Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

CF MOTO 650 TK ile Yeni Yerler Keşfetmeye Hazır Mısın?

Motovento
    REKLAM ALANI
    admin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Performansına ve enerjisine hayran kalacağın CF MOTO 650 TK ile haritan yanında olsun.

Onu gördüğün andan itibaren aklına gelecek olan tek şey: seyahat etme duygusu olacak. İster hafta içi ister hafta sonu senin tek yapman gereken gitmek istediğin yere karar vermek! Çünkü seninle her yere gelmeye hazır bir 650 TK var.

649,3 cc motor hacmine sahip 650 TK, 9000 rpm/min 45.00 kw güç üretebilen paralel çift silindir motor bloğu ile kendine hayran bırakıyor.
    650 TK’nın ergonomik ve aerodinamik yapısı yolculukları keyifli hale dönüştürürken, ayarlanabilir amortisör yapısı yoldan gelebilecek darbeleri absorbe ederek konfordan taviz vermeden yol almanı sağlar.

650 TK’nın fren sistemlerinde dünyaca ünlü J.JUAN marka çift disk fren sistemi ve ABS kullanılarak ani durumlarda fren mesafesini kısaltarak, güvenli duruşlar sağlar.

650 TK’nın üzerinde mevcut olan arka yan çantalar uzun yolculuklarda eşyalarınız için alan oluşururken,benzin deposu üzerine konumlandırılmış sağ/sol cep alanları da küçük eşyalarınız için ekstra alan oluşturuyor. Sağ cep alanı içinde 12 V’luk güç çıkışı da navigasyon cihazı ve cep telefonunuz için sarjimkanı sağlıyor.

Her şey bu kadar mükemmelken sen neredesin? .En yakın CF MOTO yetkili bayisine uğra, 650 TK’yı yakından incele.Sende bu heyecana ortak ol

Detaylı bilgi: www.cfmoto.com.tr

mehmetenis bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    G-Strider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XMax 250 ABS
    Minyatür FJR 1300 olmuş.

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Sıfır motor alıp 3 ay sonra sıfırından pahalı satmak isteyenlere göre hiç değil. Bundan alıp yarı fiyatına zor satan bi abi vardı. Motorun da bi sıkıntısı yoktu hem de. Bu motora layığıyla servis hizmeti verebilecek mondial servisi olduğunu pek sanmıyorum. En önemlisi kaç tane satıldı ki servisler motora aşina olsun. Bu motora özel servis ekipmanları ve diagnostic cihazı da her serviste bulunmaz yine.

Motosikleti
    2014 CBR500R vs Dio 110
    Alıntı Mengu16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sıfır motor alıp 3 ay sonra sıfırından pahalı satmak isteyenlere göre hiç değil. Bundan alıp yarı fiyatına zor satan bi abi vardı. Motorun da bi sıkıntısı yoktu hem de. Bu motora layığıyla servis hizmeti verebilecek mondial servisi olduğunu pek sanmıyorum. En önemlisi kaç tane satıldı ki servisler motora aşina olsun. Bu motora özel servis ekipmanları ve diagnostic cihazı da her serviste bulunmaz yine.
    Türkiye 1 elin parmak sayısını geçmez bunu alacak avanak insan...Pahalı ÇİN işi çöpü...
    The Power of The Dreams.

linkinpark20 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XJ6
    Uzaklaşınız, gidiniz.

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    İş görür ama 25750 TL'yi kimse çıkarıp vermez çünkü ikinci elde bırakın değer kaybetmeyi, satması çok zor olacaktır. CFMoto'nun sorunu 250 cc motorunun olmaması. 150 cc NK ayarında 10 bin TL altı 250 cc motor çıkarırlarsa satacaktır.

dyavol-77,

Profilinde 3 tane Honda marka motor olan, hayatında hiç Çin motoru sahibi olmamış, muhtemelen maddi rahatlıktan dolayı alma ihityacı da hissetmemiş biri olarak bu motorlarla dalga geçmek sana eğlenceli geliyor olabilir ama bu motorları satın alan, ciddiye alan ve seven insanlar olduğunu unutma. Her bilmediğin motorun altına çöp yazmakla kimseye laf anlatamazsın. Varsa bir tecrüben onları yaz, herkes faydalansın, inansın derim.
    sheriff87, lubof, gibigibi1985 ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

Erdost - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ZONTES 350 T2
    Çin de polis motoru olarak kullanılıyor bu motorlar.Motor kaliteli, Cf moto da basit bir marka değil.

