve CBR500R
    Burjuva fakirin halinden anlamaz , mesuhur a..trol Nihat Hatipoğlu hazretleri, kendisi program başına 600 bin tl alıp 1300 tl ile mutlu ol nasihatler i veriyor.. yok bir hafta civara içme 300 tl ..armanide 2000$ doların altında doğru düzgün bir şey yok diye yakınıp nasihat verir , bu adam belki pazardan giyiniyor.

Bizim burjuvalarda uç beş gün sigara içme 300 tl kotu alırsın diyor tabi mileti kendisi gibi 300/4=75 tl Küba da kızların b...arasinda sardığı Küba prosundan içtiğini zannediyor..

Suda anlaşılmasın butceniz el verdiğince korumali pantolon mont alın ve bunların bir takım standart vardır . Kaskda sahrp gibi stadrti yüksek urun almaya gayret edin.

İş icabı dupont az çok bilirim bu tarz işleri aynı iPhone gibi iyi paraya donustruyor
    mesela
    Selpak= kağıt mendil
    Lycra=elastan

Lycra da mesela dupont urunudur. Bir kumaşta lycra yazabilmek için dupont alman şarttır.

300 tl bizim ülke şartlarına göre fahistir . 20-30$ maliyeti olmayan şeye bu kadar kar koyup mileti duduklemek olmaz
    zabuzaretta, zonta, edim1234xxx ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    Honda CBR650F
    Bence iyi fiyat...

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:57 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:50 ----------

Ancak diz koruma yok sanırım bu pantolonda? Ayrıca almak gerekiyor?

Motosikleti
    Yamaha MT-125
    Fiyat uygun diğer muadillerine göre bence de. Fakat diz koruması olayı kafama takıldı.

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Kevlar, ticari bir markadır. İyi de içi nedi derseniz aramid elyafıdır. Adminin dediği doğru, Kevlar ismini sadece Dupont izin verirse kullanabilirsiniz. Ama bu kendiniz aramid elyafından benzeri madde üretemezsiniz demek değil (Yeter ki tıpatıp aynısı olmasın). Ayrıca Cordura gibi yeni sentetik maddeler de var -ki sürtünmeye direncinin Kevlar'dan iyi olduğu belirtiliyor. Fiyatı da öyle pahalı.
    Bir de Kevlar içeren kot pantolonlarda Kevlar sadece belli yerlerde mi kullanılmış, yoksa tüm iç yüzeyi kaplıyor mu ona bakmak lazım. Tüm iç yüzü kaplamadıkça çok da bir etkisi olmayacaktır.

gursus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR600F
    ya hadi HELD marka bu ürün fiyatı 300 tl, ben geçen yıl İzmirden RİDERDENİM marka aramidli kot aldım yerli malı olsun dedim milli sermaye dedim ırmağının akışına ölürüm TÜRKİYEM dedim ama satıcı 330 liradan bir lira aşağı inmedi arkadaş ! fakat aldım,... hala kullanıyorum güzel ama rakibinde HELD be kardeşim marka fanatikliği yapmıyorum ama "o" bu fiyatlara satabiliyorsa,sen niye 330 lira istiyosun RİDERDENİM ?

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Belki seninki tam kaplama Kevlar'dır da Held sadece belli bölgelerde kullanmıştır. Fiyat farkını o açıklayabilir belki.
    Bu arad, Held Hoover'ın ABD fiyatı 220 dolar, Almanya fiyatı ise KDV hariç 75 avro (ama 150 avro'dan inmiş). Tahminim Hoover'ın Avrupa stoklarından çıkıyor olması ve Motomax'ın düşmüş fiyattan yurda getirmesi (Bazı modellerin ülkemize 2-3 yıl gecikmeli geldiği düşünülürse anormal bir şey değil).

Merdo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    sapla dupont herkes alabiliyor ya nasıl olsa. günde bi paket içmesem, 1 ekmek yemesem, su içmesem alırım sanırım

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)