Markanın pazarlama taktiği yanlış ilk etapta küçük cc ile daha ulaşılabilir fiyatlarla kalitesini kanıtlamalı ondan sonra büyük Cc getirmeli.

Şimdi kimse garanti motorlar varken 25 bin lira bu motora vermek istemez.Ama ön yargılı olmak yerine kullanıcı yorumlarını beklemek en doğrusu.
    __bakteri__ bunu beğendi.

fedos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    yamaha MT-07 ile eşdeğer fiyatlı bir motosiklet satmaya çalışıyorlar

Motosikleti
    Kawasaki EL-250 ,Mondial Z-ONE 150
    Japon rakipleri kırkın üstünde , mt7 ayrı bi segment nk karşılaştırılabilir, ondada 400lük gelseydi bence daha iyiydi. Benim korkum servisten yana.

hattoi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Daha vida sıkamayan, subap ayarı yapamayan servislerle bu risk bu paraya imkanı yok alınmaz. Alıyorsanız da hangi markaya benziyorsa onun servisine götürmekte fayda var bence.

Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    mrt20 bunu beğendi.

chopperrider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Goldwing GL1800...
    Ne Yamaha Mt 07 'ymiş yahu.
    ucuz pahalı orasını bilmem de bu motorun segmenti MT7 ile bir mi ?
    lubof bunu beğendi.

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Servis konusuna ben de katılıyorum. Mondial servislerinde rastladığım tiplerin bu seviyede bir motora düzgün servis verebileceğinden şüpheliyim. Bence Mondial her servisine bu motora bakma yetkisi vermemeli.
    __bakteri__ bunu beğendi.

Motosikleti
    V-Strom DL650
    25.750 buna vereceğinize, 25 bin liraya 2015 MT-09'umu satmaya çalışıyorum ben, kimse almıyor, benim motoru alın işte 10 bin km,de, garantisi devam ediyor, 3 silindir, 115 beygir, hem de Yamaha bu motora bu para verilir mi yaw..
    dyavol-77 ve computeus bunu beğendiler.

Motosikleti
    JuliusneefsJD
    motor bence harika.tam hayalimdeki gibi.1300 cc'lik alamayacağıma göre bu alternatif olabilir.ama bunu da alamayacağım için alacak arkadaşlara hayırlı olsun diyorum.
    Fiyat konusunda da şunu demek lazım.Japon abiler yapsa sizce 35 bin liranın altı olur muydu bu motor ? Olmazdı.O yüzden fiyata laf yok.Ama bu sefer de işin içine mantık giriyor.Neticede çinli alıyorsun sen, 7-8 milyarın üstüne bir şey almamak lazım.İsterse 1000 cc lik racing yapsınlar.

Motosikleti
    2014 CBR500R vs Dio 110
    Alıntı Seko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İş görür ama 25750 TL'yi kimse çıkarıp vermez çünkü ikinci elde bırakın değer kaybetmeyi, satması çok zor olacaktır. CFMoto'nun sorunu 250 cc motorunun olmaması. 150 cc NK ayarında 10 bin TL altı 250 cc motor çıkarırlarsa satacaktır.

dyavol-77,

Profilinde 3 tane Honda marka motor olan, hayatında hiç Çin motoru sahibi olmamış, muhtemelen maddi rahatlıktan dolayı alma ihityacı da hissetmemiş biri olarak bu motorlarla dalga geçmek sana eğlenceli geliyor olabilir ama bu motorları satın alan, ciddiye alan ve seven insanlar olduğunu unutma. Her bilmediğin motorun altına çöp yazmakla kimseye laf anlatamazsın. Varsa bir tecrüben onları yaz, herkes faydalansın, inansın derim.
    Arkadaş bana uyarı yapmakla kendini mükellef hissediyorsun ama ben buna 25 küsür bin Atatürk lirasını verene ciddi bir şekilde akli dengesinden ŞÜPHE duarım değil-inanırım, çöpe atacak param hiç olmadı olmayacak-senin olabilir ona karışamam,sadece zekanla ilgili bir portre oluşur beynimde.
    The Power of The Dreams.

Macit250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar
    Çok iyi motor ben aldım.Plaka ile 26000tl ye aldım.Sigorta 1265tl tuttu.Kaskoyada 2750 tl verdim.30000 e yağ gibi motosikletim oldu.Bakan bir daha bakıyor.Cf moto deyince oha felan diyorlar .Cf süpermiş diyorlar.1200km gelince 17 bine ilan açıcam satıcam.Ağır gerizekalıyım ben.
    dyavol-77 ve bursalıali bunu beğendiler.

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Alıntı dyavol-77 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaş bana uyarı yapmakla kendini mükellef hissediyorsun ama ben buna 25 küsür bin Atatürk lirasını verene ciddi bir şekilde akli dengesinden ŞÜPHE duarım değil-inanırım, çöpe atacak param hiç olmadı olmayacak-senin olabilir ona karışamam,sadece zekanla ilgili bir portre oluşur beynimde.
    Motorun çöp olması ile pahalı olması aynı şey değil. Pahalı mı pahalı ama güzel motor. Pahalı derken de, bunu alıp ikinci elde 22000 TL'ye satabilecek olsan tabi ki alınır ama dediğim gibi 15000'e bile zor satarsın. Yurtdışında millet bu motorları tereddütsüz alırken biz almıyorsak, bu onlardan daha zekiyiz demek olmuyor. Youtube'da onlarca videosu var, Versys ile karşılaştırmaları var. Bize göre çöp ama onlar aynı ayarda görüyorlar ki karşılaştırmışlar.
    __bakteri__ ve bursalıali bunu beğendiler.

Motosikleti
    şimdilik yok :(
    Arkadaşlar her çinli malına çöptür işe yaramaz gibi söylemlerle ön yargılı bakmayalım. Ön yargıyla bakan arkadaşlara şunu söylüyorum.. Sen kalite istersen, parası önemli değil dersen, O beeğenmediğin çinliler sana öyle bir ürün çıkartırlar ki; Honda ya yamaha ya ve çok üstün gördüğünüz diğer jopan markalarına oyuncak maket dersin.

Bence cf moto çok güzel ve kaliteli bir motor yapmış. (incelemelerime göre). Ön fenlerin çift disk olması ve dünyaca ünlü J.JUAN marka ABS kullanmaları, bu motor da kaliteye önem verdiklerinin başlıca göstergesidir.. Şahsen benim gibi sport touring sevenler için kaçırılmayacak bir motordur. İlla ki eksiklikleri vardır, negatif yönleri vardır. Ama şunu unutmayalım ki; o yere göğe sığdıramadığımız japon makinelerin bile kusurları çıkabiliyor.

Son olarak şunu söylemek istiyorum.. Janne arkadaşımızın dediği gibi, eğer bu motor, aynı özelliklerde ve aynı kalitede, bir japon markası olsaydı, en az 10.000 tl fazladan isim parası ödemek zorunda kalırdınız.. Buna emin olun. SAYGILARIMLA....
    Erdost, tiawern ve bursalıali bunu beğendiler.

fedos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İki husus :

1) Bakalım Forumdan alacak arkadaşımız çıkacak mı ?
    2) Konu başlığı iyi olmuş. "Yeni yerler keşfetmeye hazır mısın?" ile acaba yeni servisleri mi kastetmişler ?
    emrEvo8, CompanERROR, Mengu16 ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)